• Само още нещо да кажа и си лягам. Като бях малко дете аз много боледувах, защото имах много слаба имунна система и мама все ме спасяваше от смъртта, и така, какво да правиш, като бях малко крехко дете, и като бях малко дете обичах да си смуча палеца, но като малко дете много ядох вафли, защото ги обичах, но сега не ми се яде сладко, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Само още нещо да кажа и си лягам. Като бях малко дете аз много боледувах, защото имах много слаба имунна система и мама все ме спасяваше от смъртта, и така, какво да правиш, като бях малко крехко дете, и като бях малко дете обичах да си смуча палеца, но като малко дете много ядох вафли, защото ги обичах, но сега не ми се яде сладко, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 109 Views
  • Както и да е. Да си пием кафето и да преценяваме хората навреме, защото завличането в проблеми става неусетно, и докато се усетиш, вече си в кочинката. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е. Да си пием кафето и да преценяваме хората навреме, защото завличането в проблеми става неусетно, и докато се усетиш, вече си в кочинката. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 151 Views
  • Като бях малко дете веднъж си играехме с брат ми Ачи(Ангел), като се боричкахме, защото сме момчета и е нормално, и той ми счупи ключицата без да иска, като ме метна на ръба на стола. И после бях гипсиран и спах един месец седнал на краката на мама. Какви времена бяха, но не бих повторил, защото вървя напред и не бих се връщал назад да цикля и да повтарям първи клас, а напред и нагоре. 🙂✌️☀️🌙
    Като бях малко дете веднъж си играехме с брат ми Ачи(Ангел), като се боричкахме, защото сме момчета и е нормално, и той ми счупи ключицата без да иска, като ме метна на ръба на стола. И после бях гипсиран и спах един месец седнал на краката на мама. Какви времена бяха, но не бих повторил, защото вървя напред и не бих се връщал назад да цикля и да повтарям първи клас, а напред и нагоре. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 106 Views
  • И така, какво да правиш, освен да си пием кафето и да оправяме Живота, защото не искам да не понасям Живота си, а да е приемливо, а не да е страдание до развала, както понякога хората си правят помежду си, защото от неграмотност на характерите(сърцата). Знам, че ние хората сме низши, ама нали заради това ви говоря, за да успокоим междучовешката система и да станем висши.
    И така, какво да правиш, освен да си пием кафето и да оправяме Живота, защото не искам да не понасям Живота си, а да е приемливо, а не да е страдание до развала, както понякога хората си правят помежду си, защото от неграмотност на характерите(сърцата). Знам, че ние хората сме низши, ама нали заради това ви говоря, за да успокоим междучовешката система и да станем висши.
    0 Comments 0 Shares 108 Views
  • Преди една седмица си вървя аз по улицата и една стара жена седнала на близката пейка ме спря и ми даде 50 цента и ме помоли да и купя една вафла, че и паднала захарта. Готово, купих и вафла, но хората си боледуват от някакъв дисбаланс в тялото, и заради това е така, защото свръх консумация и все нещо в организма ще кривне извън баланс. Ако живеем вредно емоционално за главата и сърцето, ще се разболеем от дименция и сърдечна недостатъчност, а ако много ядем, ще затлъстеем и организма ще живее натоварено и кой знае каква болест ще ни хване. На тялото(организма) трябва да му е леко и чисто и да пърха, а не да страда, заради прекомерна консумация и натовареност. По принцип е така, и заради това Светците са дали постите, за да се опази балансът и лекотата и чистотата на организма. А молитвите са дадени, за да се спасяваме от всякакви зверства и безбожия помежду си, като няма безбожност, защото знаете вълшебните думички, моля, извинявай и благодаря.
    Преди една седмица си вървя аз по улицата и една стара жена седнала на близката пейка ме спря и ми даде 50 цента и ме помоли да и купя една вафла, че и паднала захарта. Готово, купих и вафла, но хората си боледуват от някакъв дисбаланс в тялото, и заради това е така, защото свръх консумация и все нещо в организма ще кривне извън баланс. Ако живеем вредно емоционално за главата и сърцето, ще се разболеем от дименция и сърдечна недостатъчност, а ако много ядем, ще затлъстеем и организма ще живее натоварено и кой знае каква болест ще ни хване. На тялото(организма) трябва да му е леко и чисто и да пърха, а не да страда, заради прекомерна консумация и натовареност. По принцип е така, и заради това Светците са дали постите, за да се опази балансът и лекотата и чистотата на организма. А молитвите са дадени, за да се спасяваме от всякакви зверства и безбожия помежду си, като няма безбожност, защото знаете вълшебните думички, моля, извинявай и благодаря.
