• Само хубавите неща да говорим и поучителното и изправителното и лекуващото, а не някакви кървави любови към зверски сексове и изнасилвания и мръсни игри в емоционални схватки помежду от насилия и страдания и вечни борби за спасение, защото от немощ сме се удавили и вече нямаме емоционална и разумна интелигентност, и всичко е зверство и безбожие и страхотия между хората, заради изкривяване на Живота от неграмотност на Човещината в нашите характери.
    Само хубавите неща да говорим и поучителното и изправителното и лекуващото, а не някакви кървави любови към зверски сексове и изнасилвания и мръсни игри в емоционални схватки помежду от насилия и страдания и вечни борби за спасение, защото от немощ сме се удавили и вече нямаме емоционална и разумна интелигентност, и всичко е зверство и безбожие и страхотия между хората, заради изкривяване на Живота от неграмотност на Човещината в нашите характери.
    0 Comments 0 Shares 95 Views
  • Някакви посредствени скандали и вряви, заради посредствен поглед само по земното, и хората изнемощяват и изтрещяват от лошотия, заради себеподобните си, и всичко става ниско качество и смъкване на стандартите, защото вече не можем, и за да живеем трябва да направим така, че да се случват нещата, а не всичко да е стопирано, защото ние сме се влошили, като хора, а пък стандартите са високи, и така, нормално е институциите да смъкват стандартите, защото неграмотността в емоциите е ощетила човека към лошо качество на човешки живот. Знаете вече документалния филм Идиотокрация. Това не е фантастика, това са Животите на някои Хора, които Животи стават все повече, заради умряло(удавено) съзнание от емоционалната природа на човека.
    Някакви посредствени скандали и вряви, заради посредствен поглед само по земното, и хората изнемощяват и изтрещяват от лошотия, заради себеподобните си, и всичко става ниско качество и смъкване на стандартите, защото вече не можем, и за да живеем трябва да направим така, че да се случват нещата, а не всичко да е стопирано, защото ние сме се влошили, като хора, а пък стандартите са високи, и така, нормално е институциите да смъкват стандартите, защото неграмотността в емоциите е ощетила човека към лошо качество на човешки живот. Знаете вече документалния филм Идиотокрация. Това не е фантастика, това са Животите на някои Хора, които Животи стават все повече, заради умряло(удавено) съзнание от емоционалната природа на човека.
    0 Comments 0 Shares 278 Views
  • Общо взето не ставайте зверове(дяволи), заради дисбаланс между интровертно(духовно, ментално) и екстровертно(плътско, земно).
    Общо взето не ставайте зверове(дяволи), заради дисбаланс между интровертно(духовно, ментално) и екстровертно(плътско, земно).
    0 Comments 0 Shares 100 Views
  • Аз знам какво е да си звяр(чудовище, дявол), защото Светия Дух ме обогати на чувства и усещания, и да ви кажа усещането е все едно си изтръпнал към неприемане на чувства от външния свят и си изпъкнал към бълване на своите нервни и диви чувства и емоции, и да, така е, не боли да си чудовище, но просто е голям саботаж за своя Живот, и никога няма да можеш да видиш добро в своя Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Аз знам какво е да си звяр(чудовище, дявол), защото Светия Дух ме обогати на чувства и усещания, и да ви кажа усещането е все едно си изтръпнал към неприемане на чувства от външния свят и си изпъкнал към бълване на своите нервни и диви чувства и емоции, и да, така е, не боли да си чудовище, но просто е голям саботаж за своя Живот, и никога няма да можеш да видиш добро в своя Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 112 Views
  • На мен всеки ден ми е изпълнен с чувства и усещания от Астралното влияние, и Животът ми не е скучен, докато си кротувам и мирувам. Лудница е, ама така е в Живота на пълнота в Човека към нещата в Живота, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    На мен всеки ден ми е изпълнен с чувства и усещания от Астралното влияние, и Животът ми не е скучен, докато си кротувам и мирувам. Лудница е, ама така е в Живота на пълнота в Човека към нещата в Живота, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 95 Views
  • Виждате ли, като сте на повърхността на опасния Живот, как по-лесно можете да тръгнете към оправяне на своя Живот на живеене, защото е по-виждащо така някак си, и някак си е май по-лекичко за приемане и усвояване на нещата и усещането на живеенето е по-хубаво и по-благоприятно някак си. 🙂✌️☀️🌙
    Виждате ли, като сте на повърхността на опасния Живот, как по-лесно можете да тръгнете към оправяне на своя Живот на живеене, защото е по-виждащо така някак си, и някак си е май по-лекичко за приемане и усвояване на нещата и усещането на живеенето е по-хубаво и по-благоприятно някак си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 98 Views
  • Някак си по-разумно и по-човечно и по-съзнателно, защото с Обич и Любов по-лесно се оправят нещата, защото плодовете от това са Хубави, а като е лошо и плодът е лош. 🙂✌️☀️🌙
    Някак си по-разумно и по-човечно и по-съзнателно, защото с Обич и Любов по-лесно се оправят нещата, защото плодовете от това са Хубави, а като е лошо и плодът е лош. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 111 Views
  • Много са интересни животинките, като гълъбите. Целуват се, като се прегръщат с главички и после тя се обръща и кляка и той отзад върху нея я опложда за 3 секунди и готово. 🙂✌️
    Много са интересни животинките, като гълъбите. Целуват се, като се прегръщат с главички и после тя се обръща и кляка и той отзад върху нея я опложда за 3 секунди и готово. 🙂✌️
    0 Comments 0 Shares 102 Views
  • Мъжките гълъби първо се надуват и се перчат пред женската, и тя отначало бяга, но после и харесва ухажването и стават гаджета, и не след дълго се случва оплождането. Такава е Природата. Гълъбите живеят в най-горните дупки на комунистическите блокове. То за Гълъбите се е мислило и се е правило строителството, защото Гълъбите са уличните чистачи, а сега вече не е така, защото вече е друго времето. 🙂✌️☀️🌙
    Мъжките гълъби първо се надуват и се перчат пред женската, и тя отначало бяга, но после и харесва ухажването и стават гаджета, и не след дълго се случва оплождането. Такава е Природата. Гълъбите живеят в най-горните дупки на комунистическите блокове. То за Гълъбите се е мислило и се е правило строителството, защото Гълъбите са уличните чистачи, а сега вече не е така, защото вече е друго времето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 104 Views
  • Както и да е. Ходих на пазар до Билата с мама, че тя иска да избира продуктите, и сега да пием бира насаме, и после си лягам да мирувам. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е. Ходих на пазар до Билата с мама, че тя иска да избира продуктите, и сега да пием бира насаме, и после си лягам да мирувам. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 107 Views