• Релакс и наздраве за любовта и за нормалните дни и за нормалните приятели и за нормалния живот, и така. Обичам да ви Обичам, защото това не е вредно, а пък и така не се мислят лоши работи. 🙂✌️☀️🌙
    Релакс и наздраве за любовта и за нормалните дни и за нормалните приятели и за нормалния живот, и така. Обичам да ви Обичам, защото това не е вредно, а пък и така не се мислят лоши работи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
  • Нека има всичко от Живота, за да се научат Хората. Не съм по хумора, но трябва да го има, за да могат Хората да се усмихват, нищо, че Ангелите са ми забранили да се смея, ама защото Ангелите са много сериозни и в същото време много благи.
    Нека има всичко от Живота, за да се научат Хората. Не съм по хумора, но трябва да го има, за да могат Хората да се усмихват, нищо, че Ангелите са ми забранили да се смея, ама защото Ангелите са много сериозни и в същото време много благи.
    0 Коментари 0 Споделяния 104 Прегледа
  • Грозните в Отвъдното викат. Виждате ли го вашият Небесен Баща каква гад е. Приема смеха за чуждо нещо от неговия свят, и заради това не дава на Човека да се смее, а светът е оцелял, защото се е смял. Ама споко, няма грижи, защото аз пак мога да се смея, ама просто се получава дискомфорт при Ангелчето, което ме е обладало. Ами нормално. Ангелите и Демоните са Извънземни Алфа елементи. Те са различни от Хората, и заради това е така.
    Грозните в Отвъдното викат. Виждате ли го вашият Небесен Баща каква гад е. Приема смеха за чуждо нещо от неговия свят, и заради това не дава на Човека да се смее, а светът е оцелял, защото се е смял. Ама споко, няма грижи, защото аз пак мога да се смея, ама просто се получава дискомфорт при Ангелчето, което ме е обладало. Ами нормално. Ангелите и Демоните са Извънземни Алфа елементи. Те са различни от Хората, и заради това е така.
    0 Коментари 0 Споделяния 121 Прегледа
  • Вие се смейте колкото си искате, ами просто аз съм поел по пътя на личностното самоусъвършенстване, и заради това аз няма да правя всичко на Света, а само това, което е в консервата на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Вие се смейте колкото си искате, ами просто аз съм поел по пътя на личностното самоусъвършенстване, и заради това аз няма да правя всичко на Света, а само това, което е в консервата на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 107 Прегледа
  • Не съм разплут човек в емоции и страсти, ами по-скоро прилежен интроверт, който често се бърка с дебил, ама то така е чистото сияние на съзнанието, защото то си е такова, а грозничките в Отвъдното са разплути от емоции и страсти, и заради това са леко груби, като прасенца, а пък аз Дебилът съм правилен за хората до себе си и за Жена си, ако по принцип имам такава.
    Не съм разплут човек в емоции и страсти, ами по-скоро прилежен интроверт, който често се бърка с дебил, ама то така е чистото сияние на съзнанието, защото то си е такова, а грозничките в Отвъдното са разплути от емоции и страсти, и заради това са леко груби, като прасенца, а пък аз Дебилът съм правилен за хората до себе си и за Жена си, ако по принцип имам такава.
    0 Коментари 0 Споделяния 107 Прегледа
  • Аз много съм жалил главите и сърцата на Хората, нищо, че те Хората самите не винаги се жалят себе си. Аз съм правилен за себе си и за другите, въпреки, че другите не винаги са правилни за себе си и за другите.
    Аз много съм жалил главите и сърцата на Хората, нищо, че те Хората самите не винаги се жалят себе си. Аз съм правилен за себе си и за другите, въпреки, че другите не винаги са правилни за себе си и за другите.
    0 Коментари 0 Споделяния 105 Прегледа
  • Значи Аз съм Реактор, а Ангелът в мен е Абреактор, и двамата си пасваме, все едно Ангелът е най-правилното нещо за Човека, за да може Човекът да стане Правилен за себе си и за другите Хора до себе си. Но винаги си знайте, че сте Хора, немощни Хора, и контактът може да ви убие или да ви спаси. Аз осъзнавам колко е опасно, и заради това не винаги виждам нужда да се смея.
    Значи Аз съм Реактор, а Ангелът в мен е Абреактор, и двамата си пасваме, все едно Ангелът е най-правилното нещо за Човека, за да може Човекът да стане Правилен за себе си и за другите Хора до себе си. Но винаги си знайте, че сте Хора, немощни Хора, и контактът може да ви убие или да ви спаси. Аз осъзнавам колко е опасно, и заради това не винаги виждам нужда да се смея.
    0 Коментари 0 Споделяния 123 Прегледа
  • В крайна сметка то обобщено казано за дейността на фирмата е, че ние Хората трябва да си обладаем спасението, а не да си хвърляме Ума и Сърцето на Дяволите, само защото сме били непукисти и неглижирани за своя Разум и там всякакви болшевици и беснеещи.
    В крайна сметка то обобщено казано за дейността на фирмата е, че ние Хората трябва да си обладаем спасението, а не да си хвърляме Ума и Сърцето на Дяволите, само защото сме били непукисти и неглижирани за своя Разум и там всякакви болшевици и беснеещи.
    0 Коментари 0 Споделяния 115 Прегледа
  • Обслужих братовчеда с 20 евро и всичко е точно. Ами Хора и Хора и всякакви динамики и това е Животът - хубости и щуротии. Аз като казвам да се внимава в училището на Живота, вие с лека ръка си мислите, че съм Гей. Да, ама аз ще се спася, но вие дали ще се спасите, като не сте Гейове.
    Обслужих братовчеда с 20 евро и всичко е точно. Ами Хора и Хора и всякакви динамики и това е Животът - хубости и щуротии. Аз като казвам да се внимава в училището на Живота, вие с лека ръка си мислите, че съм Гей. Да, ама аз ще се спася, но вие дали ще се спасите, като не сте Гейове.
    0 Коментари 0 Споделяния 117 Прегледа
  • Виждате ли, гей и дебил, ама Жените нямат нищо против мен, защото аз знам как да съм правилен за тях, и те го усещат това и се привличат от това към мен, а не е ли това мечтата на всеки Мъж, да е магнит за Жените. Виждате ли, с Бога всяка Мечта и всяко Спасение стават реалност. Само да кажа, че нежната душа, като гълъб не е Гей, а Господ е.
    Виждате ли, гей и дебил, ама Жените нямат нищо против мен, защото аз знам как да съм правилен за тях, и те го усещат това и се привличат от това към мен, а не е ли това мечтата на всеки Мъж, да е магнит за Жените. Виждате ли, с Бога всяка Мечта и всяко Спасение стават реалност. Само да кажа, че нежната душа, като гълъб не е Гей, а Господ е.
    0 Коментари 0 Споделяния 137 Прегледа
Спонсорирано