• Пропиляваме си съществеността и потенциала и великото в нашия Живот, защото толкова ни е акъла да се опазим личностно, и всички Хора стават мръсни и Животът вече не е Живот, а имитация на Живот, досада и смут в Душата.
    Пропиляваме си съществеността и потенциала и великото в нашия Живот, защото толкова ни е акъла да се опазим личностно, и всички Хора стават мръсни и Животът вече не е Живот, а имитация на Живот, досада и смут в Душата.
    0 Комментарии 0 Поделились 112 Просмотры
  • Ние като не сме Войници на Съществеността на Живота, ставаме Глупаци за Живота си. Какво да правиш, като простащината е на мода сред младите, защото не виждат Смисъла.
    Ние като не сме Войници на Съществеността на Живота, ставаме Глупаци за Живота си. Какво да правиш, като простащината е на мода сред младите, защото не виждат Смисъла.
    0 Комментарии 0 Поделились 139 Просмотры
  • Ние сме едно цяло, а пък, като не се поддържа и не се стопанисва нищо, като индивид и цяло, всичко се омерзява от лоши примери и словесна плява. И после Хората не понасят Хората и Хората не понасят Държавата си, и всичко е търпеж на някакви болки. Това ли трябва да е Животът.
    Ние сме едно цяло, а пък, като не се поддържа и не се стопанисва нищо, като индивид и цяло, всичко се омерзява от лоши примери и словесна плява. И после Хората не понасят Хората и Хората не понасят Държавата си, и всичко е търпеж на някакви болки. Това ли трябва да е Животът.
    0 Комментарии 0 Поделились 134 Просмотры
  • Важно е с какво ни е зает разума, като процеси. С болка - разруха, свободно без болка - градеж. Просто, като я няма духовната наука в Човека, Човекът си клони към престъпност срещу хора и всичко. Как да стане, като Човекът е най-големият враг на Човека, и после деградирали от себеподобните. Това е нелепо просто, ама вие си знаете. Аз съм го казал вече. Да се успокоят Животите на Хората, за да тръгнат към градеж, иначе ще се лендзиме цял Живот и това е.
    Важно е с какво ни е зает разума, като процеси. С болка - разруха, свободно без болка - градеж. Просто, като я няма духовната наука в Човека, Човекът си клони към престъпност срещу хора и всичко. Как да стане, като Човекът е най-големият враг на Човека, и после деградирали от себеподобните. Това е нелепо просто, ама вие си знаете. Аз съм го казал вече. Да се успокоят Животите на Хората, за да тръгнат към градеж, иначе ще се лендзиме цял Живот и това е.
    0 Комментарии 0 Поделились 111 Просмотры
  • Аз искам да практикувам нормална и съществена социалност, но няма условия, защото хората са залитнали в някакви тежести в характера си, и все война предлагат, и не става, и заради това Богът е затворен за Хората и няма Чудеса.
    Аз искам да практикувам нормална и съществена социалност, но няма условия, защото хората са залитнали в някакви тежести в характера си, и все война предлагат, и не става, и заради това Богът е затворен за Хората и няма Чудеса.
    0 Комментарии 0 Поделились 146 Просмотры
  • Всъщност работата по Лозето е отложена за другата седмица. Няма грижи. Да бъдете Щастливи, ама като Човекът е Нещастие, как да има Щастие. То е ясно, че много по-вероятно е да ви се появят нервички, които да ви оформят характера, като някаква гадост, и така Богът е дистанциран от Хората, защото Хората слаби, защото вървят по течението към блатото. То трябва малко сила, за да получиш сила, ама вие като вървите към изграждане на лош характер по нервите, и няма Вълшебство в Живота.
    Всъщност работата по Лозето е отложена за другата седмица. Няма грижи. Да бъдете Щастливи, ама като Човекът е Нещастие, как да има Щастие. То е ясно, че много по-вероятно е да ви се появят нервички, които да ви оформят характера, като някаква гадост, и така Богът е дистанциран от Хората, защото Хората слаби, защото вървят по течението към блатото. То трябва малко сила, за да получиш сила, ама вие като вървите към изграждане на лош характер по нервите, и няма Вълшебство в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 144 Просмотры
  • Как да стане висшата любов, като усещане в Човека, като вие ставате забранени плодове(зли духове) още докато живеете, и ми обявявате Война, и аз сега, как да направя така, че да почувствате Чудото на Любовта в себе си, че да ходите по вода, като ние с вас сме на Война. 🙂✌️☀️🌙
    Как да стане висшата любов, като усещане в Човека, като вие ставате забранени плодове(зли духове) още докато живеете, и ми обявявате Война, и аз сега, как да направя така, че да почувствате Чудото на Любовта в себе си, че да ходите по вода, като ние с вас сме на Война. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 164 Просмотры
  • Войната е безумие по принцип, и не Бог ви е обявил Война, а вие сте обявили Война на Бог. Аз само поемам удари, и то защото сте станали лоши и нахакани и разфукани и надути с въздух пуяци към гангстерство и пънкарство и всякакви такива тежести и болчици. А идеята е да ви е леко на Душичката, а не да уродлясвате и да има вечни войни по Земята.
    Войната е безумие по принцип, и не Бог ви е обявил Война, а вие сте обявили Война на Бог. Аз само поемам удари, и то защото сте станали лоши и нахакани и разфукани и надути с въздух пуяци към гангстерство и пънкарство и всякакви такива тежести и болчици. А идеята е да ви е леко на Душичката, а не да уродлясвате и да има вечни войни по Земята.
    0 Комментарии 0 Поделились 132 Просмотры
  • В Съюза на Българските Архитекти има Тъмен Велик Лидер, и той се драка с Църквата. Глупостта на Грешника да воюва срещу себе си, защото война срещу Бог е война срещу Човечеството. Някои Грешници са глупави, а някои са по-умни, защото някои са избрали разума. Има всякакви безумия от Хората по Света, ама какво да правиш. Ето виждате, Аз Богът колко несправедливост поемам от Хората, заради тяхната глупост. Тъжно е, ама заради това се опитвам да ви вразумя за нормален Живот, а не за Живот на Смърт от себе си и от другите.
    В Съюза на Българските Архитекти има Тъмен Велик Лидер, и той се драка с Църквата. Глупостта на Грешника да воюва срещу себе си, защото война срещу Бог е война срещу Човечеството. Някои Грешници са глупави, а някои са по-умни, защото някои са избрали разума. Има всякакви безумия от Хората по Света, ама какво да правиш. Ето виждате, Аз Богът колко несправедливост поемам от Хората, заради тяхната глупост. Тъжно е, ама заради това се опитвам да ви вразумя за нормален Живот, а не за Живот на Смърт от себе си и от другите.
    0 Комментарии 0 Поделились 112 Просмотры
  • Както и да е. Продължаваме напред към Хубавия Живот за всички. И така, ако се сетя нещо ще споделя.
    Както и да е. Продължаваме напред към Хубавия Живот за всички. И така, ако се сетя нещо ще споделя.
    0 Комментарии 0 Поделились 122 Просмотры