• Смирение към разумен и интелигентен Живот, а не да свикваме с бурностите и паденията за Духа от човешките дребни и несъществени воли.
    Смирение към разумен и интелигентен Живот, а не да свикваме с бурностите и паденията за Духа от човешките дребни и несъществени воли.
    0 Comments 0 Shares 130 Views
  • Казвам това, защото се разстройвам, когато Човекът се превърне в Изгубена Душа, заради Човешките лошотии в своя Живот.
    Казвам това, защото се разстройвам, когато Човекът се превърне в Изгубена Душа, заради Човешките лошотии в своя Живот.
    0 Comments 0 Shares 127 Views
  • Грейна Слънце най накрая, а Астрала продължава да ми дава Чувства към Слово. 🙂✌️☀️🌙 Да си пием кафето и да се радваме на малките, но значими неща. 🙂✌️☀️🌙
    Грейна Слънце най накрая, а Астрала продължава да ми дава Чувства към Слово. 🙂✌️☀️🌙 Да си пием кафето и да се радваме на малките, но значими неща. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Не прави на другиго това, което не искаш да правят и на теб. Нека вече няма карми от жертви и хищници, и хайде да си говорим за по-весели неща. 🙂✌️☀️🌙
    Не прави на другиго това, което не искаш да правят и на теб. Нека вече няма карми от жертви и хищници, и хайде да си говорим за по-весели неща. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 130 Views
  • Забелязахте ли. Когато нямаше Слънце съм най-светъл тон на лековитост, а когато има Слънце съм в цвят на изправление за Хората, защото така ми го дава Планетата, като компенсиране към баланс в човешките настроения спрямо времето навън.
    Забелязахте ли. Когато нямаше Слънце съм най-светъл тон на лековитост, а когато има Слънце съм в цвят на изправление за Хората, защото така ми го дава Планетата, като компенсиране към баланс в човешките настроения спрямо времето навън.
    0 Comments 0 Shares 152 Views
  • Опасно е по принцип, защото не всичко е хубаво да се преживява и да се вкусва, ама какво да правиш, освен да бъдем внимателни и разумни и градивни, а не като тия Европейски Политици, които ни водят към мизерия, заради някакви си техни несъществени човешки безмирия в себе си, които всички народи трябва да търпим тези техни човешки глупости. И така, какво да правиш.
    Опасно е по принцип, защото не всичко е хубаво да се преживява и да се вкусва, ама какво да правиш, освен да бъдем внимателни и разумни и градивни, а не като тия Европейски Политици, които ни водят към мизерия, заради някакви си техни несъществени човешки безмирия в себе си, които всички народи трябва да търпим тези техни човешки глупости. И така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • Не Човек искам да ме управлява и да ме учи, а Бог искам да бъде, защото от Човека се наситихме на Войни и Смърт. Човек без Бога да управлява Светът е опасно за всички ни.
    Не Човек искам да ме управлява и да ме учи, а Бог искам да бъде, защото от Човека се наситихме на Войни и Смърт. Човек без Бога да управлява Светът е опасно за всички ни.
    0 Comments 0 Shares 92 Views
  • Ето я Молитвата, която казва Божието Царство на Земята, за да няма войни и смърт, а то какво, Хора без Бога ни водят към войни и смърт.

    Отче наш, Който си на небесата! Да се свети Твоето име, да дойде Твоето Царство, да бъде Твоята воля, както на небето, тъй и на земята; насъщния ни хляб дай ни днес, и прости нам дълговете ни, както и ние прощаваме на нашите длъжници, и не въведи нас в изкушение, но избави ни от лукавия; защото Твое е царството, и силата, и славата вовеки. Амин.
    Ето я Молитвата, която казва Божието Царство на Земята, за да няма войни и смърт, а то какво, Хора без Бога ни водят към войни и смърт. Отче наш, Който си на небесата! Да се свети Твоето име, да дойде Твоето Царство, да бъде Твоята воля, както на небето, тъй и на земята; насъщния ни хляб дай ни днес, и прости нам дълговете ни, както и ние прощаваме на нашите длъжници, и не въведи нас в изкушение, но избави ни от лукавия; защото Твое е царството, и силата, и славата вовеки. Амин.
    0 Comments 0 Shares 148 Views
  • Астрала ни казва, че Европа трябва да се смири и да бъде свята, а то какво, срещу Астрала, Европа от горда по-горда, и от самоубийствена по-самоубийствена.
    Астрала ни казва, че Европа трябва да се смири и да бъде свята, а то какво, срещу Астрала, Европа от горда по-горда, и от самоубийствена по-самоубийствена.
    0 Comments 0 Shares 83 Views
  • Управници, които не правят рационалното за благоденствие на народа, те вече стават нелегитимни. Те правят ирационалното и после мизерия на Земята, заради някакви гневове и всякакви негативни емоции от немощ човешка. Тъжно е, ама карай да върви. Оставям ви да си почивате, а пък ако се сетя нещо ще споделям.
    Управници, които не правят рационалното за благоденствие на народа, те вече стават нелегитимни. Те правят ирационалното и после мизерия на Земята, заради някакви гневове и всякакви негативни емоции от немощ човешка. Тъжно е, ама карай да върви. Оставям ви да си почивате, а пък ако се сетя нещо ще споделям.
    0 Comments 0 Shares 84 Views