• Наздраве за леката нощ, и лека нощ и да спите в разкош, за да не е в Дяволски кош. 🙂✌️☀️🌙
    Наздраве за леката нощ, и лека нощ и да спите в разкош, за да не е в Дяволски кош. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 76 Views
  • Ангелчето ми каза, че и в най-добрите приятелства се е случвало да не може да се случи Чудо на Изцеление, защото двамата Човека са приятели, ама дали Духовете са благоприятни за Ангела. Духове Дяволи Човешки и враг с Ангела, защото Ангелът не е предразположен към врага си, и как да стане чудото бе човек.
    Ангелчето ми каза, че и в най-добрите приятелства се е случвало да не може да се случи Чудо на Изцеление, защото двамата Човека са приятели, ама дали Духовете са благоприятни за Ангела. Духове Дяволи Човешки и враг с Ангела, защото Ангелът не е предразположен към врага си, и как да стане чудото бе човек.
    0 Comments 0 Shares 74 Views
  • Както и да е, ами търпим несгодите и вървим към сгодите. Лека нощ и само допивам бирата и си лягам, а пък вие си жалете разума разумно.
    Както и да е, ами търпим несгодите и вървим към сгодите. Лека нощ и само допивам бирата и си лягам, а пък вие си жалете разума разумно.
    0 Comments 0 Shares 71 Views
  • Вие не знаете колко е хубаво да ви е добре на главата. Тия щуротии в социалността на глупости ви развалят. Кротнете се малко, защото бум бам и вие се разваляте и няма да има чудо за вас. И всички станаха Дяволи, и Бог не може да се прояви. Нали, как да инициирам към врага си Чудото, като той е свиня, която не иска моята благословия.
    Вие не знаете колко е хубаво да ви е добре на главата. Тия щуротии в социалността на глупости ви развалят. Кротнете се малко, защото бум бам и вие се разваляте и няма да има чудо за вас. И всички станаха Дяволи, и Бог не може да се прояви. Нали, как да инициирам към врага си Чудото, като той е свиня, която не иска моята благословия.
    0 Comments 0 Shares 76 Views
  • Както и да е, ами почивайте си вече, като и аз ще си почивам, и нека се обичаме вече.
    Както и да е, ами почивайте си вече, като и аз ще си почивам, и нека се обичаме вече.
    0 Comments 0 Shares 81 Views
  • Да де да, то е ясно. Това са манипулациите на Безбожниците, които искам да евтаназирам.
    eva_traikova от instagram threads:
    За да може да умие и очисти отвратителната си същност, гнусният негодник винаги се стреми да насади собствената си вина на невинния, вместо да я признае, да поеме отговорност и да се поправи. Гнусният боклук е напълно съгласен ЗДРАВ и ПРАВДИВ човек в гроба да вкара, само за да не признае собствените си низост и позор. Всеки мръсник, който злоупотребява с теб, твърди, че грешката е в теб.
    Да де да, то е ясно. Това са манипулациите на Безбожниците, които искам да евтаназирам. eva_traikova от instagram threads: За да може да умие и очисти отвратителната си същност, гнусният негодник винаги се стреми да насади собствената си вина на невинния, вместо да я признае, да поеме отговорност и да се поправи. Гнусният боклук е напълно съгласен ЗДРАВ и ПРАВДИВ човек в гроба да вкара, само за да не признае собствените си низост и позор. Всеки мръсник, който злоупотребява с теб, твърди, че грешката е в теб.
    0 Comments 0 Shares 350 Views
  • Аз говорих много за мръснишките работи на умрелите, които озлобяват и покваряват невинните(живите). И агнетата стават вълци, заради зомби заразата, и вече няма стадо, а има хаос от хищници. Колежката Психоложка от Пловдив е говорила за това. Ето вижте отново клипчето.
    https://www.youtube.com/watch?v=VoGGK9RoNJg&t=843s
    Аз говорих много за мръснишките работи на умрелите, които озлобяват и покваряват невинните(живите). И агнетата стават вълци, заради зомби заразата, и вече няма стадо, а има хаос от хищници. Колежката Психоложка от Пловдив е говорила за това. Ето вижте отново клипчето. https://www.youtube.com/watch?v=VoGGK9RoNJg&t=843s
    0 Comments 0 Shares 102 Views
  • Имаше такова клипче в интернет между жена репортер и жена цивилен. Госпожо, как кучето ще яде този гълъб. Ми той умрял ма. 🙂✌️☀️🌙
    Имаше такова клипче в интернет между жена репортер и жена цивилен. Госпожо, как кучето ще яде този гълъб. Ми той умрял ма. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 80 Views
  • Едно време, като бях дете, не сме яли вече умрели кокошки, а сме ги погребвали. Ядат се, когато се колят. Животът е лудница, ама не знам и аз, защото Звярът всичко яде и всичко поглъща, защото звярът си е звяр. 🙂✌️☀️🌙
    Едно време, като бях дете, не сме яли вече умрели кокошки, а сме ги погребвали. Ядат се, когато се колят. Животът е лудница, ама не знам и аз, защото Звярът всичко яде и всичко поглъща, защото звярът си е звяр. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 80 Views
  • Гледам по NOVA TV сутрешното предаване, защото съм фен на мъжът журналист в предаването, защото преди години съм го сънувал. Аз имам шофьорска книжка, ама съм пасивен шофьор, защото си ползвам градските и междуградските транспорти, а и нямам пари за поддръжка на автомобил, а и не ми се умира по пътищата на България. Всички ще умрем от вируси и болести, така, че няма от какво да се страхуваме за тези работи. Това е безумие държавните органи да се глобяват помежду си. Виждате ли, като не е измислено какви правителствени конфликти стават, защото не е нормално Полицията да глобява Болницата за превишена скорост по пътищата, защото Животи се спасяват. По БНТ дават за психологията и опасната красота. Не се тревожете за тези външни красоти, защото няма смисъл да се тормозим излишно. И на мен не ми дреме за външния вид. Времето на планетата е опасно, защото е вече щуро, а не е като едно време умерено и плавно, защото както хората изтрещяват, така и Светия Дух изтрещява от амортизации. Какво да правиш, като Животът не е една беля, защото са ни нужни закони в Сърцето, за да има по-малко трагедии и страдания между Хората и Държавите и всичко.
    Гледам по NOVA TV сутрешното предаване, защото съм фен на мъжът журналист в предаването, защото преди години съм го сънувал. Аз имам шофьорска книжка, ама съм пасивен шофьор, защото си ползвам градските и междуградските транспорти, а и нямам пари за поддръжка на автомобил, а и не ми се умира по пътищата на България. Всички ще умрем от вируси и болести, така, че няма от какво да се страхуваме за тези работи. Това е безумие държавните органи да се глобяват помежду си. Виждате ли, като не е измислено какви правителствени конфликти стават, защото не е нормално Полицията да глобява Болницата за превишена скорост по пътищата, защото Животи се спасяват. По БНТ дават за психологията и опасната красота. Не се тревожете за тези външни красоти, защото няма смисъл да се тормозим излишно. И на мен не ми дреме за външния вид. Времето на планетата е опасно, защото е вече щуро, а не е като едно време умерено и плавно, защото както хората изтрещяват, така и Светия Дух изтрещява от амортизации. Какво да правиш, като Животът не е една беля, защото са ни нужни закони в Сърцето, за да има по-малко трагедии и страдания между Хората и Държавите и всичко.
    0 Comments 0 Shares 111 Views