• Наздраве за Просветлението и Покоят в нашите Души и Сърца. Синият Цвят отрезвява подсъзнанието на Човека. Бръм бръм бръм, и така, оставям ви да си почивате и до нови вълнения в Живота.
    Наздраве за Просветлението и Покоят в нашите Души и Сърца. Синият Цвят отрезвява подсъзнанието на Човека. Бръм бръм бръм, и така, оставям ви да си почивате и до нови вълнения в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 155 Прегледа
  • Аз знам, че не се доразвих добре напълно, ама това е част от съдбата на примера за Хората, защото вече знаете желанията на Дявола и желанията на Бога, и аз дадох пример и ми дреме на оная работа, защото съм послужил за нещо, а не съм си пропилял Живота без да послужи за нещо, както боклуците, които не се рециклират, и те не послугват за нищо, и това си е грехота, както и Живота на Човека да не послужи за нищо си е пропиляване на Живота, като грехота. Всичко е хубаво да послужи за нещо, ама аз поне си излях сърцето и няма грижи. 🙂✌️☀️🌙
    Аз знам, че не се доразвих добре напълно, ама това е част от съдбата на примера за Хората, защото вече знаете желанията на Дявола и желанията на Бога, и аз дадох пример и ми дреме на оная работа, защото съм послужил за нещо, а не съм си пропилял Живота без да послужи за нещо, както боклуците, които не се рециклират, и те не послугват за нищо, и това си е грехота, както и Живота на Човека да не послужи за нищо си е пропиляване на Живота, като грехота. Всичко е хубаво да послужи за нещо, ама аз поне си излях сърцето и няма грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 160 Прегледа
  • https://www.youtube.com/watch?v=P7Y9AQMoinc
    https://www.youtube.com/watch?v=P7Y9AQMoinc
    0 Коментари 0 Споделяния 156 Прегледа
  • Моят Живот и моите ужаси в Живота станаха, като по учебник, но за съжаление не всеки Живот се случва, като по учебник. Просто е нужна наша човешка кадърност към пориви на Светия Дух за наша човешка кадърност в нашите съдбовни тунели. Както казват Българските Будители за Чиста и Свята Република, нашата свобода от нас си зависи. Не правете мизерия за своята карма и ще сте свободни.
    Моят Живот и моите ужаси в Живота станаха, като по учебник, но за съжаление не всеки Живот се случва, като по учебник. Просто е нужна наша човешка кадърност към пориви на Светия Дух за наша човешка кадърност в нашите съдбовни тунели. Както казват Българските Будители за Чиста и Свята Република, нашата свобода от нас си зависи. Не правете мизерия за своята карма и ще сте свободни.
    0 Коментари 0 Споделяния 172 Прегледа
  • Просто да облагородим човешката воля, защото никой не обича опасности и щуротии. Каквото посееш това ще пожънеш по закони на Светия Дух, и няма шест пет, всичко е от законодателната власт към изпълнение в изпълнителната власт, както си е в държавата, защото така си е навсякъде в Сътворението на Вселената. Мислете, защото да сте мислили, а не да сте били слаби в изпитанията.
    Просто да облагородим човешката воля, защото никой не обича опасности и щуротии. Каквото посееш това ще пожънеш по закони на Светия Дух, и няма шест пет, всичко е от законодателната власт към изпълнение в изпълнителната власт, както си е в държавата, защото така си е навсякъде в Сътворението на Вселената. Мислете, защото да сте мислили, а не да сте били слаби в изпитанията.
    0 Коментари 0 Споделяния 137 Прегледа
  • Едно време, като действах по преместването на жилището, и тъкмо да пристигна до новото жилище и ми се строши кракът от тежкия товар, който носих. И сега съм с болен крак, и със счупена психика, заради Адовото, което преживях, за да дам на хората, като пример по волята на Светия Дух. Ей лигльовци кротнете се. Опасно е, защото Животът потрошава физиката и психиката, но от индивида(индивидуума) зависи колко ще е Жив след тези удари.
    Едно време, като действах по преместването на жилището, и тъкмо да пристигна до новото жилище и ми се строши кракът от тежкия товар, който носих. И сега съм с болен крак, и със счупена психика, заради Адовото, което преживях, за да дам на хората, като пример по волята на Светия Дух. Ей лигльовци кротнете се. Опасно е, защото Животът потрошава физиката и психиката, но от индивида(индивидуума) зависи колко ще е Жив след тези удари.
    0 Коментари 0 Споделяния 160 Прегледа
  • Аз имах изкривяване на гръбнака от тежкия физически труд в гимназията, и имах агония от болки в периодични пристъпи на болка и болка и болка, но Ангелите ми оправиха Гърба, и вече не съм с изкривен гръбнак и болки няма вече. Ходил съм на физиотерапии, заради болките в гърба, но само Богът успя да ме спаси. 🙂✌️☀️🌙
    Аз имах изкривяване на гръбнака от тежкия физически труд в гимназията, и имах агония от болки в периодични пристъпи на болка и болка и болка, но Ангелите ми оправиха Гърба, и вече не съм с изкривен гръбнак и болки няма вече. Ходил съм на физиотерапии, заради болките в гърба, но само Богът успя да ме спаси. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 139 Прегледа
  • Абе добре ми е с Бога да ви кажа, но трудно е заради Дявола. Аз не знаех, че съм толкова силен, че да издържа всичко това. Ангелчето веднъж ми каза, искаш ли да видиш колко си силен, и аз му казах не, но то се случи, за да видя колко съм силен. Дяволи и Мяволи и путки майни и страхотии, и това е положението.
    Абе добре ми е с Бога да ви кажа, но трудно е заради Дявола. Аз не знаех, че съм толкова силен, че да издържа всичко това. Ангелчето веднъж ми каза, искаш ли да видиш колко си силен, и аз му казах не, но то се случи, за да видя колко съм силен. Дяволи и Мяволи и путки майни и страхотии, и това е положението.
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Знаете ли колко ужаси и колко болка е, за да станете Светец. Много кръв трябва да се даде за това. Няма Мир в главата, а има борба, и това е. Рязах си вените в името на Безгрешието, но не ги улучих тези вени, но ето ме днес, скалата на това, което съм.
    Знаете ли колко ужаси и колко болка е, за да станете Светец. Много кръв трябва да се даде за това. Няма Мир в главата, а има борба, и това е. Рязах си вените в името на Безгрешието, но не ги улучих тези вени, но ето ме днес, скалата на това, което съм.
    0 Коментари 0 Споделяния 144 Прегледа
  • Ръцете ми са целите в белези от прорезни рани. Рязал съм се, защото филми големи. 🙂✌️☀️🌙
    Ръцете ми са целите в белези от прорезни рани. Рязал съм се, защото филми големи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа