• Трябва да бъдеш нищо, за да бъдеш нещо. Виждате ли как Божията Вселена възпитава Човека, като го учи от крайности към баланс, а не да се надуеш, като пуяк и ти да си нещо и да се конфликтираш с другите нещо, че да си попречиш да бъдеш Велик, защото, като има конфликт, как ще дадеш път на Живота, за да ти дадат Ангелите титлата Велик.
    Трябва да бъдеш нищо, за да бъдеш нещо. Виждате ли как Божията Вселена възпитава Човека, като го учи от крайности към баланс, а не да се надуеш, като пуяк и ти да си нещо и да се конфликтираш с другите нещо, че да си попречиш да бъдеш Велик, защото, като има конфликт, как ще дадеш път на Живота, за да ти дадат Ангелите титлата Велик.
    0 Comments 0 Shares 151 Views
  • Наздраве за Мира и Хармонията на Хората и между Хората. Вероятно пак се води някакъв вид сила на духа, за да поемеш куршума, ама само предполагам. Не знам, ама какво да правиш, като Животът е Лудница, която е нужно да се облагороди, и заради това има Психолози и Психиатрии. Нужно е, защото Животът да е нормален.
    Наздраве за Мира и Хармонията на Хората и между Хората. Вероятно пак се води някакъв вид сила на духа, за да поемеш куршума, ама само предполагам. Не знам, ама какво да правиш, като Животът е Лудница, която е нужно да се облагороди, и заради това има Психолози и Психиатрии. Нужно е, защото Животът да е нормален.
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • Случвало се е да поемам куршума образно казано, ама още не съм умрял физически. Труден за умиране, както го казват Американците. 🙂✌️☀️🌙
    Случвало се е да поемам куршума образно казано, ама още не съм умрял физически. Труден за умиране, както го казват Американците. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 138 Views
  • Ако никой няма оръжие да стреля, никой няма да умира. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    Ако никой няма оръжие да стреля, никой няма да умира. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Опасно е много, защото всякакво се получава. България и Европейският Съюз още живеят без да са разрешили свободно Оръжията. Слава на Бога, че Хората още са Хора.
    Опасно е много, защото всякакво се получава. България и Европейският Съюз още живеят без да са разрешили свободно Оръжията. Слава на Бога, че Хората още са Хора.
    0 Comments 0 Shares 142 Views
  • Както и да е, ами лека нощ и до нови срещи в хубостите и щуротиите на Живота. Изядох го тоя Живот, защото така е, като дразниш Лъва. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами лека нощ и до нови срещи в хубостите и щуротиите на Живота. Изядох го тоя Живот, защото така е, като дразниш Лъва. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 125 Views
  • България е Лъв(котка), но не е развалена, и Англия е Лъв(котка), но е развалена към неправди. Все тая, ами гнилите плодове сами ще изпадат от дървото.
    България е Лъв(котка), но не е развалена, и Англия е Лъв(котка), но е развалена към неправди. Все тая, ами гнилите плодове сами ще изпадат от дървото.
    0 Comments 0 Shares 179 Views
  • Като Симба и Муфаса от Филма Цар Лъв. Абе, който ми прави войни е низостен и долен в очите ми. Няма какво друго да правят, освен сатанински неща, а аз няма какво друго да правя и правя Божествени неща. Абе мани мани, разни хора, разни идеали. 🙂✌️☀️🌙
    Като Симба и Муфаса от Филма Цар Лъв. Абе, който ми прави войни е низостен и долен в очите ми. Няма какво друго да правят, освен сатанински неща, а аз няма какво друго да правя и правя Божествени неща. Абе мани мани, разни хора, разни идеали. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • Какво да правиш, освен да се погубиш или да се спасиш, ама според акъла на Човека. Мизерия е, защото клошари в душата колко искаш, защото така се е получило от късмета на Духа и от късмета на Съдбата.
    Какво да правиш, освен да се погубиш или да се спасиш, ама според акъла на Човека. Мизерия е, защото клошари в душата колко искаш, защото така се е получило от късмета на Духа и от късмета на Съдбата.
    0 Comments 0 Shares 143 Views
  • Добре ги наредих тия системно мръсните. Сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната. Какво си мислите, защото Сатаната е голяма колкото планетата, а Богът е голям колкото Космоса. Кой кого. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    Добре ги наредих тия системно мръсните. Сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната сатаната. Какво си мислите, защото Сатаната е голяма колкото планетата, а Богът е голям колкото Космоса. Кой кого. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 141 Views