• Вижте тази напитка с това шишенце. Като смените ударението от "е" на "а" се получава "от Мацката". И такива работи, като глупости в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте тази напитка с това шишенце. Като смените ударението от "е" на "а" се получава "от Мацката". И такива работи, като глупости в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 153 Просмотры
  • Който се е усетил в Живота е наклонил към Доброта, а който не се е усетил в Живота е наклонил към Лошотия, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Който се е усетил в Живота е наклонил към Доброта, а който не се е усетил в Живота е наклонил към Лошотия, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 147 Просмотры
  • Нека се обичаме вече и да си се чувстваме взаимно в присъствие и мълчание. 🙂✌️☀️🌙
    Нека се обичаме вече и да си се чувстваме взаимно в присъствие и мълчание. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 145 Просмотры
  • Ще видим какво ще направя в Живота си, и с Божията воля ще станат нещата с Мир и Любов и Мъдрост. Не се притеснявайте за нищо. Не берете излишни грижи, че да ви боли главата. 🙂✌️☀️🌙
    Ще видим какво ще направя в Живота си, и с Божията воля ще станат нещата с Мир и Любов и Мъдрост. Не се притеснявайте за нищо. Не берете излишни грижи, че да ви боли главата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 142 Просмотры
  • Ангелите са много хубави и благи и право в десетката разбрани и много велики в чистотата си. Винаги знаят какво да кажат, за да ти направят утеха и да ти стане хубаво и да ти се повдигне Духа. Препоръчвам ги на всеки, но трябва да ги влюбите в себе си чрез Доброта. 🙂✌️☀️🌙
    Ангелите са много хубави и благи и право в десетката разбрани и много велики в чистотата си. Винаги знаят какво да кажат, за да ти направят утеха и да ти стане хубаво и да ти се повдигне Духа. Препоръчвам ги на всеки, но трябва да ги влюбите в себе си чрез Доброта. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 109 Просмотры
  • Наздраве за Добротата и винаги, когато някой тръгне да ви дърпа волята и морала и съвестта, винаги си знайте кои сте и знайте си волята на своя Ангел, защото днешно време се е получило така, че стандарт е Атеизма и Човекът учи Бога, а то трябва да е обратното, но никога не се завличайте с Хора и по Хора, защото това е посредствен Живот. Пак казвам, чрез Хората Дяволът действа във вашите Животи, а като сте еманципирани и самостоятелни и подредени в самота и уединение с Бога, няма опасност от Дявола. Не се поддавайте на Хората, защото тяхната воля не винаги е правилният път и резултат за вашата инсталация(личност). Хората са немощни с някакви етикети на човек в обществото, като така и иначе. Хората много обичат да осъждат, докато не попаднат в същата ситуация, че да се засрамят от своите постъпки, защото няма застраховани Хора за правилността на своите глава и сърце и живот. Пледирам за Святост и Разбиране и Разбирателство и Човечност и повече Мекота в нашите Характери между Хората.
    Наздраве за Добротата и винаги, когато някой тръгне да ви дърпа волята и морала и съвестта, винаги си знайте кои сте и знайте си волята на своя Ангел, защото днешно време се е получило така, че стандарт е Атеизма и Човекът учи Бога, а то трябва да е обратното, но никога не се завличайте с Хора и по Хора, защото това е посредствен Живот. Пак казвам, чрез Хората Дяволът действа във вашите Животи, а като сте еманципирани и самостоятелни и подредени в самота и уединение с Бога, няма опасност от Дявола. Не се поддавайте на Хората, защото тяхната воля не винаги е правилният път и резултат за вашата инсталация(личност). Хората са немощни с някакви етикети на човек в обществото, като така и иначе. Хората много обичат да осъждат, докато не попаднат в същата ситуация, че да се засрамят от своите постъпки, защото няма застраховани Хора за правилността на своите глава и сърце и живот. Пледирам за Святост и Разбиране и Разбирателство и Човечност и повече Мекота в нашите Характери между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 448 Просмотры
  • Много ми е криво, че хората са свикнали да живеят без Бога, заради изкривения комунизъм в България, и сега Хората са да бягаш от тях. Вълци са за съжаление. Човешкото Своенравие не води до същественост, а до учене на нови порочни страсти и поквара, и този комунизъм в България беше грешка, нищо, че тогава сме били по-добре от сега, ами просто Държавниците са били Грешници и Народът е както го научиш, и заради това, ако искате гледайте Пловдивската Православна Телевизия и бъдете в хармония с Цялото на Сътворението от Божествения Свят, а не просто Атеисти във вечно незнание и нещастие за Цялото.
    Много ми е криво, че хората са свикнали да живеят без Бога, заради изкривения комунизъм в България, и сега Хората са да бягаш от тях. Вълци са за съжаление. Човешкото Своенравие не води до същественост, а до учене на нови порочни страсти и поквара, и този комунизъм в България беше грешка, нищо, че тогава сме били по-добре от сега, ами просто Държавниците са били Грешници и Народът е както го научиш, и заради това, ако искате гледайте Пловдивската Православна Телевизия и бъдете в хармония с Цялото на Сътворението от Божествения Свят, а не просто Атеисти във вечно незнание и нещастие за Цялото.
    0 Комментарии 0 Поделились 185 Просмотры
  • То, ако комунизмът в България не беше изкривен, а беше прав, като права линия на сияние на съзнание за прав и правилен Живот със закономерностите на Всемира, сега щяхме да сме велики и могъщи, като Русия, ама не стана така, защото Човекът колко мащаб е, че да се случва по-често Благородство, отколкото Нечестивост, заради Избора на Божия Воля или Човешка Воля.
    То, ако комунизмът в България не беше изкривен, а беше прав, като права линия на сияние на съзнание за прав и правилен Живот със закономерностите на Всемира, сега щяхме да сме велики и могъщи, като Русия, ама не стана така, защото Човекът колко мащаб е, че да се случва по-често Благородство, отколкото Нечестивост, заради Избора на Божия Воля или Човешка Воля.
    0 Комментарии 0 Поделились 145 Просмотры
  • Сега Демокрацията е ограничила(ограничителни законови рестрикции) и очовечила(хуманизирала) Държавниците, но то винаги ще си има корупция, заради човешката воля, и така, какво да правиш, ама карай да върви влака. 🙂✌️☀️🌙
    Сега Демокрацията е ограничила(ограничителни законови рестрикции) и очовечила(хуманизирала) Държавниците, но то винаги ще си има корупция, заради човешката воля, и така, какво да правиш, ама карай да върви влака. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 81 Просмотры
  • Аз нямам нищо против Човека, ами искам просто да го облагородя, за да няма страдания между Хората, заради техните несвяти воли, защото виждате от несвяти и не светли воли, как всички страдат от нещата в Държавата. Ние си правиме мъки и мъгла в бъдещето с тези безкрайни кармични връщания в бъдещето. Това е ужасно и аз не искам да бъда част от тази тъмнотия за моето бъдеще.
    Аз нямам нищо против Човека, ами искам просто да го облагородя, за да няма страдания между Хората, заради техните несвяти воли, защото виждате от несвяти и не светли воли, как всички страдат от нещата в Държавата. Ние си правиме мъки и мъгла в бъдещето с тези безкрайни кармични връщания в бъдещето. Това е ужасно и аз не искам да бъда част от тази тъмнотия за моето бъдеще.
    0 Комментарии 0 Поделились 82 Просмотры