• Афекцията и болката минават и пак се боря срещу астралната мафия чрез просветление на Хората. Опасно е, защото са много много много лоши.
    Афекцията и болката минават и пак се боря срещу астралната мафия чрез просветление на Хората. Опасно е, защото са много много много лоши.
    0 Comments 0 Shares 113 Views
  • Вече знаете защо има лошотия по света. То е в Човека и в Астрала и навсякъде. Опасно е, заради това нека да се обичаме и да стоите до мен, за да ви опазя, иначе ужас от лошотия. Да опазим стадото, за да има Живот, иначе всичко е грехота.
    Вече знаете защо има лошотия по света. То е в Човека и в Астрала и навсякъде. Опасно е, заради това нека да се обичаме и да стоите до мен, за да ви опазя, иначе ужас от лошотия. Да опазим стадото, за да има Живот, иначе всичко е грехота.
    0 Comments 0 Shares 72 Views
  • Стойте в консервата на Живота, защото извън консервата е дразнение и безмирие(без мир), както са Грешниците, които са обладали запада.
    Стойте в консервата на Живота, защото извън консервата е дразнение и безмирие(без мир), както са Грешниците, които са обладали запада.
    0 Comments 0 Shares 126 Views
  • Вижте България, като символ в тези две картинки. Сигурно аз съм Лъва в ментала на Хората, но просто е лудница в политическите работи и то няма мира за стадото. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте България, като символ в тези две картинки. Сигурно аз съм Лъва в ментала на Хората, но просто е лудница в политическите работи и то няма мира за стадото. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 123 Views
  • https://www.sharenacherga.com/%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d1%8a%d0%b1%d0%b5%d0%bd-%d0%ba%d0%b0%d0%bc%d1%8a%d0%ba-%d0%ba%d0%bb%d1%8e%d1%87%d1%8a%d1%82-%d0%ba%d1%8a/
    https://www.sharenacherga.com/%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b5-%d0%bd%d0%b0-%d0%b7%d1%8a%d0%b1%d0%b5%d0%bd-%d0%ba%d0%b0%d0%bc%d1%8a%d0%ba-%d0%ba%d0%bb%d1%8e%d1%87%d1%8a%d1%82-%d0%ba%d1%8a/
    0 Comments 0 Shares 81 Views
  • Карай да върви, ами нека се напием с бира и после да си лягаме. 🙂✌️☀️🌙
    Карай да върви, ами нека се напием с бира и после да си лягаме. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 69 Views
  • Отгледах две мухи, заради почвата на дървото джудже, защото от там се родиха, и като пораснаха ги пуснах на Свобода.
    Отгледах две мухи, заради почвата на дървото джудже, защото от там се родиха, и като пораснаха ги пуснах на Свобода.
    0 Comments 0 Shares 65 Views
  • Какво да правиш, освен Мир и Любов Мъдрост.
    Какво да правиш, освен Мир и Любов Мъдрост.
    0 Comments 0 Shares 67 Views
  • И червеи са се раждали от почвата на растението, но това беше в другия апартамент.
    И червеи са се раждали от почвата на растението, но това беше в другия апартамент.
    0 Comments 0 Shares 58 Views
  • Вече знаете как се е пръкнал Човека. От почвата по волята на Светия Дух. 🙂✌️☀️🌙
    Вече знаете как се е пръкнал Човека. От почвата по волята на Светия Дух. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 59 Views