• Горките мили Хора. Те нищо не подозират, като малки невинни агънца. Волите са противоположни и заради това има вечна Война между Доброто и Злото, която война се реализира и в Живота. както ви обясних за Трезвениците и Пияниците. 🙂✌️☀️🌙
    Горките мили Хора. Те нищо не подозират, като малки невинни агънца. Волите са противоположни и заради това има вечна Война между Доброто и Злото, която война се реализира и в Живота. както ви обясних за Трезвениците и Пияниците. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 73 Просмотры
  • Аз не страдам, ами аз съм просто Човек, просто клиентела на Житейския Бар, но за другите не знам, защото аз съм с повдигнат Дух, а за другите не знам.
    Аз не страдам, ами аз съм просто Човек, просто клиентела на Житейския Бар, но за другите не знам, защото аз съм с повдигнат Дух, а за другите не знам.
    0 Комментарии 0 Поделились 63 Просмотры
  • Трябва си някаква минимална ментална прилежност, за да можеш да стигнеш до някъде, и после вече вдъхновението те води, като по-малко усилие за теб и от теб.
    Трябва си някаква минимална ментална прилежност, за да можеш да стигнеш до някъде, и после вече вдъхновението те води, като по-малко усилие за теб и от теб.
    0 Комментарии 0 Поделились 435 Просмотры
  • Аз до тези години преживях доста и повече не искам. Искам, като пенсионерите да се обичаме и да си правим благоразумен мир.
    Аз до тези години преживях доста и повече не искам. Искам, като пенсионерите да се обичаме и да си правим благоразумен мир.
    0 Комментарии 0 Поделились 74 Просмотры
  • Наздраве за нормалността и благоприятността между Хората към развитие и радости в Живота.
    Наздраве за нормалността и благоприятността между Хората към развитие и радости в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 67 Просмотры
  • Празнувайте си, смейте се, не се притеснявайте, защото Ангелите са безобидни, защото са добри, но просто те си имат техния свят, и заради това са толкова съвършени, защото техният свят е съвършен, като стълбове войници.
    Празнувайте си, смейте се, не се притеснявайте, защото Ангелите са безобидни, защото са добри, но просто те си имат техния свят, и заради това са толкова съвършени, защото техният свят е съвършен, като стълбове войници.
    0 Комментарии 0 Поделились 74 Просмотры
  • Аз духом съм войник и отцуво съм войник, и ефектът се засили двойно, но и аз съм човек, който иска радост в социалността с Хората. И заради това искам да облагородя Хората, за да са блажени, а не саботьори.
    Аз духом съм войник и отцуво съм войник, и ефектът се засили двойно, но и аз съм човек, който иска радост в социалността с Хората. И заради това искам да облагородя Хората, за да са блажени, а не саботьори.
    0 Комментарии 0 Поделились 95 Просмотры
  • Спазвам Астралните Воли за мен, въпреки че тези Воли не се разбират от Атеизма на Хората, и това ми е много крива тема за Християнството и Атеизма. Не искам да бъдете половинчато слепи само по земното, защото над земното има небе с разумни разуми наречени етер. Богът Човек, тоест Светеца е облак, който знае всичко, но когато му потрябва, а на мен не ми трябва в момента нищо, защото нямам системни мисии от Бога.
    Спазвам Астралните Воли за мен, въпреки че тези Воли не се разбират от Атеизма на Хората, и това ми е много крива тема за Християнството и Атеизма. Не искам да бъдете половинчато слепи само по земното, защото над земното има небе с разумни разуми наречени етер. Богът Човек, тоест Светеца е облак, който знае всичко, но когато му потрябва, а на мен не ми трябва в момента нищо, защото нямам системни мисии от Бога.
    0 Комментарии 0 Поделились 98 Просмотры
  • И после Ангелите ми викат тоя не става и тая не става, защото Атеизъм, а Християнството е Свята Воля на Божия Благодат, а Атеизма е несвята човешка воля. Знаете ли какво ми е, като Ангелите ми казват в преносен смисъл, нямаш себеподобни. Ужас ми е, ама карай да върви. 🙂✌️☀️🌙
    И после Ангелите ми викат тоя не става и тая не става, защото Атеизъм, а Християнството е Свята Воля на Божия Благодат, а Атеизма е несвята човешка воля. Знаете ли какво ми е, като Ангелите ми казват в преносен смисъл, нямаш себеподобни. Ужас ми е, ама карай да върви. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 171 Просмотры
  • Не се притеснявайте за нищо, защото всичко ще се оправи, ами просто следвайте вашия вътрешен ритъм и всичко ще е наред.
    Не се притеснявайте за нищо, защото всичко ще се оправи, ами просто следвайте вашия вътрешен ритъм и всичко ще е наред.
    0 Комментарии 0 Поделились 110 Просмотры