• Правят ме на маймуна, ама все тая щом истината излиза наяве. Утре ще ходя до личния лекар за протокол за психиатър, защото така е по процедура.
    Правят ме на маймуна, ама все тая щом истината излиза наяве. Утре ще ходя до личния лекар за протокол за психиатър, защото така е по процедура.
    0 Comments 0 Shares 126 Views
  • Вашата Вяра ви спаси. Това е истината, защото всеки с вярата си за своето спасение.
    Вашата Вяра ви спаси. Това е истината, защото всеки с вярата си за своето спасение.
    0 Comments 0 Shares 147 Views
  • Така е, вашата вяра ви спаси, и нека има утеха в това, а не тревоги и напрежение.
    Така е, вашата вяра ви спаси, и нека има утеха в това, а не тревоги и напрежение.
    0 Comments 0 Shares 81 Views
  • Приключих с Холивудските Звезди, защото вече си писах с тях и край, защото всичко си има край. И продължаваме напред в Светлината Божия за България, а не да ходя в Америка, заради Лукс.
    Приключих с Холивудските Звезди, защото вече си писах с тях и край, защото всичко си има край. И продължаваме напред в Светлината Божия за България, а не да ходя в Америка, заради Лукс.
    0 Comments 0 Shares 97 Views
  • Нараних си пръста и ме боли, ама няма грижи, защото болките са преходни, така че не се притеснявайте за нищо. Болки в Живота и после Блаженство във Вечността.
    Нараних си пръста и ме боли, ама няма грижи, защото болките са преходни, така че не се притеснявайте за нищо. Болки в Живота и после Блаженство във Вечността.
    0 Comments 0 Shares 81 Views
  • Почивайте си вече, и оставете каквото има на мене, и ще го свърша и готово. Споко, аз не съм чак толкова зле, като човек и личност и мъж и съпруг, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Почивайте си вече, и оставете каквото има на мене, и ще го свърша и готово. Споко, аз не съм чак толкова зле, като човек и личност и мъж и съпруг, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 111 Views
  • Готови ли сте за Лудостта на Пробуждането(обладаването), за Лудостта на Бог и Дявол и Сатана.
    https://www.youtube.com/watch?v=5E5oPvMRhs8
    Готови ли сте за Лудостта на Пробуждането(обладаването), за Лудостта на Бог и Дявол и Сатана. https://www.youtube.com/watch?v=5E5oPvMRhs8
    0 Comments 0 Shares 143 Views
  • Запада е недоразвит идиот. Вижте, Арабите и Персийците се облагородиха, а този Запад още не може да се облагороди. Всичкото Зло е от Запада. 🙂✌️☀️🌙
    Запада е недоразвит идиот. Вижте, Арабите и Персийците се облагородиха, а този Запад още не може да се облагороди. Всичкото Зло е от Запада. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 114 Views
  • Нека се обичаме вече, а не да бъдем непросветени идиоти. 🙂✌️☀️🌙
    Нека се обичаме вече, а не да бъдем непросветени идиоти. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 124 Views
  • Христа и Антихриста са факт, защото има Алфа Ангели и Демони в Хората и навсякъде. 🙂✌️☀️🌙
    Христа и Антихриста са факт, защото има Алфа Ангели и Демони в Хората и навсякъде. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 143 Views