• Колко е хубаво да нямаш мисии от Божието и да си стоиш вкъщи, а Жена ти да ти купува дрехи и да прави уюта в къщата. А сега сам трябва да ходя по нуждите за дрехи и обувки, което е ужасно. Както и да е, ами продължаваме напред със скъсани обувки и със скъсани дрехи, защото не ми дреме, ама Жената щеше да ме спаси, ама нямам Жена. Все тая, ами да мислим за Доброто Бъдеще за Всички.
    Колко е хубаво да нямаш мисии от Божието и да си стоиш вкъщи, а Жена ти да ти купува дрехи и да прави уюта в къщата. А сега сам трябва да ходя по нуждите за дрехи и обувки, което е ужасно. Както и да е, ами продължаваме напред със скъсани обувки и със скъсани дрехи, защото не ми дреме, ама Жената щеше да ме спаси, ама нямам Жена. Все тая, ами да мислим за Доброто Бъдеще за Всички.
    0 Комментарии 0 Поделились 738 Просмотры
  • То добре, че беше сестра ми Щери да ми купи дрехи, иначе, щях да си ходя, като клошар, и с нейните покупки си направих дрехата невидимка. Абе не обичам шопинг терапията, защото много ме мързи, защото не ми е кеф да харча пари.
    То добре, че беше сестра ми Щери да ми купи дрехи, иначе, щях да си ходя, като клошар, и с нейните покупки си направих дрехата невидимка. Абе не обичам шопинг терапията, защото много ме мързи, защото не ми е кеф да харча пари.
    0 Комментарии 0 Поделились 574 Просмотры
  • Слава на Бога, че имам Сестри, защото и сестра ми Диди ми купи храна в тежките моменти на Живота, и много благодаря на тези Жени, че нямат нищо против мен, че да ме помилват. 🙂✌️☀️🌙
    Слава на Бога, че имам Сестри, защото и сестра ми Диди ми купи храна в тежките моменти на Живота, и много благодаря на тези Жени, че нямат нищо против мен, че да ме помилват. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 73 Просмотры
  • Сестра ми Роси, миличката и благата. Помогнал съм и с много пари в трудните моменти на Живота, защото немилости, както и тя ми е помогнала много с присъствие на благоденствие в моите трудни моменти, и съм много щастлив, че Сестрите ми не са срещу мен, а сме заедно срещу Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Сестра ми Роси, миличката и благата. Помогнал съм и с много пари в трудните моменти на Живота, защото немилости, както и тя ми е помогнала много с присъствие на благоденствие в моите трудни моменти, и съм много щастлив, че Сестрите ми не са срещу мен, а сме заедно срещу Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 71 Просмотры
  • Както и да е, ами наздраве за благоприятността между хората. Не срещу мен, защото аз ви давам Живот. Разум си е нужен. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами наздраве за благоприятността между хората. Не срещу мен, защото аз ви давам Живот. Разум си е нужен. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 75 Просмотры
  • Не срещу България. Светилището на Духовността и Просветлението. Ще се свършите, щом сте хаотично емоционални. Нужна си е Емоционална Интелигентност. Както и да е, ами те си знаят, за да не ги проходи някое проклятие, ама не че им пука, ами просто после ще охкат, ама ако им пукаше нямаше да охкат. 🙂✌️☀️🌙
    Не срещу България. Светилището на Духовността и Просветлението. Ще се свършите, щом сте хаотично емоционални. Нужна си е Емоционална Интелигентност. Както и да е, ами те си знаят, за да не ги проходи някое проклятие, ама не че им пука, ами просто после ще охкат, ама ако им пукаше нямаше да охкат. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 86 Просмотры
  • И така, както и да е. Добро утро и да си пием кафето. Колкото Хора, толкова и диви емоции, защото без Бога е така.
    И така, както и да е. Добро утро и да си пием кафето. Колкото Хора, толкова и диви емоции, защото без Бога е така.
    0 Комментарии 0 Поделились 72 Просмотры
  • Ето вижте, има и тениска даже на Богинята Майка, като Божествената Котка. 🙂✌️☀️🌙
    Ето вижте, има и тениска даже на Богинята Майка, като Божествената Котка. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 72 Просмотры
  • Наистина съществуват всемогъщи разумни Извънземни и наистина Планетата има разумен Дух, и наистина съществува Зло, тоест Беззаконието от Болките на Греха. Наистина има Мистика в Сътворението и наистина Животът на Човека е предназначен да бъде абсолютно вълшебен, но просто Хората се пропиляват и губят възможността за Вълшебен Живот. Наистина има Обладаване от Извънземни и наистина има осеняване от Планетарния Дух.
    Наистина съществуват всемогъщи разумни Извънземни и наистина Планетата има разумен Дух, и наистина съществува Зло, тоест Беззаконието от Болките на Греха. Наистина има Мистика в Сътворението и наистина Животът на Човека е предназначен да бъде абсолютно вълшебен, но просто Хората се пропиляват и губят възможността за Вълшебен Живот. Наистина има Обладаване от Извънземни и наистина има осеняване от Планетарния Дух.
    0 Комментарии 0 Поделились 69 Просмотры
  • Не се пропилявайте, като личности и не си пропилявайте Живота в глупости. Кротувайте си и Мирувайте си и правете само хубавите неща в Живота. Бъдете блажени, като Исус Христос. Ето вижте, ✝ = Grace
    Не се пропилявайте, като личности и не си пропилявайте Живота в глупости. Кротувайте си и Мирувайте си и правете само хубавите неща в Живота. Бъдете блажени, като Исус Христос. Ето вижте, ✝ = Grace
    0 Комментарии 0 Поделились 78 Просмотры