• Свети Георги Победоносец е има тежка и системна Мисия да прослави Христа и той е имал нужда да бъде обладан от Архангел и около него цяла армия от Ангели, и така, но в това време, аз нямам нужда от Архангел в мен, защото всичко е само по нужда, иначе ако има някаква нужда Архангелите са тук, за да правят Живота по-хубав.
    Свети Георги Победоносец е има тежка и системна Мисия да прослави Христа и той е имал нужда да бъде обладан от Архангел и около него цяла армия от Ангели, и така, но в това време, аз нямам нужда от Архангел в мен, защото всичко е само по нужда, иначе ако има някаква нужда Архангелите са тук, за да правят Живота по-хубав.
    0 Comments 0 Shares 162 Views
  • https://pari-ot-internet.com/blog/kakvo-predstavlyavat-tumornite-markeri-i-koga-se-izsledvat.html
    https://pari-ot-internet.com/blog/kakvo-predstavlyavat-tumornite-markeri-i-koga-se-izsledvat.html
    PARI-OT-INTERNET.COM
    Какво представляват туморните маркери и кога се изследват - Пари от интернет - блог
    Туморните маркери са тема, която предизвиква както интерес, така и притеснение при много хора. Те често се възприемат като изследвания, които могат да дадат категоричен отговор за наличие на сериозно заболяване, но реалността е по-сложна. Тези показатели имат своята важна роля в медицината, но трябва да бъдат разбирани правилно, за да не водят до […]
    0 Comments 0 Shares 172 Views
  • https://bgvote.net/koga-tryabva-da-izsledvame-shtitovidnata-zhleza.html
    https://bgvote.net/koga-tryabva-da-izsledvame-shtitovidnata-zhleza.html
    Кога трябва да изследваме щитовидната жлеза
    Щитовидната жлеза е малък, но изключително важен орган, който има голямо влияние върху целия организъм.
    0 Comments 0 Shares 142 Views
  • Виждате колко е немощен Човека спрямо тези Висши Разуми в Отвъдното(астрала), и заради това нека се оповаваме на Истините на Христа, а не да се поробваме в болки, заради материалното. Армагедон си зависи от нас Хората, дали ще дойде или няма да дойде. Ако сме шашави тъмно ще дойде, и обратното, ако сме хора на реда и порядъка и мира, няма да дойде. 🙂✌️☀️🌙
    Виждате колко е немощен Човека спрямо тези Висши Разуми в Отвъдното(астрала), и заради това нека се оповаваме на Истините на Христа, а не да се поробваме в болки, заради материалното. Армагедон си зависи от нас Хората, дали ще дойде или няма да дойде. Ако сме шашави тъмно ще дойде, и обратното, ако сме хора на реда и порядъка и мира, няма да дойде. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 141 Views
  • Мани, страшни работи са тия работи с обладаването на Човека, ама така е измислено Сътворението. И аз искам да избягам някъде далече от Ужасите на Света, ама няма къде да бягам. 🙂✌️☀️🌙
    Мани, страшни работи са тия работи с обладаването на Човека, ама така е измислено Сътворението. И аз искам да избягам някъде далече от Ужасите на Света, ама няма къде да бягам. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Вчера пошетах в къща и днес пошетах и пуснах пералня и като свърши ще я простра и като изсъхне прането ще го прибера. По цял ден си стоя вкъщи и си пия кафе и бира и спя и така, какво да правиш. Хубаво е да си сам в готовност за даване на Живот по Божиите Мисии. 🙂✌️☀️🌙
    Вчера пошетах в къща и днес пошетах и пуснах пералня и като свърши ще я простра и като изсъхне прането ще го прибера. По цял ден си стоя вкъщи и си пия кафе и бира и спя и така, какво да правиш. Хубаво е да си сам в готовност за даване на Живот по Божиите Мисии. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 160 Views
  • Вижте колко мащаб човек съм. Имам мазнинки, защото не живея много правилно, защото главата ми бръмна от Хора, а това е вредно, и заради това съм това, което съм, ама споко, като заживея сам вече ще се излекувам от всичката човешка щуротия, където ме вкарват в някакви низостни ситуации. Просто хората са изтървани, и заради това е така, заради тая либералщина, защото хората нямат рамката на Живота.
    Вижте колко мащаб човек съм. Имам мазнинки, защото не живея много правилно, защото главата ми бръмна от Хора, а това е вредно, и заради това съм това, което съм, ама споко, като заживея сам вече ще се излекувам от всичката човешка щуротия, където ме вкарват в някакви низостни ситуации. Просто хората са изтървани, и заради това е така, заради тая либералщина, защото хората нямат рамката на Живота.
    0 Comments 0 Shares 119 Views
  • Не мога да си припозная семейството, защото са изгорели в хаоса на емоциите си, точно както Светия Дух и мене не може да ме припознае, като свое дете. И такива работи в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Не мога да си припозная семейството, защото са изгорели в хаоса на емоциите си, точно както Светия Дух и мене не може да ме припознае, като свое дете. И такива работи в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 150 Views
  • Като се дава на хората чувство и усещане за Безбожие, така става, Хората горят и стават изгубени души и никой не може да припознае никой, и Светото Писание си го е казало. Не дойдох да дам Мир, а Меч, да разделя Дъщерята от майката и Синът от Бащата, тъй като един е Грешник, а друг Светец, а във Вселената всичко е подредено. В семейството безмирие, защото Светци и Грешници Живеят заедно, което е трагедия за Автентичността на Живота.
    Като се дава на хората чувство и усещане за Безбожие, така става, Хората горят и стават изгубени души и никой не може да припознае никой, и Светото Писание си го е казало. Не дойдох да дам Мир, а Меч, да разделя Дъщерята от майката и Синът от Бащата, тъй като един е Грешник, а друг Светец, а във Вселената всичко е подредено. В семейството безмирие, защото Светци и Грешници Живеят заедно, което е трагедия за Автентичността на Живота.
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Както и да е, ами и мене ме е яд, че Хората страдат от собствените си хора и после всички отиват в Гейната. Вместо Семейството да е символ на Светлина и Топлина, то е бойно поле. И така, вече знаете, че Врагът няма да дойде от другия край на Света, а точно до вас. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами и мене ме е яд, че Хората страдат от собствените си хора и после всички отиват в Гейната. Вместо Семейството да е символ на Светлина и Топлина, то е бойно поле. И така, вече знаете, че Врагът няма да дойде от другия край на Света, а точно до вас. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 142 Views