• Аз винаги съм избирал най-нискокачествените хотели, защото са по-евтини, а пък аз не съм с огромно его, че да ридая, и просто важното е за мен да вървят нещата без значение мизерия или не.
    Аз винаги съм избирал най-нискокачествените хотели, защото са по-евтини, а пък аз не съм с огромно его, че да ридая, и просто важното е за мен да вървят нещата без значение мизерия или не.
    0 Комментарии 0 Поделились 59 Просмотры
  • Бъдете блажени, защото това е добра инвестиция за вашата личност. Не виждате сега печалбата, но накрая след Живота ще я видите.
    Бъдете блажени, защото това е добра инвестиция за вашата личност. Не виждате сега печалбата, но накрая след Живота ще я видите.
    0 Комментарии 0 Поделились 495 Просмотры
  • Ето виждате Дигитален Хъб Враца има международни Европейски проекти и всичко има в България, защото ние сме Светска Държава, но народът е Духовен и приветлив.
    Ето виждате Дигитален Хъб Враца има международни Европейски проекти и всичко има в България, защото ние сме Светска Държава, но народът е Духовен и приветлив.
    0 Комментарии 0 Поделились 62 Просмотры
  • Тези Хора, които не са Духовни са нарочени от Дявола, а това го има във всички Държави, но по принцип Народът Български е Духовен Народ и не сме чак толкова гадно блато. 🙂✌️☀️🌙
    Тези Хора, които не са Духовни са нарочени от Дявола, а това го има във всички Държави, но по принцип Народът Български е Духовен Народ и не сме чак толкова гадно блато. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 62 Просмотры
  • Аз съм бил в луксозни хотели, когато съм бил по командировки от работата. Видял съм Светския Свят с безплатните за мен закуски в Хотела, но винаги си знам Бога, и клоня към Святото, а не към Светското. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм бил в луксозни хотели, когато съм бил по командировки от работата. Видял съм Светския Свят с безплатните за мен закуски в Хотела, но винаги си знам Бога, и клоня към Святото, а не към Светското. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 59 Просмотры
  • Имаше един мизерен хотел за наркомани и бездомници, който ми беше любимият, но стана много зает и го смених с друг Хотел къща. Няма грижи, нека наркоманите и бездомните се приютят, а пък аз ще се оправя с Божията Помощ.
    Имаше един мизерен хотел за наркомани и бездомници, който ми беше любимият, но стана много зает и го смених с друг Хотел къща. Няма грижи, нека наркоманите и бездомните се приютят, а пък аз ще се оправя с Божията Помощ.
    0 Комментарии 0 Поделились 64 Просмотры
  • Винаги, когато съквартирантът си покани приятели аз ходих в този хотел за бездомници и наркомани, защото беше евтино и беше спокойно и нямаше никакви грижи, но се напълни хотела с тези хора и една нощ отивам към хотела и няма места, и си намерих друг хотел, ама е къща, а не блок, и тогава се напих с бира и на следващата сутрин ходих по задачи от град на град.
    Винаги, когато съквартирантът си покани приятели аз ходих в този хотел за бездомници и наркомани, защото беше евтино и беше спокойно и нямаше никакви грижи, но се напълни хотела с тези хора и една нощ отивам към хотела и няма места, и си намерих друг хотел, ама е къща, а не блок, и тогава се напих с бира и на следващата сутрин ходих по задачи от град на град.
    0 Комментарии 0 Поделились 108 Просмотры
  • Колко съм се вълнувал в този западнал хотел с Ангела в себе си. Върхове сме постигали, но този хотел ми беше фаворит и преди да ме обладае Ангелът, защото друг евтин хотел не знаех. Аз насочих Ангела към мизерията с моите предпочитания, а не той мен.
    Колко съм се вълнувал в този западнал хотел с Ангела в себе си. Върхове сме постигали, но този хотел ми беше фаворит и преди да ме обладае Ангелът, защото друг евтин хотел не знаех. Аз насочих Ангела към мизерията с моите предпочитания, а не той мен.
    0 Комментарии 0 Поделились 113 Просмотры
  • Аз съм бил наркоман, но само любител, а не професионалист. Друсаш се и ти е кеф на Живота, но после Подсъзнанието ми сготви да оправя всичко, и аз оправих всичко, и после попаднах в кошарата на дявола и се видях в чудо, защото там болки и там болки и то край от болки няма в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм бил наркоман, но само любител, а не професионалист. Друсаш се и ти е кеф на Живота, но после Подсъзнанието ми сготви да оправя всичко, и аз оправих всичко, и после попаднах в кошарата на дявола и се видях в чудо, защото там болки и там болки и то край от болки няма в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 128 Просмотры
  • Ужас хора от болки, но не е толкова страшно, защото аз си знам, че няма грижи за реалността, като не разпространявам болката. Абе то си е до човек, и каквото и да съм преживял, то не е било страшно, ами се оказва, че аз съм бил страшният и от себе си съм бил проблем.
    Ужас хора от болки, но не е толкова страшно, защото аз си знам, че няма грижи за реалността, като не разпространявам болката. Абе то си е до човек, и каквото и да съм преживял, то не е било страшно, ами се оказва, че аз съм бил страшният и от себе си съм бил проблем.
    0 Комментарии 0 Поделились 133 Просмотры