• Ангелчето иска Светица(обладана жена от ангел) за мене, ама не се знае дали има такава Жена за мене. Ама дреме ми, и просто няма да бъда със Жена или ако бъда не бива да имаме Деца. Ужас и Ужас и Ужас и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Ангелчето иска Светица(обладана жена от ангел) за мене, ама не се знае дали има такава Жена за мене. Ама дреме ми, и просто няма да бъда със Жена или ако бъда не бива да имаме Деца. Ужас и Ужас и Ужас и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • Познавам една колежка, на която Мъжът и е Светец, и които нямат Деца, защото Мъжът е Светец, а Жената не е обладана от Ангел. И по морал не бива да имат Деца, защото Демони се раждат от това. 🙂✌️☀️🌙
    Познавам една колежка, на която Мъжът и е Светец, и които нямат Деца, защото Мъжът е Светец, а Жената не е обладана от Ангел. И по морал не бива да имат Деца, защото Демони се раждат от това. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 69 Прегледа
  • Те повечето Хора не са се женили, ами са си заедно без Женитба, защото не им се занимава. Тъжно е да дадеш обет пред Бога и да не го спазиш. 🙂✌️☀️🌙
    Те повечето Хора не са се женили, ами са си заедно без Женитба, защото не им се занимава. Тъжно е да дадеш обет пред Бога и да не го спазиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 67 Прегледа
  • Църквата призовава да се жените, а аз ви казвам да си кротувате и мирувате, защото знам ли нравите и волите, които ще доведат до раздялата на Мъжа и Жената.
    Църквата призовава да се жените, а аз ви казвам да си кротувате и мирувате, защото знам ли нравите и волите, които ще доведат до раздялата на Мъжа и Жената.
    0 Коментари 0 Споделяния 63 Прегледа
  • Нищо не правете, а си стойте вкъщи и творете това, което си обичате, иначе да се занимавате с хора е опасно.
    Нищо не правете, а си стойте вкъщи и творете това, което си обичате, иначе да се занимавате с хора е опасно.
    0 Коментари 0 Споделяния 63 Прегледа
  • Вижте колегата какво сподели. Картел между Телекомите, защото са мръсници, и са Мутри за Пари. Това да си мизерник(човек, който прави мизерии) е трагедия.
    https://www.youtube.com/watch?v=XKzI2Mh94Wg
    Вижте колегата какво сподели. Картел между Телекомите, защото са мръсници, и са Мутри за Пари. Това да си мизерник(човек, който прави мизерии) е трагедия. https://www.youtube.com/watch?v=XKzI2Mh94Wg
    0 Коментари 0 Споделяния 65 Прегледа
  • Мизерници хора има много и то на високите етажи, защото Безбожие Цари. А честните хора са на ниските етажи. Да проклинаме Светия Дух за своята помия, която ни е сложила на Високите Етажи, ама майната и, защото тя така или иначе си гние в Ада. 🙂✌️☀️🌙
    Мизерници хора има много и то на високите етажи, защото Безбожие Цари. А честните хора са на ниските етажи. Да проклинаме Светия Дух за своята помия, която ни е сложила на Високите Етажи, ама майната и, защото тя така или иначе си гние в Ада. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 412 Прегледа
  • Аз Богът съм бил лошият, че да ме бият, като куче, а Светия Дух каква е, като поставя безбожни хора на върховете. Тя е помия, и колкото и да ме бие, тя си остава помия.
    Аз Богът съм бил лошият, че да ме бият, като куче, а Светия Дух каква е, като поставя безбожни хора на върховете. Тя е помия, и колкото и да ме бие, тя си остава помия.
    0 Коментари 0 Споделяния 114 Прегледа
  • Свиня е Светия Дух, защото ме ядосва, че прави Безбожие.
    Свиня е Светия Дух, защото ме ядосва, че прави Безбожие.
    0 Коментари 0 Споделяния 71 Прегледа
  • Мене Богът ще мърсят. Бягайте от мене прокажени такива Дяволи и Сатани.
    Мене Богът ще мърсят. Бягайте от мене прокажени такива Дяволи и Сатани.
    0 Коментари 0 Споделяния 77 Прегледа