• Светия Дух всячески се опита да ме огъне емоционално, ама Ангелът ме поддържа в повдигнат и изправен Дух с изправени емоции. Идва афекция от Ад за човешката естетика и после отминава, и така, какво да правиш. Всеки си има по един звяр в семейството, защото винаги ще се намери слабо човешко звено, което да играе ролята на чудовището, ама то е нормално, защото нали Хората са изтървани, защото никой не слуша Словото на Служителите в Църквата, и всичко загнива, когато няма храна за душата.
    Светия Дух всячески се опита да ме огъне емоционално, ама Ангелът ме поддържа в повдигнат и изправен Дух с изправени емоции. Идва афекция от Ад за човешката естетика и после отминава, и така, какво да правиш. Всеки си има по един звяр в семейството, защото винаги ще се намери слабо човешко звено, което да играе ролята на чудовището, ама то е нормално, защото нали Хората са изтървани, защото никой не слуша Словото на Служителите в Църквата, и всичко загнива, когато няма храна за душата.
    0 Comments 0 Shares 132 Views
  • Общо взето хранете душите си с Пловдивската Православна Телевизия и Youtube канала на Истина БГ. Защото, като вашата вътрешна естетика стане зверска, никой няма да ви харесва и всички ще бягат от вас, и това е защото сте слабо звено, което не е просветлявало душата си и е станало Чудовище, гладно за Обич, но обречено да не получава Обич. Ето така става, като не си спомняме думите в молитвата, Господи дай ни насъщния хляб и днес, а този хляб освен, че е биологичен, то е и душевен, защото едното без другото няма баланс и ставаме грозни хора физически и емоционално и психически.
    Общо взето хранете душите си с Пловдивската Православна Телевизия и Youtube канала на Истина БГ. Защото, като вашата вътрешна естетика стане зверска, никой няма да ви харесва и всички ще бягат от вас, и това е защото сте слабо звено, което не е просветлявало душата си и е станало Чудовище, гладно за Обич, но обречено да не получава Обич. Ето така става, като не си спомняме думите в молитвата, Господи дай ни насъщния хляб и днес, а този хляб освен, че е биологичен, то е и душевен, защото едното без другото няма баланс и ставаме грозни хора физически и емоционално и психически.
    0 Comments 0 Shares 257 Views
  • Както и да е, защото не правете лошо на никой, и оставете тези отмъщения и глупости, защото Мъжете и Животните не отмъщават, а само Жените го правят това. Вижте как един Мъж живее. Той е тук и сега и изглажда Живота си чрез анализ на миналото и се подготвя за това, което вижда пред себе си, и не практикува омраза и злоба, и просто, като някой му направи нещо лошо, той не е Жена, че да отмъщава и да си губи времето в грехота, ами продължава напред без нерви и омрази и злоби, защото има още отпред, а не да забива тук и сега в злоби и отмъщения. Хората са пионки на Светия Дух, защото Светия Дух(Тя) насочва хората по-често към действията си, както и с мене е било така преди да бъда обладан и да изляза от Матрицата. Не таете злоба по Хората, защото те са просто немощни пионки.
    Както и да е, защото не правете лошо на никой, и оставете тези отмъщения и глупости, защото Мъжете и Животните не отмъщават, а само Жените го правят това. Вижте как един Мъж живее. Той е тук и сега и изглажда Живота си чрез анализ на миналото и се подготвя за това, което вижда пред себе си, и не практикува омраза и злоба, и просто, като някой му направи нещо лошо, той не е Жена, че да отмъщава и да си губи времето в грехота, ами продължава напред без нерви и омрази и злоби, защото има още отпред, а не да забива тук и сега в злоби и отмъщения. Хората са пионки на Светия Дух, защото Светия Дух(Тя) насочва хората по-често към действията си, както и с мене е било така преди да бъда обладан и да изляза от Матрицата. Не таете злоба по Хората, защото те са просто немощни пионки.
