• Веднъж една друга Врачка ме спря по улиците и ми каза кои Жени ме обичат, които познавам. Позна Врачката. Има много Роми Светци, ама има и Роми беззаконници, като при всяко общество. 🙂✌️☀️🌙
    Веднъж една друга Врачка ме спря по улиците и ми каза кои Жени ме обичат, които познавам. Позна Врачката. Има много Роми Светци, ама има и Роми беззаконници, като при всяко общество. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 106 Прегледа
  • Ние Светците сме си наши Хора, без значение Българин ли си, Циганин ли си или Руснак или Англичанин, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Ние Светците сме си наши Хора, без значение Българин ли си, Циганин ли си или Руснак или Англичанин, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 134 Прегледа
  • Знам, че семейството ми е несъзнателен Атеист, но си мислят, че са Християни. Те са постигнали нещо в Живота с драпане и дращене и криви физиономии, а аз, като Християнин всичко съм постигнал в Живота си без грам насила и насилие, защото аз винаги съм имал образа на пътя си и никога не озорвам Светия Дух да ми дава, а просто чакам Светия Дух сама да ми даде в Живота, и всичко с лекота съм постигнал в Живота си, защото не съм изпъкнал пред Живота си, като див звяр, който ламти, а всичко съм го усещал и то си е ставало без грам Зверство от моя страна.
    Знам, че семейството ми е несъзнателен Атеист, но си мислят, че са Християни. Те са постигнали нещо в Живота с драпане и дращене и криви физиономии, а аз, като Християнин всичко съм постигнал в Живота си без грам насила и насилие, защото аз винаги съм имал образа на пътя си и никога не озорвам Светия Дух да ми дава, а просто чакам Светия Дух сама да ми даде в Живота, и всичко с лекота съм постигнал в Живота си, защото не съм изпъкнал пред Живота си, като див звяр, който ламти, а всичко съм го усещал и то си е ставало без грам Зверство от моя страна.
    0 Коментари 0 Споделяния 146 Прегледа
  • Аз от дете не обичам грубостите и низостите, и си бях душичка, и заради това не съм тръгвал нравствено към пошлости и гадости, ами то всичко се е случвало и без да щурея. 🙂✌️☀️🌙
    Аз от дете не обичам грубостите и низостите, и си бях душичка, и заради това не съм тръгвал нравствено към пошлости и гадости, ами то всичко се е случвало и без да щурея. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 128 Прегледа
  • Има и узурпирани Деца, които са си посявали семената на Смъртта в характера, заради глупостите между Децата, а и родителите понякога без да искат засяват семената на Смъртта в Детето.
    Има и узурпирани Деца, които са си посявали семената на Смъртта в характера, заради глупостите между Децата, а и родителите понякога без да искат засяват семената на Смъртта в Детето.
    0 Коментари 0 Споделяния 130 Прегледа
  • Не обичах да ходя на детска градина и на училище, защото не исках да ми отвличат вниманието от своите си неща в главата.
    Не обичах да ходя на детска градина и на училище, защото не исках да ми отвличат вниманието от своите си неща в главата.
    0 Коментари 0 Споделяния 387 Прегледа
  • Както и да е. Това е минало, и съм доволен, че всичко мина, защото не бих повторил, и сега напред към оправията в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е. Това е минало, и съм доволен, че всичко мина, защото не бих повторил, и сега напред към оправията в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Дееба тоя Живот ме съсипа, ама и аз го съсипах, защото всичко си изпях на Хората и Животът стана малко по-грамотен. 🙂✌️☀️🌙
    Дееба тоя Живот ме съсипа, ама и аз го съсипах, защото всичко си изпях на Хората и Животът стана малко по-грамотен. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 114 Прегледа
  • Беги мани. Ей заради това не обичах Живота, защото страдания и мизерии, ама явно няма как. Те това е, оправим ли Хората да не са простолюдни и емоционално незрели, Животът на Земята ще светне, ама какво да правиш, като Човекът без грамотността Божия Гине, ей така, стой че пък гледай.
    Беги мани. Ей заради това не обичах Живота, защото страдания и мизерии, ама явно няма как. Те това е, оправим ли Хората да не са простолюдни и емоционално незрели, Животът на Земята ще светне, ама какво да правиш, като Човекът без грамотността Божия Гине, ей така, стой че пък гледай.
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа
  • 🥐 **Перфектното тесто започва с правилния втасвател!**

    В професионалните пекарни и баничарници **контролът на температурата и влажността** е ключът към равномерно втасване и отличен вкус на печивата. Именно затова професионалните втасватели са незаменима част от оборудването.

    Научете как работят, какви видове съществуват и **как да изберете правилния модел за вашата пекарна**.

    👉 Прочетете повече тук:
    https://uslugi.club/profesionalni-vtasvateli-za-pekarni.html

    #пекарна #втасвател #пекарскооборудване #професионалнокухненскооборудване
    🥐 **Перфектното тесто започва с правилния втасвател!** В професионалните пекарни и баничарници **контролът на температурата и влажността** е ключът към равномерно втасване и отличен вкус на печивата. Именно затова професионалните втасватели са незаменима част от оборудването. Научете как работят, какви видове съществуват и **как да изберете правилния модел за вашата пекарна**. 👉 Прочетете повече тук: https://uslugi.club/profesionalni-vtasvateli-za-pekarni.html #пекарна #втасвател #пекарскооборудване #професионалнокухненскооборудване
    USLUGI.CLUB
    Професионални втасватели за пекарни - Uslugi CLUB
    Много полезна информация за втасватели можете да откриете на Vtasvateli.com Професионални втасватели за пекарни и баничарници: Ключът към перфектните печива В съвременния динамичен свят на пекарството и баничарството, постигането на високо качество и консистенция на продуктите е от съществено значение за успеха. Един от най-важните фактори, влияещи върху качеството на печивата, е процесът на втасване. […]
    0 Коментари 0 Споделяния 4К Прегледа