• Светия Дух е, като Credissimo или NetCredit, пари на време, но не без време. 🙂✌️☀️🌙
    Светия Дух е, като Credissimo или NetCredit, пари на време, но не без време. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • Много пари за мен са примерно 200 евро, а пък за вас не знам.
    Много пари за мен са примерно 200 евро, а пък за вас не знам.
    0 Comments 0 Shares 136 Views
  • Както и да е. Ами вече знаете, че Светия Дух не е чак такъв Звяр, ами просто майка в небрежност спрямо закономерностите на Съпруга си спрямо Децата си. Защото тя милата знае, че ако остави Децата си неповредени, а здрави и хубави ще ги загуби завинаги, защото Отца ще ги вземе. Така е, какво да правиш.
    Както и да е. Ами вече знаете, че Светия Дух не е чак такъв Звяр, ами просто майка в небрежност спрямо закономерностите на Съпруга си спрямо Децата си. Защото тя милата знае, че ако остави Децата си неповредени, а здрави и хубави ще ги загуби завинаги, защото Отца ще ги вземе. Така е, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 177 Views
  • Разбиране и Грижа, както казва Аптека Sopharmacy. Това е аптеката от която взимам лекарството за месечната инжекция. Да се погрижим за Природата и Планетата, защото без Природа Хората ще умрат в мизерия.
    Разбиране и Грижа, както казва Аптека Sopharmacy. Това е аптеката от която взимам лекарството за месечната инжекция. Да се погрижим за Природата и Планетата, защото без Природа Хората ще умрат в мизерия.
    0 Comments 0 Shares 134 Views
  • Много интересна воля на Светия Дух, че как всечувствата ми са свързани с Телевизията, като някакви тенденции, дори когато не я гледам. Смятай, наистина е много вълшебен Живота, и аз съм впечатлен от Сътворението. Вижте нашият Бог на тази картинка. 🙂✌️☀️🌙
    Много интересна воля на Светия Дух, че как всечувствата ми са свързани с Телевизията, като някакви тенденции, дори когато не я гледам. Смятай, наистина е много вълшебен Живота, и аз съм впечатлен от Сътворението. Вижте нашият Бог на тази картинка. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 148 Views
  • Светия Дух е зловещ Дявол, която е Царица на Ужасите, но все пак има някакъв минимален разсъдък за нормалност, защото си иска Децата.
    Светия Дух е зловещ Дявол, която е Царица на Ужасите, но все пак има някакъв минимален разсъдък за нормалност, защото си иска Децата.
    0 Comments 0 Shares 170 Views
  • И Отца(бащата) си иска Децата и Майката(светия дух) си иска Децата, а пък те са разведени, както в случаите на човешките семейства, и Държавната Институция решава, ама тази война няма край, и малееее, всеки индивидуално избира, както аз, като Дете ме изправиха пред съда, за да кажа, къде искам да бъда, при биологичните или при доведените, и аз казах при доведените(сегашните), защото знам ли тази биологична рода колко е беззаконна, като сега съм си добре. Както и някаква Жена искаше да ме осинови, но аз пак отказах. Не и не и не. 🙂✌️☀️🌙
    И Отца(бащата) си иска Децата и Майката(светия дух) си иска Децата, а пък те са разведени, както в случаите на човешките семейства, и Държавната Институция решава, ама тази война няма край, и малееее, всеки индивидуално избира, както аз, като Дете ме изправиха пред съда, за да кажа, къде искам да бъда, при биологичните или при доведените, и аз казах при доведените(сегашните), защото знам ли тази биологична рода колко е беззаконна, като сега съм си добре. Както и някаква Жена искаше да ме осинови, но аз пак отказах. Не и не и не. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 167 Views
  • Подаръци не отказвам, но само веднъж отказах, защото Светия Дух искаше да почувствам страната на Тъмнината от някакво усещане за гордост и аз нищожеството съм немощен, и така. Обичам да ми подаряват дрехи и всякакви служещи неща. Вместо аз да се занимавам с пазаруване ами всичко да ми е на готово, защото и аз съм един пръдльо. 🙂✌️☀️🌙
    Подаръци не отказвам, но само веднъж отказах, защото Светия Дух искаше да почувствам страната на Тъмнината от някакво усещане за гордост и аз нищожеството съм немощен, и така. Обичам да ми подаряват дрехи и всякакви служещи неща. Вместо аз да се занимавам с пазаруване ами всичко да ми е на готово, защото и аз съм един пръдльо. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 671 Views
  • Аз съм широкопръстест и винаги съм без пари, защото раздавам и раздавам и не ми пука. Аз съм си клошар по ум, ама имал съм и богати дни с пари. Понякога съм баровец, а понякога съм нищо. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм широкопръстест и винаги съм без пари, защото раздавам и раздавам и не ми пука. Аз съм си клошар по ум, ама имал съм и богати дни с пари. Понякога съм баровец, а понякога съм нищо. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • Спокойно Хора. Свято Търпение за Свят Живот, защото е имало в Историята клошари, които са ставали богати и престижни хора, защото обратите на Живота. Ти бъди нищо, а пък то ще ти дойде нещо, и обратното, ти бъди нещо и ще ти се отнеме нещо. Законите на Светия Дух, колкото и бунтар да е срещу Съпруга си и небрежна към Децата си.
    Спокойно Хора. Свято Търпение за Свят Живот, защото е имало в Историята клошари, които са ставали богати и престижни хора, защото обратите на Живота. Ти бъди нищо, а пък то ще ти дойде нещо, и обратното, ти бъди нещо и ще ти се отнеме нещо. Законите на Светия Дух, колкото и бунтар да е срещу Съпруга си и небрежна към Децата си.
    0 Comments 0 Shares 159 Views