• Имах един дилър на наркотици, който беше още дете, но се друсахме заедно, като той ме приемаше за учител, но неговата кривина в характера беше, че все е жертва на Живота, ама както и да е, и точно него го спасих от тумор в главата, защото имаше зъл дух в главата, а тогава бях обладан от Ангел, и това дете наистина ме приемаше за Учител Гуру, ама както и да е, защото прекъснахме връзка, защото Животът си е Живот и той не пита, а направо те повлича. 🙂✌️☀️🌙
    Имах един дилър на наркотици, който беше още дете, но се друсахме заедно, като той ме приемаше за учител, но неговата кривина в характера беше, че все е жертва на Живота, ама както и да е, и точно него го спасих от тумор в главата, защото имаше зъл дух в главата, а тогава бях обладан от Ангел, и това дете наистина ме приемаше за Учител Гуру, ама както и да е, защото прекъснахме връзка, защото Животът си е Живот и той не пита, а направо те повлича. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 139 Просмотры
  • Добре, оставям ви да си почивате, като и аз ще си почивам. Допивам бирата и си лягам, защото какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, оставям ви да си почивате, като и аз ще си почивам. Допивам бирата и си лягам, защото какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 77 Просмотры
  • А съквартирантът на който му сбъднах мечтата за собствен бизнес, поживяхме заедно, защото така се случи, и тогава го финансирах чрез банката и човекът се спаси от мъките на Светия Дух, и сега е достоен бизнес за българската икономика, иначе го чакаха наистина големи страдания по чужбината и какво ли още не. Откакто съм роден само добро правя със всякакви мои саможертви, и както виждате нищо ми няма и не съм умрял, и живея в апартамента на hrisi98, защото все се намират спасители и погубители, защото Животът е Лудница от Динамика на Доброто и Злото. 🙂✌️☀️🌙
    А съквартирантът на който му сбъднах мечтата за собствен бизнес, поживяхме заедно, защото така се случи, и тогава го финансирах чрез банката и човекът се спаси от мъките на Светия Дух, и сега е достоен бизнес за българската икономика, иначе го чакаха наистина големи страдания по чужбината и какво ли още не. Откакто съм роден само добро правя със всякакви мои саможертви, и както виждате нищо ми няма и не съм умрял, и живея в апартамента на hrisi98, защото все се намират спасители и погубители, защото Животът е Лудница от Динамика на Доброто и Злото. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 202 Просмотры
  • Спокойно, защото лека полека всичко ще се оправи, а може би и после пак ще се развали, ама пак ще се оправи, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Спокойно, защото лека полека всичко ще се оправи, а може би и после пак ще се развали, ама пак ще се оправи, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 107 Просмотры
  • Оставям ви, а пък ако се сетя нещо ще споделя. Лека нощ и до нови работи в Живота. И вие споделяйте, за да махнете лошото от Сърцето си. Себеизразявайте се, за да ви е леко.
    Оставям ви, а пък ако се сетя нещо ще споделя. Лека нощ и до нови работи в Живота. И вие споделяйте, за да махнете лошото от Сърцето си. Себеизразявайте се, за да ви е леко.
    0 Комментарии 0 Поделились 156 Просмотры
  • Гедах Пловдивската Православна Телевизия и видях Просветителното Слово на Пловдивският Върховен Отец, и беше много хубаво Слово, като храна за Душата, а сега гледам Политическите работи и нещата в Държавата по 7/8 TV със Станислав Балабанов. Ще се оправи България с Бога и с Праведната Политика за Хората.
    Гедах Пловдивската Православна Телевизия и видях Просветителното Слово на Пловдивският Върховен Отец, и беше много хубаво Слово, като храна за Душата, а сега гледам Политическите работи и нещата в Държавата по 7/8 TV със Станислав Балабанов. Ще се оправи България с Бога и с Праведната Политика за Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 213 Просмотры
  • Животът е лудница и заради това се еманципирайте от лошотията, защото всякакви щуротии от Хората. 🙂✌️☀️🌙
    Животът е лудница и заради това се еманципирайте от лошотията, защото всякакви щуротии от Хората. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 87 Просмотры
  • Аз ако бях Президент щях да избера русата млада дама за Служебен Премиер, но и забравих името, защото тя няма задкулисни игри с големите играчи, а както ми го казва Станислав Балабанов, смятай че мачът е свирен вече. Аз съм фен на Станислав Балабанов, защото говори зряло и не е див в политиката.
    Аз ако бях Президент щях да избера русата млада дама за Служебен Премиер, но и забравих името, защото тя няма задкулисни игри с големите играчи, а както ми го казва Станислав Балабанов, смятай че мачът е свирен вече. Аз съм фен на Станислав Балабанов, защото говори зряло и не е див в политиката.
    0 Комментарии 0 Поделились 158 Просмотры
  • Човекът Балабанов си го каза, че оголен нерв е Моралност и Нормалност, и на всички им е неудобно от това, защото е нерв, като нерва. Ей лигльовци, бъдете нормални лигльовци, за да ви е леко в Живота. Не се саботирайте от глупости. Бъдете свежарки. 🙂✌️☀️🌙
    Човекът Балабанов си го каза, че оголен нерв е Моралност и Нормалност, и на всички им е неудобно от това, защото е нерв, като нерва. Ей лигльовци, бъдете нормални лигльовци, за да ви е леко в Живота. Не се саботирайте от глупости. Бъдете свежарки. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 84 Просмотры
  • Злото е безчувствено и му е добре, защото Светия Дух сподели своето усещане с мен и знам, че няма грижи да си лош, но не е хубаво за плодовете в Живота, а Животът в всичко. Нека има Морал и Нормалност, защото стига вече мизерия. Аз съм фен на Слави Трифонов, защото той е Морален и Човечен и Разумен, нищо, че е възмъжал толкова грубо.
    Злото е безчувствено и му е добре, защото Светия Дух сподели своето усещане с мен и знам, че няма грижи да си лош, но не е хубаво за плодовете в Живота, а Животът в всичко. Нека има Морал и Нормалност, защото стига вече мизерия. Аз съм фен на Слави Трифонов, защото той е Морален и Човечен и Разумен, нищо, че е възмъжал толкова грубо.
    0 Комментарии 0 Поделились 181 Просмотры