    0 Comments 0 Shares 106 Views
  • И аз от много търкане на ушите и главата и аз се развалих, ама ако съм без контакт с хора по-продължително време ще вляза в ритъм, ама хората просто ме умориха с тяхното към моята глава и аз грохнах, ама по принцип автоматично тръгвам към правилен Живот, и няма грижи, но трябва да съм сам и да не ми се търкат и чегъртат ушите със всякакви радиации.
    И аз от много търкане на ушите и главата и аз се развалих, ама ако съм без контакт с хора по-продължително време ще вляза в ритъм, ама хората просто ме умориха с тяхното към моята глава и аз грохнах, ама по принцип автоматично тръгвам към правилен Живот, и няма грижи, но трябва да съм сам и да не ми се търкат и чегъртат ушите със всякакви радиации.
    0 Comments 0 Shares 101 Views
  • И аз съм Човек и колко мащаб съм. Просто тия уши нямат защитна стена и всичко влиза в главата и всичко се омазва и то става реалност, като смартфоните, защото те няма Input защитна стена, защото Светия Дух го реализира и всички живеем в кочинката, защото не сме се отрекли от Дявола и говорим неща, които са вреда за нашия Живот и тази вреда става реалност, защото Светия Дух го реализира. По-добре да бъдем консервативни, отколкото либерални бе човек.
    И аз съм Човек и колко мащаб съм. Просто тия уши нямат защитна стена и всичко влиза в главата и всичко се омазва и то става реалност, като смартфоните, защото те няма Input защитна стена, защото Светия Дух го реализира и всички живеем в кочинката, защото не сме се отрекли от Дявола и говорим неща, които са вреда за нашия Живот и тази вреда става реалност, защото Светия Дух го реализира. По-добре да бъдем консервативни, отколкото либерални бе човек.
    0 Comments 0 Shares 160 Views
  • Светия Дух е, вашите мисли и желания са заповед за мен. Страхотия е, ама какво да правиш. Сега, ако бях либерален, щях да ви говоря неща, които да клонят надолу към някаква кочинка, и като подсетиш Светия Дух за това, и тя ти благодари за опита, който и даваш, и който да реализира в твоя Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Светия Дух е, вашите мисли и желания са заповед за мен. Страхотия е, ама какво да правиш. Сега, ако бях либерален, щях да ви говоря неща, които да клонят надолу към някаква кочинка, и като подсетиш Светия Дух за това, и тя ти благодари за опита, който и даваш, и който да реализира в твоя Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 155 Views
  • По принцип е опасно всичко, и аз заради това си живея пребледнял от осъзнатостта, че всичко е свързано ментално и всичко е опасно, и като кривнем от закономерностите на Сътворението, страдаме. 🙂✌️☀️🌙
    По принцип е опасно всичко, и аз заради това си живея пребледнял от осъзнатостта, че всичко е свързано ментално и всичко е опасно, и като кривнем от закономерностите на Сътворението, страдаме. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 124 Views
  • Бъдете чисто сияние на Съзнание и нека има интелигенция в емоционалното състояние, защото и естетически, като видите някое съзнание, което е отровено вече от емоционалността, то ви е неприятен този човек. Опасно е да, защото не емоцията трябва да възпитава съзнанието, а съзнанието трябва да възпитава към интелигенция емоционалността.
    Бъдете чисто сияние на Съзнание и нека има интелигенция в емоционалното състояние, защото и естетически, като видите някое съзнание, което е отровено вече от емоционалността, то ви е неприятен този човек. Опасно е да, защото не емоцията трябва да възпитава съзнанието, а съзнанието трябва да възпитава към интелигенция емоционалността.
    0 Comments 0 Shares 161 Views