• Това ако го осъзнае братовчеда, че той самият е най-големият си враг, ще е оправия, но не го е осъзнал и бутай надолу към Ада. 🙂✌️☀️🌙
    Това ако го осъзнае братовчеда, че той самият е най-големият си враг, ще е оправия, но не го е осъзнал и бутай надолу към Ада. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 126 Views
  • Добре, почивайте си вече, а пък вълненията ще са и утре, така, че вълненията винаги ще ви чакат. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, почивайте си вече, а пък вълненията ще са и утре, така, че вълненията винаги ще ви чакат. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 127 Views
  • Аз се напих, и ви казвам лека нощ, защото не мога да пиша повече, а бих желал да спя, и господ да бъде с вас, и каквото се получи.
    Аз се напих, и ви казвам лека нощ, защото не мога да пиша повече, а бих желал да спя, и господ да бъде с вас, и каквото се получи.
    0 Comments 0 Shares 124 Views
  • Пия си кафето и гледам Парламента по 7/8 TV. Говорят си нещо хората, и така, какво да правиш.
    Пия си кафето и гледам Парламента по 7/8 TV. Говорят си нещо хората, и така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 138 Views
  • Няма да се ядосвате за нищо, ами да творим Държавата. Да я изгладим от процедури и закони и всички да си починем в Живота вече, че Животът не е лек и лесен.
    Няма да се ядосвате за нищо, ами да творим Държавата. Да я изгладим от процедури и закони и всички да си починем в Живота вече, че Животът не е лек и лесен.
    0 Comments 0 Shares 150 Views
  • Общественият елит си говорят нещо по националните телевизии. Живот кипи отвсякъде, а пък мен понякога ме мързи да живея. 🙂✌️☀️🌙
    Общественият елит си говорят нещо по националните телевизии. Живот кипи отвсякъде, а пък мен понякога ме мързи да живея. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 113 Views
  • Аз съм се разбрал със Живота и съм в Мир със Живота и го раздавам по-лежерно, защото за какво да се тормозя. Аз достатъчно се изтормозих в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм се разбрал със Живота и съм в Мир със Живота и го раздавам по-лежерно, защото за какво да се тормозя. Аз достатъчно се изтормозих в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 154 Views
  • Минах апартамента с прахосмукачка, и сега ще продължавам да си пия кафето и да оправям Живота, доколкото е възможно.
    Минах апартамента с прахосмукачка, и сега ще продължавам да си пия кафето и да оправям Живота, доколкото е възможно.
    0 Comments 0 Shares 146 Views
  • Сестра ми Диди ни подари прахосмукачката си, защото тя си купи нова, а пък нашата прахосмукачка се счупи, и така, какво да правиш. Прахосмукачка Samsung. Вече съм баровец. 🙂✌️☀️🌙
    Сестра ми Диди ни подари прахосмукачката си, защото тя си купи нова, а пък нашата прахосмукачка се счупи, и така, какво да правиш. Прахосмукачка Samsung. Вече съм баровец. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 165 Views
  • Повечето неща в Живота ми са подаръци. И дрехите ми са подаръци, защото аз не обичам шопинг терапията, и добре, че хората подаряват. 🙂✌️☀️🌙
    Повечето неща в Живота ми са подаръци. И дрехите ми са подаръци, защото аз не обичам шопинг терапията, и добре, че хората подаряват. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 686 Views