• Опасно е много Хора, защото Светия Дух има големи уши и всяка микроскопия връща рано или късно. Страшничко си е да. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е много Хора, защото Светия Дух има големи уши и всяка микроскопия връща рано или късно. Страшничко си е да. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 70 Просмотры
  • Цялата кармична игра от страната на нечистотата е древната игра на Хищник и Жертва, и то така възпитава и учи Светия Дух, а при Бога всичко е зелена светлина от кристално ясен и безпроблемен път, и ги няма тези болки и бесове на Хищник и Жертва, а учи на дълбоки логики на величествени страхопочитания и хуманизиране(очовечване) на разума към Благородство и Благоденствие.
    Цялата кармична игра от страната на нечистотата е древната игра на Хищник и Жертва, и то така възпитава и учи Светия Дух, а при Бога всичко е зелена светлина от кристално ясен и безпроблемен път, и ги няма тези болки и бесове на Хищник и Жертва, а учи на дълбоки логики на величествени страхопочитания и хуманизиране(очовечване) на разума към Благородство и Благоденствие.
    0 Комментарии 0 Поделились 68 Просмотры
  • Светецът е говорителят на Бога, и както каза БНТ в едно предаване по телевизията за Светците, че те са стълбове на нашето страхопочитание за Всемира и Поклон и Респект за тези Божества. Просто хората не са осъзнали всички откровения, за да имат страхопочитание към Бога и заради това хората се саботират в Живота, като си правят лошо с тази страховита Карма от Светия Дух.
    Светецът е говорителят на Бога, и както каза БНТ в едно предаване по телевизията за Светците, че те са стълбове на нашето страхопочитание за Всемира и Поклон и Респект за тези Божества. Просто хората не са осъзнали всички откровения, за да имат страхопочитание към Бога и заради това хората се саботират в Живота, като си правят лошо с тази страховита Карма от Светия Дух.
    0 Комментарии 0 Поделились 75 Просмотры
  • Ето това представлява Светлото Човешко Божество наречено Светец.
    Ето това представлява Светлото Човешко Божество наречено Светец.
    0 Комментарии 0 Поделились 71 Просмотры
  • Веднъж дойде дилъра на наркотици на вторият ми съквартирант, а тя беше хубава жена и ме хареса, но и тя и аз не посмяхме да си разменим телефоните, защото и двамата се мислихме един между друг за голяма топка. Карай, както и да е. Толкова Жени съм срещал, и толкова съм подминал, защото аз съм прилежен интроверт и искам нормалност в Живота си и не ламтя, че да ми дойде нещо ненормално в Живота, въпреки че и аз съм видял ненормалности, но аз не съм проблемен, а просто решавам проблеми. 🙂✌️☀️🌙
    Веднъж дойде дилъра на наркотици на вторият ми съквартирант, а тя беше хубава жена и ме хареса, но и тя и аз не посмяхме да си разменим телефоните, защото и двамата се мислихме един между друг за голяма топка. Карай, както и да е. Толкова Жени съм срещал, и толкова съм подминал, защото аз съм прилежен интроверт и искам нормалност в Живота си и не ламтя, че да ми дойде нещо ненормално в Живота, въпреки че и аз съм видял ненормалности, но аз не съм проблемен, а просто решавам проблеми. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 71 Просмотры
  • Вторият ми съквартирант беше Мъж и харесваше Мъже. Не знам защо така Гейовете ме гонят, ама сигурно, защото ме харесват, ама аз не съм Гей и си падам по Жени, ама какво да направя, че Господ ме е създал такъв. 🙂✌️☀️🌙
    Вторият ми съквартирант беше Мъж и харесваше Мъже. Не знам защо така Гейовете ме гонят, ама сигурно, защото ме харесват, ама аз не съм Гей и си падам по Жени, ама какво да направя, че Господ ме е създал такъв. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 70 Просмотры
  • Както и да е. Мир давам, за да има Световен Мир между всички Хора.
    Както и да е. Мир давам, за да има Световен Мир между всички Хора.
    0 Комментарии 0 Поделились 73 Просмотры
  • Имал съм периоди с наркотиците без обладаност от Ангел и с обладаност от Ангел, но прекъснах всичко и всички, включително и университета, защото ужасите в Отвъдното започнаха, и нямаше как с тая моя глава. 🙂✌️☀️🌙
    Имал съм периоди с наркотиците без обладаност от Ангел и с обладаност от Ангел, но прекъснах всичко и всички, включително и университета, защото ужасите в Отвъдното започнаха, и нямаше как с тая моя глава. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 73 Просмотры
  • Дееба тая моя глава. Ох леле мале, като имам чувството че Светия Дух ще срути Света, заради мен. Много ми е как да кажа, оххх олеле. 🙂✌️☀️🌙
    Дееба тая моя глава. Ох леле мале, като имам чувството че Светия Дух ще срути Света, заради мен. Много ми е как да кажа, оххх олеле. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 67 Просмотры
  • Аз направих Светия Дух на две стотинки и тя ме направи на две стотинки, защото имаме противоположни воли, и просто не знам колко страда Светия Дух, за да преценя дали сега ще има размествания на тектонските плочи, като ние ще умрем от това, но май няма да има, ами идва Христа и после Антихриста и после Христа и после Антихриста и после Христа и после Антихриста. Не берете излишни грижи, за да не ви боли главата. 🙂✌️☀️🌙
    Аз направих Светия Дух на две стотинки и тя ме направи на две стотинки, защото имаме противоположни воли, и просто не знам колко страда Светия Дух, за да преценя дали сега ще има размествания на тектонските плочи, като ние ще умрем от това, но май няма да има, ами идва Христа и после Антихриста и после Христа и после Антихриста и после Христа и после Антихриста. Не берете излишни грижи, за да не ви боли главата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 68 Просмотры