• Веднъж една друга Врачка ме спря по улиците и ми каза кои Жени ме обичат, които познавам. Позна Врачката. Има много Роми Светци, ама има и Роми беззаконници, като при всяко общество. 🙂✌️☀️🌙
    Веднъж една друга Врачка ме спря по улиците и ми каза кои Жени ме обичат, които познавам. Позна Врачката. Има много Роми Светци, ама има и Роми беззаконници, като при всяко общество. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 106 Views
  • Ние Светците сме си наши Хора, без значение Българин ли си, Циганин ли си или Руснак или Англичанин, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Ние Светците сме си наши Хора, без значение Българин ли си, Циганин ли си или Руснак или Англичанин, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 134 Views
  • Знам, че семейството ми е несъзнателен Атеист, но си мислят, че са Християни. Те са постигнали нещо в Живота с драпане и дращене и криви физиономии, а аз, като Християнин всичко съм постигнал в Живота си без грам насила и насилие, защото аз винаги съм имал образа на пътя си и никога не озорвам Светия Дух да ми дава, а просто чакам Светия Дух сама да ми даде в Живота, и всичко с лекота съм постигнал в Живота си, защото не съм изпъкнал пред Живота си, като див звяр, който ламти, а всичко съм го усещал и то си е ставало без грам Зверство от моя страна.
    Знам, че семейството ми е несъзнателен Атеист, но си мислят, че са Християни. Те са постигнали нещо в Живота с драпане и дращене и криви физиономии, а аз, като Християнин всичко съм постигнал в Живота си без грам насила и насилие, защото аз винаги съм имал образа на пътя си и никога не озорвам Светия Дух да ми дава, а просто чакам Светия Дух сама да ми даде в Живота, и всичко с лекота съм постигнал в Живота си, защото не съм изпъкнал пред Живота си, като див звяр, който ламти, а всичко съм го усещал и то си е ставало без грам Зверство от моя страна.
    0 Comments 0 Shares 146 Views
  • Аз от дете не обичам грубостите и низостите, и си бях душичка, и заради това не съм тръгвал нравствено към пошлости и гадости, ами то всичко се е случвало и без да щурея. 🙂✌️☀️🌙
    Аз от дете не обичам грубостите и низостите, и си бях душичка, и заради това не съм тръгвал нравствено към пошлости и гадости, ами то всичко се е случвало и без да щурея. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Има и узурпирани Деца, които са си посявали семената на Смъртта в характера, заради глупостите между Децата, а и родителите понякога без да искат засяват семената на Смъртта в Детето.
    Има и узурпирани Деца, които са си посявали семената на Смъртта в характера, заради глупостите между Децата, а и родителите понякога без да искат засяват семената на Смъртта в Детето.
    0 Comments 0 Shares 130 Views
  • Не обичах да ходя на детска градина и на училище, защото не исках да ми отвличат вниманието от своите си неща в главата.
    Не обичах да ходя на детска градина и на училище, защото не исках да ми отвличат вниманието от своите си неща в главата.
    0 Comments 0 Shares 387 Views
  • Както и да е. Това е минало, и съм доволен, че всичко мина, защото не бих повторил, и сега напред към оправията в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е. Това е минало, и съм доволен, че всичко мина, защото не бих повторил, и сега напред към оправията в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 136 Views
  • Дееба тоя Живот ме съсипа, ама и аз го съсипах, защото всичко си изпях на Хората и Животът стана малко по-грамотен. 🙂✌️☀️🌙
    Дееба тоя Живот ме съсипа, ама и аз го съсипах, защото всичко си изпях на Хората и Животът стана малко по-грамотен. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 114 Views
  • Беги мани. Ей заради това не обичах Живота, защото страдания и мизерии, ама явно няма как. Те това е, оправим ли Хората да не са простолюдни и емоционално незрели, Животът на Земята ще светне, ама какво да правиш, като Човекът без грамотността Божия Гине, ей така, стой че пък гледай.
    Беги мани. Ей заради това не обичах Живота, защото страдания и мизерии, ама явно няма как. Те това е, оправим ли Хората да не са простолюдни и емоционално незрели, Животът на Земята ще светне, ама какво да правиш, като Човекът без грамотността Божия Гине, ей така, стой че пък гледай.
    0 Comments 0 Shares 132 Views
  • 🥐 **Перфектното тесто започва с правилния втасвател!**

    В професионалните пекарни и баничарници **контролът на температурата и влажността** е ключът към равномерно втасване и отличен вкус на печивата. Именно затова професионалните втасватели са незаменима част от оборудването.

    Научете как работят, какви видове съществуват и **как да изберете правилния модел за вашата пекарна**.

    👉 Прочетете повече тук:
    https://uslugi.club/profesionalni-vtasvateli-za-pekarni.html

    #пекарна #втасвател #пекарскооборудване #професионалнокухненскооборудване
    🥐 **Перфектното тесто започва с правилния втасвател!** В професионалните пекарни и баничарници **контролът на температурата и влажността** е ключът към равномерно втасване и отличен вкус на печивата. Именно затова професионалните втасватели са незаменима част от оборудването. Научете как работят, какви видове съществуват и **как да изберете правилния модел за вашата пекарна**. 👉 Прочетете повече тук: https://uslugi.club/profesionalni-vtasvateli-za-pekarni.html #пекарна #втасвател #пекарскооборудване #професионалнокухненскооборудване
    USLUGI.CLUB
    Професионални втасватели за пекарни - Uslugi CLUB
    Много полезна информация за втасватели можете да откриете на Vtasvateli.com Професионални втасватели за пекарни и баничарници: Ключът към перфектните печива В съвременния динамичен свят на пекарството и баничарството, постигането на високо качество и консистенция на продуктите е от съществено значение за успеха. Един от най-важните фактори, влияещи върху качеството на печивата, е процесът на втасване. […]
    0 Comments 0 Shares 4K Views