• Пак ще повторя, защото това е Животът - Трезвеници и Пияници, Човеци и Зверове, Полицаи и Мафиоти. Както го показват във Филма Пришълецът срещу Хищника. Човекът е Хищника с неговите технологични науки и оръжия, а Звярът е Пришълецът с неговите Ярост и Чудовищност. То общо взето това е борбата между Доброто и Злото под реализацията на тези неща в Живота, които са Трезвеници и Пияници, Човеци и Зверове, Полицаи и Мафиоти. Гадост, ама няма как, това е играта на Живота, защото така е сътворено Сътворението.
    Пак ще повторя, защото това е Животът - Трезвеници и Пияници, Човеци и Зверове, Полицаи и Мафиоти. Както го показват във Филма Пришълецът срещу Хищника. Човекът е Хищника с неговите технологични науки и оръжия, а Звярът е Пришълецът с неговите Ярост и Чудовищност. То общо взето това е борбата между Доброто и Злото под реализацията на тези неща в Живота, които са Трезвеници и Пияници, Човеци и Зверове, Полицаи и Мафиоти. Гадост, ама няма как, това е играта на Живота, защото така е сътворено Сътворението.
    0 Коментари 0 Споделяния 149 Прегледа
  • Утре ще свърша каквото трябва да се свърши на Лозето и се прибирам да ви говоря някакви милости и сериозности от страшния Живот, защото да обладаем всичко в своя Живот и да израснем в плодовете на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Утре ще свърша каквото трябва да се свърши на Лозето и се прибирам да ви говоря някакви милости и сериозности от страшния Живот, защото да обладаем всичко в своя Живот и да израснем в плодовете на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 77 Прегледа
  • Аз не съм имал въпроси за нещата, защото аз някак си много чувствам от Дете и ми се образуват отговорите под формата на Чувствата някак си, защото съм си това, което съм си, и сигурно заради това съм бил кротък. Абе и аз се опитвам да се анализирам, и това ми идва да споделя, за да знаете всичко, което и аз знам, защото аз не прилагам насилие, а просто да ви занимавам, за да не правите насилие, защото това не мога да го понасям и се ядосвам, когато има насилие, и аз започвам да вразумявам със Свещен Гняв, защото заразата си е зараза.
    Аз не съм имал въпроси за нещата, защото аз някак си много чувствам от Дете и ми се образуват отговорите под формата на Чувствата някак си, защото съм си това, което съм си, и сигурно заради това съм бил кротък. Абе и аз се опитвам да се анализирам, и това ми идва да споделя, за да знаете всичко, което и аз знам, защото аз не прилагам насилие, а просто да ви занимавам, за да не правите насилие, защото това не мога да го понасям и се ядосвам, когато има насилие, и аз започвам да вразумявам със Свещен Гняв, защото заразата си е зараза.
    0 Коментари 0 Споделяния 127 Прегледа
  • Борби, глупости, щуротии, да ги намалим, доколкото е възможно, за да открием истинското си аз в нашия истински и съществен Живот, за да направим нещо в Живота, а не да се пропилеем, като Потенциал.
    Борби, глупости, щуротии, да ги намалим, доколкото е възможно, за да открием истинското си аз в нашия истински и съществен Живот, за да направим нещо в Живота, а не да се пропилеем, като Потенциал.
    0 Коментари 0 Споделяния 128 Прегледа
  • Вярвам, че с Обич стават нещата, защото, като ти е леко и светло с Човека до себе си, то по невидима двигателна сила започваш да си твориш и да съжителстваш с енергия и да служиш на Мъжа си/Жена си даже, защото Любовта е лекота на Живот, а пък Хората я правят на тежест, заради своето не винаги чисто сърце(характер). И това пак ме ядосва. 🙂✌️☀️🌙
    Вярвам, че с Обич стават нещата, защото, като ти е леко и светло с Човека до себе си, то по невидима двигателна сила започваш да си твориш и да съжителстваш с енергия и да служиш на Мъжа си/Жена си даже, защото Любовта е лекота на Живот, а пък Хората я правят на тежест, заради своето не винаги чисто сърце(характер). И това пак ме ядосва. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 105 Прегледа
  • Вече ви дадох визията и вече практикувайте Живота и нека всичко е хубаво, защото иначе всеки бяга от лошото. Може би не буквално, заради страх, но сърцето бяга от насилника, докато тялото се измъчва с насилника. Просто ще евтаназирам Смъртта, и това е, защото да няма страдание за никой, и като срещна хора, да не ме заразяват със страдание.
    Вече ви дадох визията и вече практикувайте Живота и нека всичко е хубаво, защото иначе всеки бяга от лошото. Може би не буквално, заради страх, но сърцето бяга от насилника, докато тялото се измъчва с насилника. Просто ще евтаназирам Смъртта, и това е, защото да няма страдание за никой, и като срещна хора, да не ме заразяват със страдание.
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Бъдете малко психолози, защото колкото повече стискаш една човешка психика с ограничения и всякакви спадове на духа, тя толкова повече се бори срещу това ваше подтисничество. Това е Човекопознание, и много хора практикуват микро невидими зверства срещу тези, които са до тях, и невидими, защото няма правосъдие, докато не стане някой фатал. След дъжд качулка, както винаги. Това просто злото на зверовете е толкова нелепо, че ще ги смачкам.
    Бъдете малко психолози, защото колкото повече стискаш една човешка психика с ограничения и всякакви спадове на духа, тя толкова повече се бори срещу това ваше подтисничество. Това е Човекопознание, и много хора практикуват микро невидими зверства срещу тези, които са до тях, и невидими, защото няма правосъдие, докато не стане някой фатал. След дъжд качулка, както винаги. Това просто злото на зверовете е толкова нелепо, че ще ги смачкам.
    0 Коментари 0 Споделяния 92 Прегледа
  • И като е зает човека с подтисничество той умира, и не реализира нищо в Живота, и като умре Човекът аз се ядосвам и ще се биеме. Може ли тая гнусотия от Човека да е за Човека, а уж всички са Хора. Просто се излагаме пред Извънземните.
    И като е зает човека с подтисничество той умира, и не реализира нищо в Живота, и като умре Човекът аз се ядосвам и ще се биеме. Може ли тая гнусотия от Човека да е за Човека, а уж всички са Хора. Просто се излагаме пред Извънземните.
    0 Коментари 0 Споделяния 81 Прегледа
  • Аз на моето подтисничество не се ядосвам, защото знам, че винаги намирам кислород някак си, ама за другите ме хваща яд, защото знам ли дали са намерили кислород, и то си е човешко да реагираш гадно, като виждаш насилия и страдания от Хора за Хора, ама винаги с разум бия, защото разумът дава пространство на бойните изкуства, които Бога в мен ми е дал.
    Аз на моето подтисничество не се ядосвам, защото знам, че винаги намирам кислород някак си, ама за другите ме хваща яд, защото знам ли дали са намерили кислород, и то си е човешко да реагираш гадно, като виждаш насилия и страдания от Хора за Хора, ама винаги с разум бия, защото разумът дава пространство на бойните изкуства, които Бога в мен ми е дал.
    0 Коментари 0 Споделяния 95 Прегледа
  • И Русия се бие така. С разум, защото много разумно подхожда, а не със зверска светкавична атака, както Зверството на Дивите Зверове. За да знаеш как и къде да удариш, ти трябва да си с чисто съзнание, извън емоционалния коктейл. Така са бойните изкуства. Имаш гняв, оставяш го само в едното ядро на процесора, а в останалите Ядра на процесора са Логиката в Боя, и така побеждаваш с безгрешните удари на Бойните Изкуства. Боли не боли в Боя - Богът може да премахне всяка биологична болка, и аз съм непобедим с Бога, но съм Човек и винаги първо дипломация, и така, какво да правиш.
    И Русия се бие така. С разум, защото много разумно подхожда, а не със зверска светкавична атака, както Зверството на Дивите Зверове. За да знаеш как и къде да удариш, ти трябва да си с чисто съзнание, извън емоционалния коктейл. Така са бойните изкуства. Имаш гняв, оставяш го само в едното ядро на процесора, а в останалите Ядра на процесора са Логиката в Боя, и така побеждаваш с безгрешните удари на Бойните Изкуства. Боли не боли в Боя - Богът може да премахне всяка биологична болка, и аз съм непобедим с Бога, но съм Човек и винаги първо дипломация, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 118 Прегледа