• Гледам да подхранвам и Будизма, защото много нежни красиви слова са Будизма, но Будизма не е изяснило всичко, както аз изясних всичко, абсолютно всичко в Християнството, като буквално за Отца и Сина и Светия Дух от кухнята на Божествата, и заради това е Религия Майка, защото е обединител на всички Светци от другите религии, но нека всяка Светлинка се запази за Света, защото всяка Светлинка може да се окаже решение в дадено време. Нека бъдем Умни и Мъдри. 🙂✌️☀️🌙
    Гледам да подхранвам и Будизма, защото много нежни красиви слова са Будизма, но Будизма не е изяснило всичко, както аз изясних всичко, абсолютно всичко в Християнството, като буквално за Отца и Сина и Светия Дух от кухнята на Божествата, и заради това е Религия Майка, защото е обединител на всички Светци от другите религии, но нека всяка Светлинка се запази за Света, защото всяка Светлинка може да се окаже решение в дадено време. Нека бъдем Умни и Мъдри. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 1K Views
  • Ето виждате кухнята зад завесата в тази картинка за обладаните Божества. Аз нямам срамове и на всичко уча, за да може хората да мислят и да се спасят, а не, като грешниците, да правят учениците си глупави и после да умрат тези ученици от глупостта си.
    Ето виждате кухнята зад завесата в тази картинка за обладаните Божества. Аз нямам срамове и на всичко уча, за да може хората да мислят и да се спасят, а не, като грешниците, да правят учениците си глупави и после да умрат тези ученици от глупостта си.
    0 Comments 0 Shares 1K Views
  • Будизмът е дал това, като картина, но не е изяснило обектите в Човека на обладаването на Човека, докато Християнството ги е изяснило, и заради това Християнството е Кораб Майка и Религия Майка и Вяра Майка, защото всичко е буквално, за да се разбере, както аз обяснявам буквално, и така съм обяснявал и преди 2000 години, само, че с притчи, а сега е нужно буквално без притчи, защото хората са надраснали притчите и са станали много умни.
    Будизмът е дал това, като картина, но не е изяснило обектите в Човека на обладаването на Човека, докато Християнството ги е изяснило, и заради това Християнството е Кораб Майка и Религия Майка и Вяра Майка, защото всичко е буквално, за да се разбере, както аз обяснявам буквално, и така съм обяснявал и преди 2000 години, само, че с притчи, а сега е нужно буквално без притчи, защото хората са надраснали притчите и са станали много умни.
    0 Comments 0 Shares 119 Views
  • Това е, извънземно ме е обладало и живее моя Живот. Каквото аз любя и той люби и каквото той люби и аз любя. Ако ще еба Жена и той ще ебе Жена, защото сме, като във филма Сърцето на Дракона.
    Това е, извънземно ме е обладало и живее моя Живот. Каквото аз любя и той люби и каквото той люби и аз любя. Ако ще еба Жена и той ще ебе Жена, защото сме, като във филма Сърцето на Дракона.
    0 Comments 0 Shares 164 Views
  • Да не говорим за секс, защото Ангелчето иска покой, а не да прави секс. Ангелчето не иска нищо, а просто да стои в мен без да правим нищо. 🙂✌️☀️🌙
    Да не говорим за секс, защото Ангелчето иска покой, а не да прави секс. Ангелчето не иска нищо, а просто да стои в мен без да правим нищо. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 119 Views
  • Добро утро. Нещо бързо съм заспал. Сега да си направя едно кафенце и да пушим цигари, а пък сексът, когато дойде, защото аз зор не давам за нищо.
    Добро утро. Нещо бързо съм заспал. Сега да си направя едно кафенце и да пушим цигари, а пък сексът, когато дойде, защото аз зор не давам за нищо.
    0 Comments 0 Shares 106 Views
  • То и аз, когато съм бил много възбуден за Жена, и аз съм мастурбирал, ама защото не ми пука особено. Ангелчето ми е казало, да не ти пука особено, защото половин страдания, половин Живот, и пълни страдания, никакъв Живот. И аз така, от прилежен Живот към занемарен Живот и преходът беше труден и ми пукаше много, ама Ангелчето ми каза, да не ти пука, просто не страдай, бъди Мъж. 🙂✌️☀️🌙
    То и аз, когато съм бил много възбуден за Жена, и аз съм мастурбирал, ама защото не ми пука особено. Ангелчето ми е казало, да не ти пука особено, защото половин страдания, половин Живот, и пълни страдания, никакъв Живот. И аз така, от прилежен Живот към занемарен Живот и преходът беше труден и ми пукаше много, ама Ангелчето ми каза, да не ти пука, просто не страдай, бъди Мъж. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 115 Views
  • Това, което прави Ангелът с Хората е да ги затвърди без емоционални изкривявания, и заради това Ангелът казва, не страдай и не се огъвай емоционално, а пък Демоните огъват Хората емоционално. Всичко е наопаки, защото всичко е противоположно.
    Това, което прави Ангелът с Хората е да ги затвърди без емоционални изкривявания, и заради това Ангелът казва, не страдай и не се огъвай емоционално, а пък Демоните огъват Хората емоционално. Всичко е наопаки, защото всичко е противоположно.
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • Ангелите правят съвършени Хора, както ги знаем в Библейските времена, а пък Демоните правят Зверове, и така, какво да правиш.
    Ангелите правят съвършени Хора, както ги знаем в Библейските времена, а пък Демоните правят Зверове, и така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 131 Views
  • Съвършено право емоционалният Човек, това е мечтаният Съпруг или мечтаната Съпруга, както е известно в Човешката Естетика, а останалото е Ад за Човешката Естетика.
    Съвършено право емоционалният Човек, това е мечтаният Съпруг или мечтаната Съпруга, както е известно в Човешката Естетика, а останалото е Ад за Човешката Естетика.
    0 Comments 0 Shares 150 Views