• Мислете мащабно за психологията на Човека, защото ако стиснете някой, той подсъзнателно ще сгреши, защото нещо не е правомерно за неговата психика, а пък ако му дадете Светлина и Топлина и Спокойствие, той подсъзнателно няма да кривне и следователно няма да ви разочарова.
    Мислете мащабно за психологията на Човека, защото ако стиснете някой, той подсъзнателно ще сгреши, защото нещо не е правомерно за неговата психика, а пък ако му дадете Светлина и Топлина и Спокойствие, той подсъзнателно няма да кривне и следователно няма да ви разочарова.
    0 Комментарии 0 Поделились 64 Просмотры
  • Повечето разочарования от другите са заради нас самите, защото не сме психолози. Не стискайте човека до себе си, а просто бъдете блажени. 🙂✌️☀️🌙
    Повечето разочарования от другите са заради нас самите, защото не сме психолози. Не стискайте човека до себе си, а просто бъдете блажени. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 59 Просмотры
  • Всички Светци, които са Астролози са интелигентни, като Психолози, и всички Светци Психолози са интелигентни, като Астролози. Ами просто всеки се е изявил към това, което го влече повече. 🙂✌️☀️🌙
    Всички Светци, които са Астролози са интелигентни, като Психолози, и всички Светци Психолози са интелигентни, като Астролози. Ами просто всеки се е изявил към това, което го влече повече. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 62 Просмотры
  • Аз съм Светец Психолог, защото това ми е дошло на акъла за своя Живот, а има наистина много хубави Светци Астролози. Там където е Богът има Висша Интелигентност и гаранция за Светлина, а там където е Дяволът има висша интелигентност, но няма гаранции за нищо.
    Аз съм Светец Психолог, защото това ми е дошло на акъла за своя Живот, а има наистина много хубави Светци Астролози. Там където е Богът има Висша Интелигентност и гаранция за Светлина, а там където е Дяволът има висша интелигентност, но няма гаранции за нищо.
    0 Комментарии 0 Поделились 56 Просмотры
  • Всеки си тегне над Съдбата, и не винаги Ангелчето може да даде Изцеление, заради това, че Човекът не е бил благосклонен към Светлината на Бога. Лесно е да станеш Горд, заради Света, който виждаш, но лесно ли е да станеш смирен, заради Света, който не виждаш. Много хора се пропиляват от незнание и невежество, защото не са били поне малко интроверти, че да се открехнат за Невидимия Свят на Смирението.
    Всеки си тегне над Съдбата, и не винаги Ангелчето може да даде Изцеление, заради това, че Човекът не е бил благосклонен към Светлината на Бога. Лесно е да станеш Горд, заради Света, който виждаш, но лесно ли е да станеш смирен, заради Света, който не виждаш. Много хора се пропиляват от незнание и невежество, защото не са били поне малко интроверти, че да се открехнат за Невидимия Свят на Смирението.
    0 Комментарии 0 Поделились 60 Просмотры
  • Всички разкрих и всички засрамих и се укроти светът. Благодарение на Бога и моята Психология за нещата от Живота. Нека всички заедно да продължим напред към прогреса на хубавото за Живота.
    Всички разкрих и всички засрамих и се укроти светът. Благодарение на Бога и моята Психология за нещата от Живота. Нека всички заедно да продължим напред към прогреса на хубавото за Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 59 Просмотры
  • Нека се обичаме вече, и стига вече с тия мръсотийки и гадорийки помежду си. Искам да кажа, че да бъдете свестни и повече на повърхността на Живота, а не в мизерията на ужаса в Живота.
    Нека се обичаме вече, и стига вече с тия мръсотийки и гадорийки помежду си. Искам да кажа, че да бъдете свестни и повече на повърхността на Живота, а не в мизерията на ужаса в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 140 Просмотры
  • Няма грижи, защото аз ще свърша мръсната работа, ама вие трябва да свършите останалото, и така, какво да правиш.
    Няма грижи, защото аз ще свърша мръсната работа, ама вие трябва да свършите останалото, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 120 Просмотры
  • Аз съм подготвен за щуротиите на мръсотиите, защото войник ли съм или какво, защото такова ми е дошло в учението на Живота и такова си върша. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм подготвен за щуротиите на мръсотиите, защото войник ли съм или какво, защото такова ми е дошло в учението на Живота и такова си върша. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 152 Просмотры
  • Трудно е да вразумиш и успокоиш и просветлиш Човека, но за Бога нищо не е трудно, и за Бога мръсната работа не е трудна.
    Трудно е да вразумиш и успокоиш и просветлиш Човека, но за Бога нищо не е трудно, и за Бога мръсната работа не е трудна.
    0 Комментарии 0 Поделились 113 Просмотры