• Трябва да бъдеш нищо, за да бъдеш нещо. Виждате ли как Божията Вселена възпитава Човека, като го учи от крайности към баланс, а не да се надуеш, като пуяк и ти да си нещо и да се конфликтираш с другите нещо, че да си попречиш да бъдеш Велик, защото, като има конфликт, как ще дадеш път на Живота, за да ти дадат Ангелите титлата Велик.
    Трябва да бъдеш нищо, за да бъдеш нещо. Виждате ли как Божията Вселена възпитава Човека, като го учи от крайности към баланс, а не да се надуеш, като пуяк и ти да си нещо и да се конфликтираш с другите нещо, че да си попречиш да бъдеш Велик, защото, като има конфликт, как ще дадеш път на Живота, за да ти дадат Ангелите титлата Велик.
    0 Комментарии 0 Поделились 151 Просмотры
  • Наздраве за Мира и Хармонията на Хората и между Хората. Вероятно пак се води някакъв вид сила на духа, за да поемеш куршума, ама само предполагам. Не знам, ама какво да правиш, като Животът е Лудница, която е нужно да се облагороди, и заради това има Психолози и Психиатрии. Нужно е, защото Животът да е нормален.
    Наздраве за Мира и Хармонията на Хората и между Хората. Вероятно пак се води някакъв вид сила на духа, за да поемеш куршума, ама само предполагам. Не знам, ама какво да правиш, като Животът е Лудница, която е нужно да се облагороди, и заради това има Психолози и Психиатрии. Нужно е, защото Животът да е нормален.
    0 Комментарии 0 Поделились 161 Просмотры
  • Случвало се е да поемам куршума образно казано, ама още не съм умрял физически. Труден за умиране, както го казват Американците. 🙂✌️☀️🌙
    Случвало се е да поемам куршума образно казано, ама още не съм умрял физически. Труден за умиране, както го казват Американците. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 138 Просмотры
  • Ако никой няма оръжие да стреля, никой няма да умира. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    Ако никой няма оръжие да стреля, никой няма да умира. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 145 Просмотры
  • Опасно е много, защото всякакво се получава. България и Европейският Съюз още живеят без да са разрешили свободно Оръжията. Слава на Бога, че Хората още са Хора.
    Опасно е много, защото всякакво се получава. България и Европейският Съюз още живеят без да са разрешили свободно Оръжията. Слава на Бога, че Хората още са Хора.
    0 Комментарии 0 Поделились 142 Просмотры
  • Както и да е, ами лека нощ и до нови срещи в хубостите и щуротиите на Живота. Изядох го тоя Живот, защото така е, като дразниш Лъва. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами лека нощ и до нови срещи в хубостите и щуротиите на Живота. Изядох го тоя Живот, защото така е, като дразниш Лъва. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 125 Просмотры
  • България е Лъв(котка), но не е развалена, и Англия е Лъв(котка), но е развалена към неправди. Все тая, ами гнилите плодове сами ще изпадат от дървото.
    България е Лъв(котка), но не е развалена, и Англия е Лъв(котка), но е развалена към неправди. Все тая, ами гнилите плодове сами ще изпадат от дървото.
    0 Комментарии 0 Поделились 179 Просмотры
  • Като Симба и Муфаса от Филма Цар Лъв. Абе, който ми прави войни е низостен и долен в очите ми. Няма какво друго да правят, освен сатанински неща, а аз няма какво друго да правя и правя Божествени неща. Абе мани мани, разни хора, разни идеали. 🙂✌️☀️🌙
    Като Симба и Муфаса от Филма Цар Лъв. Абе, който ми прави войни е низостен и долен в очите ми. Няма какво друго да правят, освен сатанински неща, а аз няма какво друго да правя и правя Божествени неща. Абе мани мани, разни хора, разни идеали. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 159 Просмотры
  • Какво да правиш, освен да се погубиш или да се спасиш, ама според акъла на Човека. Мизерия е, защото клошари в душата колко искаш, защото така се е получило от късмета на Духа и от късмета на Съдбата.
    Какво да правиш, освен да се погубиш или да се спасиш, ама според акъла на Човека. Мизерия е, защото клошари в душата колко искаш, защото така се е получило от късмета на Духа и от късмета на Съдбата.
    0 Комментарии 0 Поделились 143 Просмотры
  • Добре ги наредих тия системно мръсните. Сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната. Какво си мислите, защото Сатаната е голяма колкото планетата, а Богът е голям колкото Космоса. Кой кого. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    Добре ги наредих тия системно мръсните. Сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната. Какво си мислите, защото Сатаната е голяма колкото планетата, а Богът е голям колкото Космоса. Кой кого. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 141 Просмотры