• Безрамковите хора са нестабилните хора, които се веят, като локва на всяка външна несгода. Рамковите Хора са стабилните хора, които си знаят и са наясно, въпреки несгодите и мизериите на Живота.
    Безрамковите хора са нестабилните хора, които се веят, като локва на всяка външна несгода. Рамковите Хора са стабилните хора, които си знаят и са наясно, въпреки несгодите и мизериите на Живота.
    0 Comments 0 Shares 167 Views
  • Както и да е, ами почивайте си вече, за да практикувате Мир и Любов и Мъдрост. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами почивайте си вече, за да практикувате Мир и Любов и Мъдрост. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • Аз мога завинаги да съм, това, което съм, защото не виждам път в тези низости и пошлости, които правят хората със жените си и мъжете си. Аз просто съм мъж, който е избрал смисъла и пътя Божи, а не блатото и кочинката, като при повечето хора. Защото естетиката ми ме тласка към моя Светлина благодарение на будната съзнателност от Ангелите в Отвъдното.
    https://www.youtube.com/watch?v=6UtmZU1cvRc
    Аз мога завинаги да съм, това, което съм, защото не виждам път в тези низости и пошлости, които правят хората със жените си и мъжете си. Аз просто съм мъж, който е избрал смисъла и пътя Божи, а не блатото и кочинката, като при повечето хора. Защото естетиката ми ме тласка към моя Светлина благодарение на будната съзнателност от Ангелите в Отвъдното. https://www.youtube.com/watch?v=6UtmZU1cvRc
    0 Comments 0 Shares 164 Views
  • Аз съм библейски Човек оцапан от мръсотията на съвремието. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм библейски Човек оцапан от мръсотията на съвремието. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • Нали, Демоните(сатаната) са ми дали и Дяволът(светия дух) ми е дал и Богът(отца) ми е дал, и аз съм торнадо от хибридност, и ще ви разкостя в микрото в Живота, ама Разум за разумни времена.
    Нали, Демоните(сатаната) са ми дали и Дяволът(светия дух) ми е дал и Богът(отца) ми е дал, и аз съм торнадо от хибридност, и ще ви разкостя в микрото в Живота, ама Разум за разумни времена.
    0 Comments 0 Shares 166 Views
  • Нека има Любов между Хората, за да прекарат Живота си благоприятно и после да се свършва, и вечно Блаженство за душите им, а като има лошотия между Хората мир нямам, и от вашето насилие към моето безмирие. Дразня се от мизерията между хората. И така, какво да правиш.
    Нека има Любов между Хората, за да прекарат Живота си благоприятно и после да се свършва, и вечно Блаженство за душите им, а като има лошотия между Хората мир нямам, и от вашето насилие към моето безмирие. Дразня се от мизерията между хората. И така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • И аз съм бил дивак с колата по пътищата, но пораснах и се осъзнах и улегнах. Колкото по-рано толкова по-добре, отколкото никога, и колкото по-късно толкова по-добре, отколкото никога. 🙂✌️☀️🌙
    И аз съм бил дивак с колата по пътищата, но пораснах и се осъзнах и улегнах. Колкото по-рано толкова по-добре, отколкото никога, и колкото по-късно толкова по-добре, отколкото никога. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 85 Views
  • Това послание в изображението е, че Светия Дух го казва, защото тя знае, че може да влоши Света с Грешници, но може и да подобри Света със Светци. Светия Дух знае всичко, и няма нужда да берем грижи, ами просто на Молитви. 🙂✌️☀️🌙
    Това послание в изображението е, че Светия Дух го казва, защото тя знае, че може да влоши Света с Грешници, но може и да подобри Света със Светци. Светия Дух знае всичко, и няма нужда да берем грижи, ами просто на Молитви. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 93 Views
  • Както Свети Цар Петър и Свети Йоан(Иван) Рилски. Светия Държава Българска и Народ Светия Български. Хармония и Величие в Пътя на Държавата с Народа. Това Светците са Велико Нещо за Пътя на Живота.
    Както Свети Цар Петър и Свети Йоан(Иван) Рилски. Светия Държава Българска и Народ Светия Български. Хармония и Величие в Пътя на Държавата с Народа. Това Светците са Велико Нещо за Пътя на Живота.
    0 Comments 0 Shares 279 Views
  • И аз съм Светец, но само искам да ви кажа, а не да вляза в кочинката на страхотията от тези политически бури и шумове, защото за всичко си има Хора(герои). 🙂✌️☀️🌙
    И аз съм Светец, но само искам да ви кажа, а не да вляза в кочинката на страхотията от тези политически бури и шумове, защото за всичко си има Хора(герои). 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 115 Views