• Аз така си прося секса, като давам Обич, нали Любов. 🙂✌️☀️🌙
    Аз така си прося секса, като давам Обич, нали Любов. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 68 Прегледа
  • Не се срамувайте от нищо. Всичко можете да споделите с мен, защото Бога ме направи Психолог, защото това ми хареса и такъв станах.
    Не се срамувайте от нищо. Всичко можете да споделите с мен, защото Бога ме направи Психолог, защото това ми хареса и такъв станах.
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Нека се гушнем и взаимно да се подкрепяме в трудния Живот, а не един срещу друг, а заедно срещу Живота.
    Нека се гушнем и взаимно да се подкрепяме в трудния Живот, а не един срещу друг, а заедно срещу Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 68 Прегледа
  • Никакво насилие, а само Любов, и ще видите с времето как всичко ще светне от този Двигател на Любовта.
    Никакво насилие, а само Любов, и ще видите с времето как всичко ще светне от този Двигател на Любовта.
    0 Коментари 0 Споделяния 74 Прегледа
  • Вижте пак това свято семейство, като символ на Христовата Любов.
    Вижте пак това свято семейство, като символ на Христовата Любов.
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • Исус Христос е Богът на Любовта, защото така го наричат Хората. Нека има Любов и Мир и Мъдрост, защото това е удовлетворение в Живота, а другото е досада и смут в Душата. Зверствата на Астралната Мафия ги знаем всички чрез разпъването на кръстта и зверствата на Хитлер и убийството на Анелис Мишел от Германия, заради Демонично обладаване, и кървавата Баня във Вила Роза и във Вила Петрохан, заради Сатаната, и в Америка колко страдания са видели от демонични работи, и така, какво да правиш. Аз не се плаша от Болка, ами просто ядове, че няма мир и любов и мъдрост между хората.
    Исус Христос е Богът на Любовта, защото така го наричат Хората. Нека има Любов и Мир и Мъдрост, защото това е удовлетворение в Живота, а другото е досада и смут в Душата. Зверствата на Астралната Мафия ги знаем всички чрез разпъването на кръстта и зверствата на Хитлер и убийството на Анелис Мишел от Германия, заради Демонично обладаване, и кървавата Баня във Вила Роза и във Вила Петрохан, заради Сатаната, и в Америка колко страдания са видели от демонични работи, и така, какво да правиш. Аз не се плаша от Болка, ами просто ядове, че няма мир и любов и мъдрост между хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 64 Прегледа
  • Пледирам за Любов, и не се занимавайте с тези тъмни работи, защото това е грехота.
    Пледирам за Любов, и не се занимавайте с тези тъмни работи, защото това е грехота.
    0 Коментари 0 Споделяния 129 Прегледа
  • Дяволът и Сатаната са много опасни, защото виждате мен как ме бият, а пък други направо ги убиват, като ги бележат и после ги убиват. Мафия, която е вечна и няма борба срещу нея, защото тя е Висша. 🙂✌️☀️🌙
    Дяволът и Сатаната са много опасни, защото виждате мен как ме бият, а пък други направо ги убиват, като ги бележат и после ги убиват. Мафия, която е вечна и няма борба срещу нея, защото тя е Висша. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 71 Прегледа
  • Заради това пледирам за Моралните Христови Ценности, за да не усилваме силата на Сатаната, като убиваме Ангелите си.
    Заради това пледирам за Моралните Христови Ценности, за да не усилваме силата на Сатаната, като убиваме Ангелите си.
    0 Коментари 0 Споделяния 108 Прегледа
  • Пребиват ме, за да страдам, ама важното е че има надежда. Хората вече са разумни и има надежда. 🙂✌️☀️🌙
    Пребиват ме, за да страдам, ама важното е че има надежда. Хората вече са разумни и има надежда. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 74 Прегледа