• Тази Планета ражда ли ражда и до сега, и зверове ражда даже, като това чудовище, което плаши хората в Източна Европа наречено Mothman.
    Тази Планета ражда ли ражда и до сега, и зверове ражда даже, като това чудовище, което плаши хората в Източна Европа наречено Mothman.
    0 Comments 0 Shares 116 Views
  • Всички ще умрем от болести и страхотии, заради Светия Дух. Защото аз съм ви родила и аз ще ви убия.
    Всички ще умрем от болести и страхотии, заради Светия Дух. Защото аз съм ви родила и аз ще ви убия.
    0 Comments 0 Shares 65 Views
  • Смирение пред Създателя, колкото и да е Зъл, защото смирението ще ни даде време да излезем в космоса. Мислете Мъдро и Мащабно.
    Смирение пред Създателя, колкото и да е Зъл, защото смирението ще ни даде време да излезем в космоса. Мислете Мъдро и Мащабно.
    0 Comments 0 Shares 115 Views
  • Мен като ме бият полагам смирение, защото знам, че спасението е в смирението на Човечеството.
    Мен като ме бият полагам смирение, защото знам, че спасението е в смирението на Човечеството.
    0 Comments 0 Shares 139 Views
  • Ангелите са си го показали чрез тези картини.
    Ангелите са си го показали чрез тези картини.
    0 Comments 0 Shares 98 Views
  • Мир и Любов и Мъдрост. И нека Нашият Бог да е Мир и Любов Мъдрост.
    Мир и Любов и Мъдрост. И нека Нашият Бог да е Мир и Любов Мъдрост.
    0 Comments 0 Shares 65 Views
  • Македонско девойче китка шарена. Аз така си прося секса чрез даване на Обич и Любов. Нека да няма насилие, а да има даване на Любов между Хората, защото такава е моята визия за Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Македонско девойче китка шарена. Аз така си прося секса чрез даване на Обич и Любов. Нека да няма насилие, а да има даване на Любов между Хората, защото такава е моята визия за Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 73 Views
  • Направих си сандвичи да хапна, и с Owlfile App синхронизирах картинката с лаптопа за по-лесно споделяне. Със сандвичите ще хапна и една консерва с храна.
    Направих си сандвичи да хапна, и с Owlfile App синхронизирах картинката с лаптопа за по-лесно споделяне. Със сандвичите ще хапна и една консерва с храна.
    0 Comments 0 Shares 92 Views
  • Ударих си кутрето и кървяса, ама помня ли къде го шибнах и къде кървяса. Май при отварянето на консервата с храна. Сега боли, ама хапнах хубаво и сега да пием бира и да се напием и после да се любим. 🙂✌️☀️🌙
    Ударих си кутрето и кървяса, ама помня ли къде го шибнах и къде кървяса. Май при отварянето на консервата с храна. Сега боли, ама хапнах хубаво и сега да пием бира и да се напием и после да се любим. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 83 Views
  • Споко Хора, защото аз съм достъпен, нищо, че Ангелчето ми е казало да не смесвам кръвта, но бих ви любил и това си е.
    Споко Хора, защото аз съм достъпен, нищо, че Ангелчето ми е казало да не смесвам кръвта, но бих ви любил и това си е.
    0 Comments 0 Shares 89 Views