• Не знам мили Хора, ами просто има си чувствителни теми в естетиката на човека, които са малко по-трудни за яснота и изглаждане и даване на покой за хората. Такава тема е интимността на Хората в Любовта, като се има предвид Изневери и мръсотия в Любовта и всякакви неприятности между хората по интимност и междусемейни и междучовешки сплитания в интимности, като грубо казано грехове и изневери и такива страхотии. Просто на тази тема е малко по-трудно да се изгладят нещата, защото асоциативно всеки му хваща главата всякаква щуротия. Там, където е преминаване в някакъв вид несгоден мрак, там е трудно за осветляване. А цялата истина е, че аз искам да си хвана едно момиче и да си я обгрижвам във върховни чувства помежду си, и да съм зает с това облагородяване, а не да се занимавам с тези греховни асоциации на всякакви страхотии между хора и семейства и всичко. Опасен е Животът.
    Не знам мили Хора, ами просто има си чувствителни теми в естетиката на човека, които са малко по-трудни за яснота и изглаждане и даване на покой за хората. Такава тема е интимността на Хората в Любовта, като се има предвид Изневери и мръсотия в Любовта и всякакви неприятности между хората по интимност и междусемейни и междучовешки сплитания в интимности, като грубо казано грехове и изневери и такива страхотии. Просто на тази тема е малко по-трудно да се изгладят нещата, защото асоциативно всеки му хваща главата всякаква щуротия. Там, където е преминаване в някакъв вид несгоден мрак, там е трудно за осветляване. А цялата истина е, че аз искам да си хвана едно момиче и да си я обгрижвам във върховни чувства помежду си, и да съм зает с това облагородяване, а не да се занимавам с тези греховни асоциации на всякакви страхотии между хора и семейства и всичко. Опасен е Животът.
    0 Комментарии 0 Поделились 173 Просмотры
  • И тези свинщини във войните са неприятност, защото умират невинни хора, заради военни престъпления от човешка глупост. Пораснете и стига лошотия.
    И тези свинщини във войните са неприятност, защото умират невинни хора, заради военни престъпления от човешка глупост. Пораснете и стига лошотия.
    0 Комментарии 0 Поделились 148 Просмотры
  • Наздраве за разсъдъка към разума, а не за тези човешки емоционални огъвания, които водят до беззакония и тези военни престъпления на свинщини. Не се гънете емоционално, бъдете семпли и нормални хора в своята сила на своя потенциал от това, че сте съзнателни, за да се изправите емоционално, защото огъванията на емоционалното състояние и зарастването в това положение на човека, се получава ощетен човек с неразкрит потенциал и вечно бродещ в мизерията, и това е неприятност, защото така се получават изгубените души за своя Извор.
    Наздраве за разсъдъка към разума, а не за тези човешки емоционални огъвания, които водят до беззакония и тези военни престъпления на свинщини. Не се гънете емоционално, бъдете семпли и нормални хора в своята сила на своя потенциал от това, че сте съзнателни, за да се изправите емоционално, защото огъванията на емоционалното състояние и зарастването в това положение на човека, се получава ощетен човек с неразкрит потенциал и вечно бродещ в мизерията, и това е неприятност, защото така се получават изгубените души за своя Извор.
    0 Комментарии 0 Поделились 193 Просмотры
  • Точно за това говори Istina.BG, че тези хора, които са затвърдени в сърцето(характера) с емоционални огънати черти, те ще приличат повече на диви Животни, отколкото на Хора(човеци), защото те ще си получат това, което представляват, защото Планетата никога не спи и ти връща това, което представляваш, а Хората, които са затвърдени в характера право-емоционално, те ще приличат повече на Висшите Човеци на Съзнанието на Разума, и едните ще слугуват на другите. Просто всеки със своята святост и нормалност и морални устои решава за себе си в какво да се превърне. Нашата свободна човешка воля може и да е натурално невежа, като без да искам не видях, но всичко идва от това дали сме по-нормални или по-ламтящи, като характерности на личността си, заради наличие или липса на баланс между интровертно(ментално/духовно) и екстровертно(плътско/земно). Ние просто е хубаво да внимаваме в училището на Живота.
    Точно за това говори Istina.BG, че тези хора, които са затвърдени в сърцето(характера) с емоционални огънати черти, те ще приличат повече на диви Животни, отколкото на Хора(човеци), защото те ще си получат това, което представляват, защото Планетата никога не спи и ти връща това, което представляваш, а Хората, които са затвърдени в характера право-емоционално, те ще приличат повече на Висшите Човеци на Съзнанието на Разума, и едните ще слугуват на другите. Просто всеки със своята святост и нормалност и морални устои решава за себе си в какво да се превърне. Нашата свободна човешка воля може и да е натурално невежа, като без да искам не видях, но всичко идва от това дали сме по-нормални или по-ламтящи, като характерности на личността си, заради наличие или липса на баланс между интровертно(ментално/духовно) и екстровертно(плътско/земно). Ние просто е хубаво да внимаваме в училището на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 197 Просмотры
  • България е много зависима и утежнена от външните фактори. Не можем да се изправим. То не става така, но щом искат да сме част от световните зависимости и настроения, карай да върви, защото преди е било пълна самостоятелност на всички сектори в социализма(комунизма), а сега не е така и не можем да се изправим, за да са всички в народа добре заможни.
