• Просто извънземното ангелче, което ме облада ме открехна за автентичен живот и висини и плътност и будна съзнателност и развитие на моята мисловна порядъчност и същественост и всичко от Живота за Живота, и така, какво да правиш.
    Просто извънземното ангелче, което ме облада ме открехна за автентичен живот и висини и плътност и будна съзнателност и развитие на моята мисловна порядъчност и същественост и всичко от Живота за Живота, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 162 Прегледа
  • Има си го и това, нравственият стремеж към чистота и същественост за своя Живот на индивид към цяло и на цяло към индивид, и така Животът да е Светлина за всичкото, а не просто някакъв болезнен търпеж и страдалчество, че сме живи и живеем.
    Има си го и това, нравственият стремеж към чистота и същественост за своя Живот на индивид към цяло и на цяло към индивид, и така Животът да е Светлина за всичкото, а не просто някакъв болезнен търпеж и страдалчество, че сме живи и живеем.
    0 Коментари 0 Споделяния 157 Прегледа
  • Гладиме и оправяме Живота, за да има Мир и Покой за всички, а пък каквото не мога аз да го изгладя и оправя, вие го изгладете и оправете, ако можете разбира се. С Любов да си служим всички, като общество за един по-безболезнен Живот и Свят.
    Гладиме и оправяме Живота, за да има Мир и Покой за всички, а пък каквото не мога аз да го изгладя и оправя, вие го изгладете и оправете, ако можете разбира се. С Любов да си служим всички, като общество за един по-безболезнен Живот и Свят.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа
  • Това със Любовите към сексовете не мога да го изгладя да бъде напълно в мир с хората, защото тука е близка асоциацията на несгодната тъмнина към всякакви болки, които хората понякога правят при тези интимни теми, но всичко си зависи от волята и нрава на човека, и тука всеки сам трябва да си глади Живота към вътрешен душевен мир. Нека се обичаме вече и да се въздържаме повече от рогатия, като слагаме рога на хората и има насилия между хората при тези Любови към сексове, и така, какво да правиш. Опасно е страшно е и нека Светлината Божия ни даде Мир чрез своята Чистота и Безболезненост за Живота.
    Това със Любовите към сексовете не мога да го изгладя да бъде напълно в мир с хората, защото тука е близка асоциацията на несгодната тъмнина към всякакви болки, които хората понякога правят при тези интимни теми, но всичко си зависи от волята и нрава на човека, и тука всеки сам трябва да си глади Живота към вътрешен душевен мир. Нека се обичаме вече и да се въздържаме повече от рогатия, като слагаме рога на хората и има насилия между хората при тези Любови към сексове, и така, какво да правиш. Опасно е страшно е и нека Светлината Божия ни даде Мир чрез своята Чистота и Безболезненост за Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 175 Прегледа
  • Хубаво е да сте визионери за нормалността на своя любовен живот и всякакъв ваш живот, а не да сте диваци. Просто търсете Спокойствието и Мира за нещата от Живота, защото, като се повредите взаимно от пълните глупости в Живота, това си е всеобща трагедия.
    Хубаво е да сте визионери за нормалността на своя любовен живот и всякакъв ваш живот, а не да сте диваци. Просто търсете Спокойствието и Мира за нещата от Живота, защото, като се повредите взаимно от пълните глупости в Живота, това си е всеобща трагедия.
    0 Коментари 0 Споделяния 155 Прегледа
  • Почерпих с водичка двете декоративни дръвчета и цитрусовото дърво детенце джудженце в апартамента, а пък аз ще си пия биричка, и ще се наслаждавам на нещата от Живота в уединение с Бога, а като бях до магазина имаше един голям боклук на средата на кръстовището и го хвърлих в кошовете за рециклиране, защото България е мръсна от боклуци и ме видя една жена и ме поздрави, че изхвърлих боклука. 🙂✌️☀️🌙
    Почерпих с водичка двете декоративни дръвчета и цитрусовото дърво детенце джудженце в апартамента, а пък аз ще си пия биричка, и ще се наслаждавам на нещата от Живота в уединение с Бога, а като бях до магазина имаше един голям боклук на средата на кръстовището и го хвърлих в кошовете за рециклиране, защото България е мръсна от боклуци и ме видя една жена и ме поздрави, че изхвърлих боклука. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 168 Прегледа
  • Имахме една пропукана тенджера от амортизация и я оставих до рециклиращите кошчета, защото отвора на кошчето е малък и не може да влезе счупената тенджера, а пък отвора е малък, защото да не стане така, че да си хвърли някой бебето в коша, както се е случвало и преди в държавата. Грехота и жестока карма за себе си.
    Имахме една пропукана тенджера от амортизация и я оставих до рециклиращите кошчета, защото отвора на кошчето е малък и не може да влезе счупената тенджера, а пък отвора е малък, защото да не стане така, че да си хвърли някой бебето в коша, както се е случвало и преди в държавата. Грехота и жестока карма за себе си.
    0 Коментари 0 Споделяния 168 Прегледа
  • Между другото май цитрусовото джудже дърво, което ражда плодове подобие между портокал и мандарина, е младичко и плодовито, защото вече веднъж роди плодове, но за мен всички са деца, стига да не се омърсят, че да станат пораснали, че да са враг на дадената система и те да се образуват, като отделна система, защото са пораснали и вече са други извън Сътворението, и вече не обичат Бога и Извора на Живота, защото са пораснали извън Извора на Живота, и са се образували, като отделна система в конфликт със Вселенското Сътворение.
    Между другото май цитрусовото джудже дърво, което ражда плодове подобие между портокал и мандарина, е младичко и плодовито, защото вече веднъж роди плодове, но за мен всички са деца, стига да не се омърсят, че да станат пораснали, че да са враг на дадената система и те да се образуват, като отделна система, защото са пораснали и вече са други извън Сътворението, и вече не обичат Бога и Извора на Живота, защото са пораснали извън Извора на Живота, и са се образували, като отделна система в конфликт със Вселенското Сътворение.
    0 Коментари 0 Споделяния 155 Прегледа
  • Имаме си цвете Алое Вера в апартамента. И кактус имаме, ама той отиде на село, защото издръжливо растение и няма грижи. Имахме едно нечестиво бодливо декоративно дръвче, което правеше мизерии и се сърдеше постоянно, и аз му дадох изпитание, но не успя да оцелее в дивата природа, и отиде в облака на своята същност в Отвъдното, както става и с Хората, когато изпитания дойдат от Ангелите в Отвъдното.
    Имаме си цвете Алое Вера в апартамента. И кактус имаме, ама той отиде на село, защото издръжливо растение и няма грижи. Имахме едно нечестиво бодливо декоративно дръвче, което правеше мизерии и се сърдеше постоянно, и аз му дадох изпитание, но не успя да оцелее в дивата природа, и отиде в облака на своята същност в Отвъдното, както става и с Хората, когато изпитания дойдат от Ангелите в Отвъдното.
    0 Коментари 0 Споделяния 147 Прегледа
  • Обич и Обич и Обич и нормалност в Живота за всички създания на Земята, и така, а не свинщина и мизерии към хаос и разруха и страдание, заради глупости заразяващи хората чрез мизерията на своя Мрак.
    Обич и Обич и Обич и нормалност в Живота за всички създания на Земята, и така, а не свинщина и мизерии към хаос и разруха и страдание, заради глупости заразяващи хората чрез мизерията на своя Мрак.
    0 Коментари 0 Споделяния 167 Прегледа
Спонсорирано