• Опасно е, заради това стойте до мен, защото милото ми Ангелче Зло не прави. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е, заради това стойте до мен, защото милото ми Ангелче Зло не прави. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 96 Прегледа
  • Сигурно се предполага, че аз трябва да съм Антихриста или този Ариман, за когото говори Истина БГ, ама както и да е, защото аз съм Човек от народа със жълта книжка и нямам никаква власт, а единственото нещо, което имам е моята Обич към вас. 🙂✌️☀️🌙
    Сигурно се предполага, че аз трябва да съм Антихриста или този Ариман, за когото говори Истина БГ, ама както и да е, защото аз съм Човек от народа със жълта книжка и нямам никаква власт, а единственото нещо, което имам е моята Обич към вас. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Аз съм поредният Светец, който се разгневи на Света, че още този Свят е толкова низостен, като вибрация. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙 Аз съм един Светец, който се припознава в Бялото Братство и в Църквата. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм поредният Светец, който се разгневи на Света, че още този Свят е толкова низостен, като вибрация. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙 Аз съм един Светец, който се припознава в Бялото Братство и в Църквата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 97 Прегледа
  • Развили сме се технологично, но не сме се развили духовно, което си е срамота за толкова години време.
    Развили сме се технологично, но не сме се развили духовно, което си е срамота за толкова години време.
    0 Коментари 0 Споделяния 145 Прегледа
  • Обичай ближния си така, както обичаш себе си, обаче е трудно, защото не сме се развили духовно.
    Обичай ближния си така, както обичаш себе си, обаче е трудно, защото не сме се развили духовно.
    0 Коментари 0 Споделяния 91 Прегледа
  • Свърших с карането, ами сега да пием бира, и после да спим зедно, като се напием, и между другото свърших работата при личния лекар за Протокола за Психиатъра. Какво да правиш, като Съдбата не прощава. 🙂✌️☀️🌙
    Свърших с карането, ами сега да пием бира, и после да спим зедно, като се напием, и между другото свърших работата при личния лекар за Протокола за Психиатъра. Какво да правиш, като Съдбата не прощава. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 94 Прегледа
  • Наистина Съдбата не прощава, заради това нека да бъдем балансирани лигльовци, а не залитнали лигльовци, защото всяка неглиже лигавщина може да ни се върне, като тежък удар от Съдбата.
    Наистина Съдбата не прощава, заради това нека да бъдем балансирани лигльовци, а не залитнали лигльовци, защото всяка неглиже лигавщина може да ни се върне, като тежък удар от Съдбата.
    0 Коментари 0 Споделяния 83 Прегледа
  • Моята карма не е от лигавене в Живота, защото аз никога не съм бил лигльо, ами защото крада Децата на Светия Дух към Бога, и цялата тежест на Злото пада върху главата ми. 🙂✌️☀️🌙
    Моята карма не е от лигавене в Живота, защото аз никога не съм бил лигльо, ами защото крада Децата на Светия Дух към Бога, и цялата тежест на Злото пада върху главата ми. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 88 Прегледа
  • Просто сега, като вкусих Злото и ми е някакво дискомфортно, защото не е мое, ама слава на Бога ще се излекувам. Има един филм The Purge(чистката), който е грешен филм, защото без закон всичко е грешно.
    Просто сега, като вкусих Злото и ми е някакво дискомфортно, защото не е мое, ама слава на Бога ще се излекувам. Има един филм The Purge(чистката), който е грешен филм, защото без закон всичко е грешно.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Ангелчетата милички ме признават за Велик, защото аз съм шашав от Гняв Божи и колко саможертви съм дал в този Живот. Свети Димитър Втори Велики. 🙂✌️☀️🌙
    Ангелчетата милички ме признават за Велик, защото аз съм шашав от Гняв Божи и колко саможертви съм дал в този Живот. Свети Димитър Втори Велики. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 131 Прегледа