• Съветвам спокойствие и блаженство между Хората, а не динамики от всякакви пошли човешки воли между Хората. 🙂✌️🔒🔓
    Съветвам спокойствие и блаженство между Хората, а не динамики от всякакви пошли човешки воли между Хората. 🙂✌️🔒🔓
    0 Комментарии 0 Поделились 137 Просмотры
  • Опасно е защото не винаги разбираме Свободата, и понякога си страдаме. Хората, като не са със осветен ум и страдат от неясноти за Живота, но ако четат това биха могли да станат по-благоприятни за себе си и своя Живот, като си изчистят и подредят Живота и не се тормозят излишно.
    Опасно е защото не винаги разбираме Свободата, и понякога си страдаме. Хората, като не са със осветен ум и страдат от неясноти за Живота, но ако четат това биха могли да станат по-благоприятни за себе си и своя Живот, като си изчистят и подредят Живота и не се тормозят излишно.
    0 Комментарии 0 Поделились 123 Просмотры
  • Опасно е много от всякакви щуротии в Живота, ама Хората си знаят, и така, какво да правиш. Наздраве за Любовта и Свободата. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е много от всякакви щуротии в Живота, ама Хората си знаят, и така, какво да правиш. Наздраве за Любовта и Свободата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 77 Просмотры
  • Те повечето щуротии са сходни в нещастието на Хората, защото Беззаконието си е едно за цялата Вселена, ама аз ви говоря и ви занимавам, за да се отклоните от тези лоши работи, и по-малко Беззаконие да има между Хората. На мен си ми е добре, като ми е войнишки Живота, и виждате, че аз не се тормозя за нищо. Бъдете Стоически Мъже и Жени, за да ви е по-леко на Живота.
    Те повечето щуротии са сходни в нещастието на Хората, защото Беззаконието си е едно за цялата Вселена, ама аз ви говоря и ви занимавам, за да се отклоните от тези лоши работи, и по-малко Беззаконие да има между Хората. На мен си ми е добре, като ми е войнишки Живота, и виждате, че аз не се тормозя за нищо. Бъдете Стоически Мъже и Жени, за да ви е по-леко на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 124 Просмотры
  • Аз познавам едно семейство от родата, което си е образцово, защото Разумът царува в тяхното Гнездо и има Топлина и Светлина, и това прекрасно. Ама Хората не винаги знаят как да Живеят, и заради това се получават тези лошотийки между Хората. Аз да си ви светна за възможността да бъдете хубави Хора и хубаво Семейство.
    Аз познавам едно семейство от родата, което си е образцово, защото Разумът царува в тяхното Гнездо и има Топлина и Светлина, и това прекрасно. Ама Хората не винаги знаят как да Живеят, и заради това се получават тези лошотийки между Хората. Аз да си ви светна за възможността да бъдете хубави Хора и хубаво Семейство.
    0 Комментарии 0 Поделились 78 Просмотры
  • Аз съм, като Войник. Стоя мирно и кротко и си живея Живота в Мир и Покой, и като изскочи нещо го върша, за да има резултат и аз да съм със свободен процесор в невреда за себе си, а пък на безумията обяснявам, че не са хубави, защото понякога се случва някой безумец да ви иска безумия. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм, като Войник. Стоя мирно и кротко и си живея Живота в Мир и Покой, и като изскочи нещо го върша, за да има резултат и аз да съм със свободен процесор в невреда за себе си, а пък на безумията обяснявам, че не са хубави, защото понякога се случва някой безумец да ви иска безумия. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 140 Просмотры
  • Ей така един път, като Живях в София, имаше един Човек, който беше сгърчен Дух, и се запознахме с някакво дарение на пари, и после той искаше да се срещнем, и започна да ми говори някакви страшни схеми за пари, защото той е по новата технология за доход, но аз се възмутих и му казах, че си лош човек, и аз наистина нищо не му разбрах от бързото говорене, и си отидох, и край, а имах един приятел, който беше свиня(звяр) и се друсахме заедно с наркотици, ама бързо приключихме с Мир към дистанциране, защото Хората са много повредени някак си, и то не можеш да реализираш автентично приятелство и въобще някакъв автентичен Живот. Тези работи бяха преди да ме обладае Ангела от Отвъдното.
    Ей така един път, като Живях в София, имаше един Човек, който беше сгърчен Дух, и се запознахме с някакво дарение на пари, и после той искаше да се срещнем, и започна да ми говори някакви страшни схеми за пари, защото той е по новата технология за доход, но аз се възмутих и му казах, че си лош човек, и аз наистина нищо не му разбрах от бързото говорене, и си отидох, и край, а имах един приятел, който беше свиня(звяр) и се друсахме заедно с наркотици, ама бързо приключихме с Мир към дистанциране, защото Хората са много повредени някак си, и то не можеш да реализираш автентично приятелство и въобще някакъв автентичен Живот. Тези работи бяха преди да ме обладае Ангела от Отвъдното.
    0 Комментарии 0 Поделились 82 Просмотры
  • Най си ми харесва да се друсам с наркотици с приятелите от детството от 6-та къща, ама всички пораснахме и Животът ни повлече. 🙂✌️☀️🌙
    Най си ми харесва да се друсам с наркотици с приятелите от детството от 6-та къща, ама всички пораснахме и Животът ни повлече. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 157 Просмотры
  • Както и да е, ами бъдете Светлина, колкото и Животът да е Тъмнина. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами бъдете Светлина, колкото и Животът да е Тъмнина. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 79 Просмотры
  • И като ме облада Ангелът се откъснах от кочинката на Хората и ми е много по-добре, като изключим преходите на Дявола за мен, защото те са системни и няма как. 🙂✌️☀️🌙
    И като ме облада Ангелът се откъснах от кочинката на Хората и ми е много по-добре, като изключим преходите на Дявола за мен, защото те са системни и няма как. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 83 Просмотры