• Не е нужно да ходим в САЩ, за да се самоубиваме, ами просто със слово до тях през социалните мрежи, защото е опасно от всякакви неразумни индивиди от Америка, но има и интелигентни Американци, които ме четат и съм ги вдъхновил и са направили книги и песни и всичко най-красиво, но масата от простолюдието да ограмотим, защото всеки заслужава Божието Царство, както Дяволът не подбира и всички приема, и аз така се боря, за да ви приеме Богът в своя подбор, защото не е лесно, но е възможно.
    Не е нужно да ходим в САЩ, за да се самоубиваме, ами просто със слово до тях през социалните мрежи, защото е опасно от всякакви неразумни индивиди от Америка, но има и интелигентни Американци, които ме четат и съм ги вдъхновил и са направили книги и песни и всичко най-красиво, но масата от простолюдието да ограмотим, защото всеки заслужава Божието Царство, както Дяволът не подбира и всички приема, и аз така се боря, за да ви приеме Богът в своя подбор, защото не е лесно, но е възможно.
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • И да ми предлагат да отида в САЩ не бих отишъл. Абе ще се занимавам със Самолети, айде беги оттука да пътувам със самолет. Мразя да пътувам, особено с рисковано пътуване със самолет.
    И да ми предлагат да отида в САЩ не бих отишъл. Абе ще се занимавам със Самолети, айде беги оттука да пътувам със самолет. Мразя да пътувам, особено с рисковано пътуване със самолет.
    0 Comments 0 Shares 115 Views
  • Тегне над мене лошотия, защото съм Грешник, и където отида развала става, особено ако примерно пътувам, защото Светия Дух така си е избрала за мен. Ей диваци ще ви уволня, ама колко мащаб човек съм, че въобще да уволня някой. 🙂✌️☀️🌙
    Тегне над мене лошотия, защото съм Грешник, и където отида развала става, особено ако примерно пътувам, защото Светия Дух така си е избрала за мен. Ей диваци ще ви уволня, ама колко мащаб човек съм, че въобще да уволня някой. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 123 Views
  • Прокле ме Дяволът(светия дух), защото не може да ме има. Проклятия и всякакви работи, защото нерви и всякакви глупости на Злото. Аз съм прокълнат Светец, защото тя от векове ме иска, но не се давам и не може да ме има, и от ядове ме прави на салата, и заради това съм Светец Грешник. 🙂✌️☀️🌙
    Прокле ме Дяволът(светия дух), защото не може да ме има. Проклятия и всякакви работи, защото нерви и всякакви глупости на Злото. Аз съм прокълнат Светец, защото тя от векове ме иска, но не се давам и не може да ме има, и от ядове ме прави на салата, и заради това съм Светец Грешник. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 93 Views
  • Ангелите Бездействат, защото те нямат страхове, и си викат, това е смешка с твоето проклятие, ами дай да видим до къде ще се стигне. Тоест Бога не противоречи на Дявола, защото Богът знае, че с един замах може да унищожи Дявола, ама не го прави, за да продължи Живота на Земята, заради разумност, което хората не винаги имат от липса на всевишно търпение.
    Ангелите Бездействат, защото те нямат страхове, и си викат, това е смешка с твоето проклятие, ами дай да видим до къде ще се стигне. Тоест Бога не противоречи на Дявола, защото Богът знае, че с един замах може да унищожи Дявола, ама не го прави, за да продължи Живота на Земята, заради разумност, което хората не винаги имат от липса на всевишно търпение.
    0 Comments 0 Shares 131 Views
  • Както и да е, ами почивайте си вече от тежкия Живот, и се наслаждавайте на Спокойствие и Разумност и Мъдрост.
    Както и да е, ами почивайте си вече от тежкия Живот, и се наслаждавайте на Спокойствие и Разумност и Мъдрост.
    0 Comments 0 Shares 127 Views
  • Няма да се притеснявате, защото не съм прокажен, ами просто Дяволът не ме Обича, защото не може да ме има. Тъжно, но какво да направя, като това съм си аз. Всичко си има давност рано или късно, защото ядовете ви проклинат, но прошката ви лекува. Споко, защото всичко ще е наред, ами просто аз пострадах жестоко, но няма грижи, защото важното е, че не се е срутил Света. 🙂✌️☀️🌙
    Няма да се притеснявате, защото не съм прокажен, ами просто Дяволът не ме Обича, защото не може да ме има. Тъжно, но какво да направя, като това съм си аз. Всичко си има давност рано или късно, защото ядовете ви проклинат, но прошката ви лекува. Споко, защото всичко ще е наред, ами просто аз пострадах жестоко, но няма грижи, защото важното е, че не се е срутил Света. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 460 Views
  • Май са оправили документите за продажбата на къщата на майка ни, защото не ми дойде данък за плащане тази година, но не е вписано в Агенцията по Вписванията, а най-вероятно е само актуализирано в данъчното и общината. Както и да е, а между другото никога не ми е идвал данък от къщата на баща ни. Странно с тези документации, като какво ли са направили родата, че да се получи така. Резултатът е че са ми направили добро. Няма грижи, защото каквото съм имал за изчистване съм изчистил. 🙂✌️☀️🌙
    Май са оправили документите за продажбата на къщата на майка ни, защото не ми дойде данък за плащане тази година, но не е вписано в Агенцията по Вписванията, а най-вероятно е само актуализирано в данъчното и общината. Както и да е, а между другото никога не ми е идвал данък от къщата на баща ни. Странно с тези документации, като какво ли са направили родата, че да се получи така. Резултатът е че са ми направили добро. Няма грижи, защото каквото съм имал за изчистване съм изчистил. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • И така, да си пием кафето. Днес се събудих в 5 часа сутринта. И така, ако се сетя нещо ще ви споделя.
    И така, да си пием кафето. Днес се събудих в 5 часа сутринта. И така, ако се сетя нещо ще ви споделя.
    0 Comments 0 Shares 111 Views
  • Аз като казвам вие мен да слушате, а не аз вас да слушам, защото аз съм с древен Ангел в себе си, а вие сте без нищо, и нямате информация за намеренията и влиянията към вас от Астрала, а липсата на информация образува неволно корупция и така си чупим главите и сърцата. Повечето неща в Живота са излишни за правене. Така, че това исках да ви кажа. 🙂✌️☀️🌙
    Аз като казвам вие мен да слушате, а не аз вас да слушам, защото аз съм с древен Ангел в себе си, а вие сте без нищо, и нямате информация за намеренията и влиянията към вас от Астрала, а липсата на информация образува неволно корупция и така си чупим главите и сърцата. Повечето неща в Живота са излишни за правене. Така, че това исках да ви кажа. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 161 Views