• Аз си кротувам и живея тясно и не ходя по жени и не свалям жени и си живея живота. На Дженифър Анистън и обяснявам нещата и тя ме хареса, и после си отидох, но това не е сваляне, ами просто човещина(хуманност). 🙂✌️☀️🌙
    Аз си кротувам и живея тясно и не ходя по жени и не свалям жени и си живея живота. На Дженифър Анистън и обяснявам нещата и тя ме хареса, и после си отидох, но това не е сваляне, ами просто човещина(хуманност). 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 98 Просмотры
  • Сега ще си кажете, че да не ходиш по жени е срещу твоята природа. Така е, ама аз не съм само Земна Природа(човешка природа), но и Космическа Природа(божествена природа), които две природи са противоположни, и заради това ме мързи да се занимавам със Жени, защото си искам покоя, защото всеки ден, като е вълнение, мислите ли, че това е покой, както и обстоятелствата в Живота ми не го позволяват, и всичко посочва, че не ми трябват Жени в това време. 🙂✌️☀️🌙
    Сега ще си кажете, че да не ходиш по жени е срещу твоята природа. Така е, ама аз не съм само Земна Природа(човешка природа), но и Космическа Природа(божествена природа), които две природи са противоположни, и заради това ме мързи да се занимавам със Жени, защото си искам покоя, защото всеки ден, като е вълнение, мислите ли, че това е покой, както и обстоятелствата в Живота ми не го позволяват, и всичко посочва, че не ми трябват Жени в това време. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 105 Просмотры
  • Те жените никога няма да ми трябват, но просто Висшите Сили искат Деца, и заради това ще трябва да си намеря Жена, ама все го отлагам, защото сега не е удобно.
    Те жените никога няма да ми трябват, но просто Висшите Сили искат Деца, и заради това ще трябва да си намеря Жена, ама все го отлагам, защото сега не е удобно.
    0 Комментарии 0 Поделились 103 Просмотры
  • Както е казал Чичо и може би народа, че най-приятната компания е с този, който не ти иска нищо. Да, и аз така смятам, защото това за мене е низост, дай си ми бонбонките, на ти си семките. Така съм и аз, не искам нищо от жените и от никой, а просто съм в Мир.
    Както е казал Чичо и може би народа, че най-приятната компания е с този, който не ти иска нищо. Да, и аз така смятам, защото това за мене е низост, дай си ми бонбонките, на ти си семките. Така съм и аз, не искам нищо от жените и от никой, а просто съм в Мир.
    0 Комментарии 0 Поделились 91 Просмотры
  • Така бяха и пациентите в психодиспансера. Целият им свят се въртеше в това взимане и даване помежду си и кой кого ще надцака. Беше ужасно, ама аз ги просветлих, доколкото е възможно в ситуациите, защото голяма джунгла от ощетени хора в главата и сърцето, както в психиатриите, така и в Живота, защото такава е есенцията на Злото, като тези низости, които правят ощетените хора в главата и сърцето.
    Така бяха и пациентите в психодиспансера. Целият им свят се въртеше в това взимане и даване помежду си и кой кого ще надцака. Беше ужасно, ама аз ги просветлих, доколкото е възможно в ситуациите, защото голяма джунгла от ощетени хора в главата и сърцето, както в психиатриите, така и в Живота, защото такава е есенцията на Злото, като тези низости, които правят ощетените хора в главата и сърцето.
    0 Комментарии 0 Поделились 137 Просмотры
  • Няма грижи, защото е нормално да има както спасени, така и погубени души. Няма как, защото както Добрите Сили си имат Двигателност по Земята, така и Злите Сили си имат Двигателност по Земята, и все някой Човек ще се опари или от едното или от другото, и това може да е всеки Човек, като както аз, така и вие, заради това нека не осъждаме, а да лекуваме.
    Няма грижи, защото е нормално да има както спасени, така и погубени души. Няма как, защото както Добрите Сили си имат Двигателност по Земята, така и Злите Сили си имат Двигателност по Земята, и все някой Човек ще се опари или от едното или от другото, и това може да е всеки Човек, като както аз, така и вие, заради това нека не осъждаме, а да лекуваме.
    0 Комментарии 0 Поделились 104 Просмотры
  • Доброто е висока вибрация на съзнание, и обратното, Злото е ниска вибрация на съзнание. Наистина е така, не ви лъжа.
    Доброто е висока вибрация на съзнание, и обратното, Злото е ниска вибрация на съзнание. Наистина е така, не ви лъжа.
    0 Комментарии 0 Поделились 116 Просмотры
  • Както и да е, ами да го оставим Злото да си тъмнее, и да си говорим за Жени, че ми е някак си много приятно и меко да говоря за Любовта, ама защото както има Ментална Любов между Хората, така и Сексът е логическа следствена проекция на тази Духовна(ментална) Любов, и така, какво да правиш. Както с престъплението идва задвижването на следствената служба, така и всичко си има равно по силите действие от действието. И заради това е опасно, и трябва да внимаваме в Училището на Живота, защото, ако не устояваме на Злото, кой тогава ще устоява. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами да го оставим Злото да си тъмнее, и да си говорим за Жени, че ми е някак си много приятно и меко да говоря за Любовта, ама защото както има Ментална Любов между Хората, така и Сексът е логическа следствена проекция на тази Духовна(ментална) Любов, и така, какво да правиш. Както с престъплението идва задвижването на следствената служба, така и всичко си има равно по силите действие от действието. И заради това е опасно, и трябва да внимаваме в Училището на Живота, защото, ако не устояваме на Злото, кой тогава ще устоява. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 123 Просмотры
  • Сънувах един сън, в който аз и партньора ми се борим с демони в някаква къща, и Демоните, който предмет обладаят, той тъмнее, и докато се борим да ги изгоним от къщата се събудих. И така, какво да правиш.
    Сънувах един сън, в който аз и партньора ми се борим с демони в някаква къща, и Демоните, който предмет обладаят, той тъмнее, и докато се борим да ги изгоним от къщата се събудих. И така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 147 Просмотры
  • Има и благоприятни Жени и Мъже, а има и агресивни и груби и гадни Жени и Мъже. На Мъжката природа не е никакъв проблем да сексува без значение каква Жена, но Жената е по-сензитивна настройка в природата си и тя не иска всеки Мъж. Абе такива работи. Какво да правиш.
    Има и благоприятни Жени и Мъже, а има и агресивни и груби и гадни Жени и Мъже. На Мъжката природа не е никакъв проблем да сексува без значение каква Жена, но Жената е по-сензитивна настройка в природата си и тя не иска всеки Мъж. Абе такива работи. Какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 101 Просмотры