• Ето изгладихме нещата с държавата, като вот към смирение, пошегувах се, като дебил, заради това, че многото мислене води до изтрещяване(бърнаут), и че Алфа елементът на Бога е Извънземно, което е съвършено чист в своя свят, и заради това не се смее, и обясних разликата между гей и господ, като нямам нищо против Гейовете, защото Извънземните Ангели обладават и Гейове и всичко обладават. 🙂✌️☀️🌙
    Ето изгладихме нещата с държавата, като вот към смирение, пошегувах се, като дебил, заради това, че многото мислене води до изтрещяване(бърнаут), и че Алфа елементът на Бога е Извънземно, което е съвършено чист в своя свят, и заради това не се смее, и обясних разликата между гей и господ, като нямам нищо против Гейовете, защото Извънземните Ангели обладават и Гейове и всичко обладават. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 156 Прегледа
  • Призовавам за Човещина и Разбирателство между Хората, а не като прасенца да не проявяваме разбиране помежду си. Не бъдете неправилни за себе си.
    Призовавам за Човещина и Разбирателство между Хората, а не като прасенца да не проявяваме разбиране помежду си. Не бъдете неправилни за себе си.
    0 Коментари 0 Споделяния 113 Прегледа
  • Какъв ден само с колко завъртулки от вълненията в Живота, но това съм аз, и съветът на Ангелите е повече празна глава чрез Медитация, защото се излагаме пред чужденците. 🙂✌️☀️🌙
    Какъв ден само с колко завъртулки от вълненията в Живота, но това съм аз, и съветът на Ангелите е повече празна глава чрез Медитация, защото се излагаме пред чужденците. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 178 Прегледа
  • Този ден се изложих, като кифла пред чужденците, защото вълнения в Живота, но няма лошо, защото помогнах с моите размисли и вълнения. То и празната глава е за добро и вълненията са за добро, така, че не се самобичувайте, и не бъдете врагове на себе си, а просто бъдете по-човечни и по-разбрани към разкаяние и разбиране и път в Живота за Вас и за Жената и за Децата. Давайте зелена Светлина на Хората да вървят и да бъдат Щастливи чрез Опрощение за ваш път и всеобщ път.
    Този ден се изложих, като кифла пред чужденците, защото вълнения в Живота, но няма лошо, защото помогнах с моите размисли и вълнения. То и празната глава е за добро и вълненията са за добро, така, че не се самобичувайте, и не бъдете врагове на себе си, а просто бъдете по-човечни и по-разбрани към разкаяние и разбиране и път в Живота за Вас и за Жената и за Децата. Давайте зелена Светлина на Хората да вървят и да бъдат Щастливи чрез Опрощение за ваш път и всеобщ път.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Помните ли, че правих ревизия на Злото преди няколко месеца в социалните мрежи, за да го представя в по-красива светлина, но то не пожела и се опита да ме отрови, и аз повече няма да го представям Злото за Светлина, защото Злото не иска мир, както аз искам мир, и само гледа да ме отрови.
    Помните ли, че правих ревизия на Злото преди няколко месеца в социалните мрежи, за да го представя в по-красива светлина, но то не пожела и се опита да ме отрови, и аз повече няма да го представям Злото за Светлина, защото Злото не иска мир, както аз искам мир, и само гледа да ме отрови.
    0 Коментари 0 Споделяния 119 Прегледа
  • Опасно е от Дяволски Духчета и Демончета в Отвъдното, и Злото в моя Живот не иска да го представя за Светлина, защото така си иска Светия Дух и Сатаната, защото черното наистина май не можеш да го представиш за бяло, а пък аз глупака се мятам в огъня за ключове. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е от Дяволски Духчета и Демончета в Отвъдното, и Злото в моя Живот не иска да го представя за Светлина, защото така си иска Светия Дух и Сатаната, защото черното наистина май не можеш да го представиш за бяло, а пък аз глупака се мятам в огъня за ключове. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 135 Прегледа
  • И така момчета и момичета и мъже и жени и хора, като цяло. Не е лесно, ама благодарение на Божествената Частица в Човека си е хубаво. Защото в Живота е войнстващата Църква, а в Отвъдното е тържествената Църква.
    И така момчета и момичета и мъже и жени и хора, като цяло. Не е лесно, ама благодарение на Божествената Частица в Човека си е хубаво. Защото в Живота е войнстващата Църква, а в Отвъдното е тържествената Църква.
    0 Коментари 0 Споделяния 84 Прегледа
  • Преди не съм гласувал за политиката, защото нямах грижи и за мен Мирът все едно ми беше даденост, и аз просто си живях Живота и не ме интересуваше политиката, но пораснах и войните започнаха, и си викам тия диваци сега дали ще са човеци или зверове и влязох в мисълта и ритъма на активен гражданин, защото така ми дойде, като мода от будното съзнание.
    Преди не съм гласувал за политиката, защото нямах грижи и за мен Мирът все едно ми беше даденост, и аз просто си живях Живота и не ме интересуваше политиката, но пораснах и войните започнаха, и си викам тия диваци сега дали ще са човеци или зверове и влязох в мисълта и ритъма на активен гражданин, защото така ми дойде, като мода от будното съзнание.
    0 Коментари 0 Споделяния 98 Прегледа
  • Миличките Американски граждани. Мислят България за блато, а ние не сме чак такова блато, но повечето американски вериги ги няма тука, но ние също сме Елит, и то Духовен Елит. 🙂✌️☀️🌙
    Миличките Американски граждани. Мислят България за блато, а ние не сме чак такова блато, но повечето американски вериги ги няма тука, но ние също сме Елит, и то Духовен Елит. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 68 Прегледа
  • Тук в България има Световен Лукс, като Хотели и Ресторанти, и всякакви международни отношения и връзки, но просто пейзажа е народен Български. Аз не съм фен на Светското, и заради това не ползвам този лукс, който го има в Държавата България, ами си гледам тихият и скромен Живот, и не искам нищо, което да ме развали, като личност.
    Тук в България има Световен Лукс, като Хотели и Ресторанти, и всякакви международни отношения и връзки, но просто пейзажа е народен Български. Аз не съм фен на Светското, и заради това не ползвам този лукс, който го има в Държавата България, ами си гледам тихият и скромен Живот, и не искам нищо, което да ме развали, като личност.
    0 Коментари 0 Споделяния 373 Прегледа