• Аз така си прося секса, като давам Обич, нали Любов. 🙂✌️☀️🌙
    Аз така си прося секса, като давам Обич, нали Любов. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 69 Views
  • Не се срамувайте от нищо. Всичко можете да споделите с мен, защото Бога ме направи Психолог, защото това ми хареса и такъв станах.
    Не се срамувайте от нищо. Всичко можете да споделите с мен, защото Бога ме направи Психолог, защото това ми хареса и такъв станах.
    0 Comments 0 Shares 74 Views
  • Нека се гушнем и взаимно да се подкрепяме в трудния Живот, а не един срещу друг, а заедно срещу Живота.
    Нека се гушнем и взаимно да се подкрепяме в трудния Живот, а не един срещу друг, а заедно срещу Живота.
    0 Comments 0 Shares 69 Views
  • Никакво насилие, а само Любов, и ще видите с времето как всичко ще светне от този Двигател на Любовта.
    Никакво насилие, а само Любов, и ще видите с времето как всичко ще светне от този Двигател на Любовта.
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • Вижте пак това свято семейство, като символ на Христовата Любов.
    Вижте пак това свято семейство, като символ на Христовата Любов.
    0 Comments 0 Shares 71 Views
  • Исус Христос е Богът на Любовта, защото така го наричат Хората. Нека има Любов и Мир и Мъдрост, защото това е удовлетворение в Живота, а другото е досада и смут в Душата. Зверствата на Астралната Мафия ги знаем всички чрез разпъването на кръстта и зверствата на Хитлер и убийството на Анелис Мишел от Германия, заради Демонично обладаване, и кървавата Баня във Вила Роза и във Вила Петрохан, заради Сатаната, и в Америка колко страдания са видели от демонични работи, и така, какво да правиш. Аз не се плаша от Болка, ами просто ядове, че няма мир и любов и мъдрост между хората.
    Исус Христос е Богът на Любовта, защото така го наричат Хората. Нека има Любов и Мир и Мъдрост, защото това е удовлетворение в Живота, а другото е досада и смут в Душата. Зверствата на Астралната Мафия ги знаем всички чрез разпъването на кръстта и зверствата на Хитлер и убийството на Анелис Мишел от Германия, заради Демонично обладаване, и кървавата Баня във Вила Роза и във Вила Петрохан, заради Сатаната, и в Америка колко страдания са видели от демонични работи, и така, какво да правиш. Аз не се плаша от Болка, ами просто ядове, че няма мир и любов и мъдрост между хората.
    0 Comments 0 Shares 64 Views
  • Пледирам за Любов, и не се занимавайте с тези тъмни работи, защото това е грехота.
    Пледирам за Любов, и не се занимавайте с тези тъмни работи, защото това е грехота.
    0 Comments 0 Shares 129 Views
  • Дяволът и Сатаната са много опасни, защото виждате мен как ме бият, а пък други направо ги убиват, като ги бележат и после ги убиват. Мафия, която е вечна и няма борба срещу нея, защото тя е Висша. 🙂✌️☀️🌙
    Дяволът и Сатаната са много опасни, защото виждате мен как ме бият, а пък други направо ги убиват, като ги бележат и после ги убиват. Мафия, която е вечна и няма борба срещу нея, защото тя е Висша. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 71 Views
  • Заради това пледирам за Моралните Христови Ценности, за да не усилваме силата на Сатаната, като убиваме Ангелите си.
    Заради това пледирам за Моралните Христови Ценности, за да не усилваме силата на Сатаната, като убиваме Ангелите си.
    0 Comments 0 Shares 108 Views
  • Пребиват ме, за да страдам, ама важното е че има надежда. Хората вече са разумни и има надежда. 🙂✌️☀️🌙
    Пребиват ме, за да страдам, ама важното е че има надежда. Хората вече са разумни и има надежда. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 75 Views