    България е много зависима и утежнена от външните фактори. Не можем да се изправим. То не става така, но щом искат да сме част от световните зависимости и настроения, карай да върви, защото преди е било пълна самостоятелност на всички сектори в социализма(комунизма), а сега не е така и не можем да се изправим, за да са всички в народа добре заможни.
    0 Комментарии 0 Поделились 191 Просмотры
  • Не се ядосвайте за глупости, защото не вие сте виновни за тези глобални неравноправия, заради глобализма, че само едни да управляват Света. Просто бъдете стабилни и постоянни във времето към Светлина за Човека, и ще видим с теченията на времето какво и защо можем да направим без много мизерия за народи и хора и маси и всичко.
    Не се ядосвайте за глупости, защото не вие сте виновни за тези глобални неравноправия, заради глобализма, че само едни да управляват Света. Просто бъдете стабилни и постоянни във времето към Светлина за Човека, и ще видим с теченията на времето какво и защо можем да направим без много мизерия за народи и хора и маси и всичко.
    0 Комментарии 0 Поделились 179 Просмотры
  • И аз да съм на власт и аз няма да мога да оправя нещата, да си го кажем честно, защото е много сложно, че така е направено всичко, че да нямаме ръце, заради сегашните условия на страната. 🙂✌️☀️🌙
    И аз да съм на власт и аз няма да мога да оправя нещата, да си го кажем честно, защото е много сложно, че така е направено всичко, че да нямаме ръце, заради сегашните условия на страната. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 150 Просмотры
  • Аз да кажа, че без радикални мерки не можем да се оправим, но и мен ме е страх от всякаквите радикалности, както ги е страх сегашните управляващи, докато Политическа Партия Възраждане не ги е страх да излязат от ЕС и НАТО, но народът го е страх и повечето политици не искат някакви радикални промени, за да си върнем ръцете на родината, ама все тая, защото какво да правиш, освен да търсиш пари от някъде, за да правиш социална политика в помощ на Хората от народа. То това ни остана, като цяло, а не нещо по-голямо.
    Аз да кажа, че без радикални мерки не можем да се оправим, но и мен ме е страх от всякаквите радикалности, както ги е страх сегашните управляващи, докато Политическа Партия Възраждане не ги е страх да излязат от ЕС и НАТО, но народът го е страх и повечето политици не искат някакви радикални промени, за да си върнем ръцете на родината, ама все тая, защото какво да правиш, освен да търсиш пари от някъде, за да правиш социална политика в помощ на Хората от народа. То това ни остана, като цяло, а не нещо по-голямо.
    0 Комментарии 0 Поделились 165 Просмотры
  • Имат пари за войни, но не могат да нахранят бедните. За каква западна цивилизация говорим.
    Имат пари за войни, но не могат да нахранят бедните. За каква западна цивилизация говорим.
    0 Комментарии 0 Поделились 107 Просмотры
  • В Instagram Threads има много Американски Звезди, които си имат тяхната народопсихология, и си писах с Джерард Бътлър с препратка към Telegram Чат. Хубав Човек, но не ги знам тези златни карти за супер фенове, и човекът просто търси разбиране и любов от феновете си. Американците са нещастни, защото парите не могат да им задоволят Душата, нищо че са пълни с пари, но парите не могат да запълнят всичко в Човека, а Българите са Душевно щастливи, защото са с Бога по народопсихология оформена от историята им, нищо че са без пари, а те това Американците не могат да го разберат, че без Бога няма щастие, а пък ти си имай много пари.
    В Instagram Threads има много Американски Звезди, които си имат тяхната народопсихология, и си писах с Джерард Бътлър с препратка към Telegram Чат. Хубав Човек, но не ги знам тези златни карти за супер фенове, и човекът просто търси разбиране и любов от феновете си. Американците са нещастни, защото парите не могат да им задоволят Душата, нищо че са пълни с пари, но парите не могат да запълнят всичко в Човека, а Българите са Душевно щастливи, защото са с Бога по народопсихология оформена от историята им, нищо че са без пари, а те това Американците не могат да го разберат, че без Бога няма щастие, а пък ти си имай много пари.
    0 Комментарии 0 Поделились 234 Просмотры