• Ето вижте това видео клипче за това, как да се справим с Гнева. Аз съм излекуван от Гнева и започнах да Живея Истински, а пък вие се гневите и не живеете истински.
    https://www.youtube.com/watch?v=YXcChh8Q_7Y&t=726s
    Ето вижте това видео клипче за това, как да се справим с Гнева. Аз съм излекуван от Гнева и започнах да Живея Истински, а пък вие се гневите и не живеете истински. https://www.youtube.com/watch?v=YXcChh8Q_7Y&t=726s
    0 Коментари 0 Споделяния 67 Прегледа
  • Един Елит трябва да е Благороден, а не да е Чвор. Вижте въздухът над Гнева си, вижте Пътят над умопомрачението си. Да не си мислите, че ми е било лесно да се самовъзпитам. Трудно беше, но сега Живея и виждам Въздуха над Земното(плътското), виждам Пътят над човешките щуротии и неправди. С будното Съзнание няма как да не сте Благи Хора въпреки низостите и несгодите по Земята между Хората. Човечност и нормалност и моралност, защото Любовта ще спаси Света, защото в Любовта има красота и всичко най-хубаво и най-нужно за Човека.
    Един Елит трябва да е Благороден, а не да е Чвор. Вижте въздухът над Гнева си, вижте Пътят над умопомрачението си. Да не си мислите, че ми е било лесно да се самовъзпитам. Трудно беше, но сега Живея и виждам Въздуха над Земното(плътското), виждам Пътят над човешките щуротии и неправди. С будното Съзнание няма как да не сте Благи Хора въпреки низостите и несгодите по Земята между Хората. Човечност и нормалност и моралност, защото Любовта ще спаси Света, защото в Любовта има красота и всичко най-хубаво и най-нужно за Човека.
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • Ето вижте човешкото естество как не си дава мира в живота, и като човекът свикне и зарасне с низости, той става грозниче, и коя жена ще го хареса или кой мъж ще я хареса. 🙂✌☀🌙
    https://youtu.be/En92Fc9Y_Lk?si=S7Qke5LLy8N-TX_i
    Ето вижте човешкото естество как не си дава мира в живота, и като човекът свикне и зарасне с низости, той става грозниче, и коя жена ще го хареса или кой мъж ще я хареса. 🙂✌☀🌙 https://youtu.be/En92Fc9Y_Lk?si=S7Qke5LLy8N-TX_i
    0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа
  • Виждате ли как Западът вилнее в Изтока и това им се връща в Икономическа Криза. Виждате ли как Войната бие себе си. Що ви е война та да биете себе си. Откажете се от лошотията.
    Виждате ли как Западът вилнее в Изтока и това им се връща в Икономическа Криза. Виждате ли как Войната бие себе си. Що ви е война та да биете себе си. Откажете се от лошотията.
    0 Коментари 0 Споделяния 60 Прегледа
  • Вече Хората са добрички и остана само правителствата да се самообладят към Благоразумие, и вече всичко ще заспи в Мир и Усмивки.
    Вече Хората са добрички и остана само правителствата да се самообладят към Благоразумие, и вече всичко ще заспи в Мир и Усмивки.
    0 Коментари 0 Споделяния 66 Прегледа
  • То от човешките страсти наистина ще дойде Армагедон, защото ние си го просим, защото не сме разумни и мъдри за Живота и Света. Аз какво да направя, че Човекът иска да се самоубие и стремглаво върви към своята разруха.
    То от човешките страсти наистина ще дойде Армагедон, защото ние си го просим, защото не сме разумни и мъдри за Живота и Света. Аз какво да направя, че Човекът иска да се самоубие и стремглаво върви към своята разруха.
    0 Коментари 0 Споделяния 64 Прегледа
  • Да зависиш от неразумни Хора е тъжно. Трябва да им търпим нещастията в главата на тия хора. Което ми възбужда бунтарството. Няма Мира и кой ти дава Мир днешно време, пустиняци. 🙂✌️☀️🌙
    Да зависиш от неразумни Хора е тъжно. Трябва да им търпим нещастията в главата на тия хора. Което ми възбужда бунтарството. Няма Мира и кой ти дава Мир днешно време, пустиняци. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 93 Прегледа
  • Това най ме разстройва и ядосва, че продават мира, за да купят война, ама народът не е длъжен да търпи калта в човека. Вие ще умрете един ден и ще видите що е то Божи Съд.
    Това най ме разстройва и ядосва, че продават мира, за да купят война, ама народът не е длъжен да търпи калта в човека. Вие ще умрете един ден и ще видите що е то Божи Съд.
    0 Коментари 0 Споделяния 163 Прегледа
  • Защото ние се борим не срещу човешки същества, а срещу управниците, срещу властите, срещу могъщите владетели на този тъмен век, срещу злите духовни сили в небесните владения.
    ~Ефесяни 6:12~

    ГАЛАТЯНИ 5:19-21
    А делата на плътта са явни; те са: блудство, нечистота, сладострастие, идолопоклонство, чародейство, вражди, разпри, ревнувания, ярости, партизанства, раздори, разцепления, зависти, пиянства, пирувания и тям подобни; за които ви предупреждавам, както ви и предупредих, че които вършат такива работи, няма да наследят Божието царство.

    ГАЛАТЯНИ 5:22–23
    А плодът на Духа е: любов, радост (веселие), мир, дълготърпение (спокойствие, издръжливост) благост, милосърдие (благосклонност), вярност, кротост (нежност, смирение), себеобуздание; против такива неща няма закон.
    Защото ние се борим не срещу човешки същества, а срещу управниците, срещу властите, срещу могъщите владетели на този тъмен век, срещу злите духовни сили в небесните владения. ~Ефесяни 6:12~ ГАЛАТЯНИ 5:19-21 А делата на плътта са явни; те са: блудство, нечистота, сладострастие, идолопоклонство, чародейство, вражди, разпри, ревнувания, ярости, партизанства, раздори, разцепления, зависти, пиянства, пирувания и тям подобни; за които ви предупреждавам, както ви и предупредих, че които вършат такива работи, няма да наследят Божието царство. ГАЛАТЯНИ 5:22–23 А плодът на Духа е: любов, радост (веселие), мир, дълготърпение (спокойствие, издръжливост) благост, милосърдие (благосклонност), вярност, кротост (нежност, смирение), себеобуздание; против такива неща няма закон.
    0 Коментари 0 Споделяния 162 Прегледа
  • Любов и Любов и Любов между Хората и всяка естетична некрасота в човека ще се оправи вътрешно(ментално, духовно) и външно(визуално, биологично), но нека практикуваме правилности в закономерностите на Сътворението.
    Любов и Любов и Любов между Хората и всяка естетична некрасота в човека ще се оправи вътрешно(ментално, духовно) и външно(визуално, биологично), но нека практикуваме правилности в закономерностите на Сътворението.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа