• Щуротии и Хубости. Нека правим повече Хубости в Живота, за да не се налага да мразим Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Щуротии и Хубости. Нека правим повече Хубости в Живота, за да не се налага да мразим Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 135 Просмотры
  • Защото Животът е както си го оцветим помежду си. Емоционална Незрялост - лош Живот за всички, и обратното. Беги мани, защото разни хора разни идеали е казал Алеко Константинов. Всеки разбира нещо си, и друг разбира пък друго, и то е страхотия. Нека бъде разумен и стабилен и спокоен Живота между Хората.
    Защото Животът е както си го оцветим помежду си. Емоционална Незрялост - лош Живот за всички, и обратното. Беги мани, защото разни хора разни идеали е казал Алеко Константинов. Всеки разбира нещо си, и друг разбира пък друго, и то е страхотия. Нека бъде разумен и стабилен и спокоен Живота между Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 134 Просмотры
  • Сестра ми Гери ми се възхищава, че съм бил умен, ама ми се дразни, че бездействам в Живота, ама те всички ми се дразнят, че бездействам, ама майната му. Дреме ми. Аз си знам защо бездействам, като разговори с Астрала за Житейски безопасен път, а пък другите не знам какво знаят с техния Атеизъм. Беги мани, страхотия.
    Сестра ми Гери ми се възхищава, че съм бил умен, ама ми се дразни, че бездействам в Живота, ама те всички ми се дразнят, че бездействам, ама майната му. Дреме ми. Аз си знам защо бездействам, като разговори с Астрала за Житейски безопасен път, а пък другите не знам какво знаят с техния Атеизъм. Беги мани, страхотия.
    0 Комментарии 0 Поделились 108 Просмотры
  • Християнството и Атеизма са две противоположности. Едното е непълно дознание и довиждане за шамарите в Живота, а другото си е пълноценност и безгрешие в Живота. И като се повредиш от шамари, няма Рай за теб във Вечността. Един кратък Живот, а фатални последствия за твоята Вечност.
    Християнството и Атеизма са две противоположности. Едното е непълно дознание и довиждане за шамарите в Живота, а другото си е пълноценност и безгрешие в Живота. И като се повредиш от шамари, няма Рай за теб във Вечността. Един кратък Живот, а фатални последствия за твоята Вечност.
    0 Комментарии 0 Поделились 99 Просмотры
  • Виждате ли как Атеистите тръгват може би несъзнателно и автоматично на Война срещу Християнството. Тука гледаме виновният за Войната. Не Християнството се дразни на Атеизма, защото има будна съзнателност, а Атеизма се дразни на Християнството, заради автоматичен грешно наизустен Живот от несъзнателно просене на шамари в своя Живот. Винаги е било така в Историята на Църквата. Човекът Светлина е виновен на Човекът Немощ без никаква причина, ей така, заради човешки немощни и низостни чувства, които са от несъзнателен Живот за своя Живот и Личност.
    Виждате ли как Атеистите тръгват може би несъзнателно и автоматично на Война срещу Християнството. Тука гледаме виновният за Войната. Не Християнството се дразни на Атеизма, защото има будна съзнателност, а Атеизма се дразни на Християнството, заради автоматичен грешно наизустен Живот от несъзнателно просене на шамари в своя Живот. Винаги е било така в Историята на Църквата. Човекът Светлина е виновен на Човекът Немощ без никаква причина, ей така, заради човешки немощни и низостни чувства, които са от несъзнателен Живот за своя Живот и Личност.
    0 Комментарии 0 Поделились 137 Просмотры
  • Хубаво е Еретизма и Атеизма да се смирят, че се изприщвам и отприщвам от тази свинщина. Прасенца, които си осакатяват вечното съществуване в Астрала. Виктор Орбан е казал, че без Християнство Европа ще си страда. Ето това е разумен Премиер.
    Хубаво е Еретизма и Атеизма да се смирят, че се изприщвам и отприщвам от тази свинщина. Прасенца, които си осакатяват вечното съществуване в Астрала. Виктор Орбан е казал, че без Християнство Европа ще си страда. Ето това е разумен Премиер.
    0 Комментарии 0 Поделились 104 Просмотры
  • Човечност, проява на разбиране, разбирателство, спокойствие, разумност, а не всеки човек да предлага война на всеки човек. Свинщина си е това и не е хубаво за Човешкия Разум така грешно да си пропилява времето на Живота.
    Човечност, проява на разбиране, разбирателство, спокойствие, разумност, а не всеки човек да предлага война на всеки човек. Свинщина си е това и не е хубаво за Човешкия Разум така грешно да си пропилява времето на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 145 Просмотры
  • Не се напрягайте в тоя Живот толкова много. Това е един кратък Живот, и е важно как сме го изживели за главата си и сърцето си, а като сме цървули, това получаваме и за себе си в Живота си и във Вечността си. Никой не е излязъл от Живота Жив. Спокойно бе Хора, жалете си Главата и Сърцето.
    Не се напрягайте в тоя Живот толкова много. Това е един кратък Живот, и е важно как сме го изживели за главата си и сърцето си, а като сме цървули, това получаваме и за себе си в Живота си и във Вечността си. Никой не е излязъл от Живота Жив. Спокойно бе Хора, жалете си Главата и Сърцето.
    0 Комментарии 0 Поделились 120 Просмотры
  • То така се тръгва по лошия път в Живота. Като си се напрегнал в Живота, като някои вечно криво му и несгодно му себелюбец. Себелюбието не жали Главата и Сърцето, защото никога няма сгода от вечната ламя за Любов от себе си към себе си. Намерете Вътрешен Мир, като давате Любов на другите, и така ще получавате Любов от другите, а от себе си към себе си е злобен спорт.
    То така се тръгва по лошия път в Живота. Като си се напрегнал в Живота, като някои вечно криво му и несгодно му себелюбец. Себелюбието не жали Главата и Сърцето, защото никога няма сгода от вечната ламя за Любов от себе си към себе си. Намерете Вътрешен Мир, като давате Любов на другите, и така ще получавате Любов от другите, а от себе си към себе си е злобен спорт.
    0 Комментарии 0 Поделились 105 Просмотры
  • Човек се озлобява и сбръчква в характера, когато не практикува правилно своята енергийност. Не знам, то си е така. Злобна Любов към хората се образува от неправилностите в Живота.
    Човек се озлобява и сбръчква в характера, когато не практикува правилно своята енергийност. Не знам, то си е така. Злобна Любов към хората се образува от неправилностите в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 146 Просмотры