    0 Comments 0 Shares 137 Views
  • Ако искате сигурно спасение, станете монах на Святостта и не се занимавайте с Хората, защото чрез Хората Дяволът действа в Живота на Хората, а ако искате приключения и рискове, бъдете Светски Хора и се занимавайте с Хората. 🙂✌️☀️🌙
    Ако искате сигурно спасение, станете монах на Святостта и не се занимавайте с Хората, защото чрез Хората Дяволът действа в Живота на Хората, а ако искате приключения и рискове, бъдете Светски Хора и се занимавайте с Хората. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 143 Views
  • Има и хибридна опция на Етичната Дистанция. Има Святи Мъже в Светския Свят, които не си правят болки, а са интелигентни и си спазват Етична Дистанция и няма грижи. Имат си Жени и Деца и са служители на Бога. Някой, който не спазва Етична Дистанция от вас, вероятно е Чудовище, което видях в един адаш, като много развален и гнил човек в София, което Чудовище е дошло да ви раздере Живота, защото както казахме, тези Зверове са при вас по волята на Тъмното във Вселената.
    Има и хибридна опция на Етичната Дистанция. Има Святи Мъже в Светския Свят, които не си правят болки, а са интелигентни и си спазват Етична Дистанция и няма грижи. Имат си Жени и Деца и са служители на Бога. Някой, който не спазва Етична Дистанция от вас, вероятно е Чудовище, което видях в един адаш, като много развален и гнил човек в София, което Чудовище е дошло да ви раздере Живота, защото както казахме, тези Зверове са при вас по волята на Тъмното във Вселената.
    0 Comments 0 Shares 110 Views
  • Бог дава вратичка за продължаване на Човешкия Род, а не е глупав, че да ви задушава, защото Бог е Любов и Свобода, но в Разумността и Мъдростта на Живота, като човешко страхопочитание да не изгубите тази висша и блажена Божия Благодат.
    Бог дава вратичка за продължаване на Човешкия Род, а не е глупав, че да ви задушава, защото Бог е Любов и Свобода, но в Разумността и Мъдростта на Живота, като човешко страхопочитание да не изгубите тази висша и блажена Божия Благодат.
    0 Comments 0 Shares 134 Views
  • Път на Живот давам, а не просто сухи закони за Спасение. Те законите си идват в Сърцето, като бистра Вода, и Святият Човек може да облагороди Светския Свят.
    Път на Живот давам, а не просто сухи закони за Спасение. Те законите си идват в Сърцето, като бистра Вода, и Святият Човек може да облагороди Светския Свят.
    0 Comments 0 Shares 162 Views
  • Много интересна мистика от Светия Дух, че кафевите очи да са по-благородни от сините очи, защото всички зверове, които съм срещал в моя Живот са били със сини или сивеещи очи. Много интересно, защото моето предположение е, че сините очи са недоразвити кафеви, и тези хора има да учат още. Не знам, както и да е, все тая, но винаги има изключения от правилото. 🙂✌️☀️🌙
    Много интересна мистика от Светия Дух, че кафевите очи да са по-благородни от сините очи, защото всички зверове, които съм срещал в моя Живот са били със сини или сивеещи очи. Много интересно, защото моето предположение е, че сините очи са недоразвити кафеви, и тези хора има да учат още. Не знам, както и да е, все тая, но винаги има изключения от правилото. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 139 Views
  • Извънземните Отцуви Ангели са с много тъмно кафеви очи. Те са се развили максимално и са върхът на Вселената. 🙂✌️☀️🌙
    Извънземните Отцуви Ангели са с много тъмно кафеви очи. Те са се развили максимално и са върхът на Вселената. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 176 Views
  • Толкова тъмно кафяво, че направо черно. Понякога тъмният цвят е символ на развитото във Вселената. Всяко правило си има изключения.
    Толкова тъмно кафяво, че направо черно. Понякога тъмният цвят е символ на развитото във Вселената. Всяко правило си има изключения.
    0 Comments 0 Shares 186 Views