• Чакайте да се изясним, защото да не ме разберете погрешно. Бих бил съпруг на всички Жени, защото всички Жени са прекрасни, но всяка Жена би ли избрала всеки Мъж за свой съпруг, защото по Човешка Мъжка природа всеки Мъж би правил секс със всяка Жена, защото за Мъжа не е никакъв проблем, но по Женска природа всяка Жена не иска всеки Мъж. Така е и Ангелът в мен, защото Богът прилича повече на Жена, отколкото на Мъж, а Дяволът прилича повече на Мъж, отколкото на Жена. 🙂✌️☀️🌙
    Чакайте да се изясним, защото да не ме разберете погрешно. Бих бил съпруг на всички Жени, защото всички Жени са прекрасни, но всяка Жена би ли избрала всеки Мъж за свой съпруг, защото по Човешка Мъжка природа всеки Мъж би правил секс със всяка Жена, защото за Мъжа не е никакъв проблем, но по Женска природа всяка Жена не иска всеки Мъж. Така е и Ангелът в мен, защото Богът прилича повече на Жена, отколкото на Мъж, а Дяволът прилича повече на Мъж, отколкото на Жена. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 183 Прегледа
  • Дяволът не подбира, а иска всички Хора за него, докато Богът подбира и иска само Чистите Хора.
    Дяволът не подбира, а иска всички Хора за него, докато Богът подбира и иска само Чистите Хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 190 Прегледа
  • И така, какво да правиш, като нещата са наопаки между отвъдното и живото измерение. Така е избродирано всичкото Сътворение и така се е оформила естетиката за нещата си, и правете си хубав Живота и повече наздраве с биричка за Любовта, отколкото наздраве за Агресията и побоищата от това, че се правим на пуяци. По-добре се правете на Интелигентни Хора, отколкото на Пуяци, защото аз, като се правя на интелигентен, Жените ме искат да си говорим за Живота, а пък ако се правя на Пуяк, Жените ще ме сметнат за повърхностен и отношението ще е посредствено.
    И така, какво да правиш, като нещата са наопаки между отвъдното и живото измерение. Така е избродирано всичкото Сътворение и така се е оформила естетиката за нещата си, и правете си хубав Живота и повече наздраве с биричка за Любовта, отколкото наздраве за Агресията и побоищата от това, че се правим на пуяци. По-добре се правете на Интелигентни Хора, отколкото на Пуяци, защото аз, като се правя на интелигентен, Жените ме искат да си говорим за Живота, а пък ако се правя на Пуяк, Жените ще ме сметнат за повърхностен и отношението ще е посредствено.
    0 Коментари 0 Споделяния 156 Прегледа
  • Не е готино, като усещане да те отхвърлят, заради това аз не искам да отхвърлям никой, и не отхвърлям никой за каквото поиска, но искам да сме заедно в добродетелта и взаимното опазване в Живота, като си правим хубаво помежду си в Мир и Любов и Мъдрост.
    Не е готино, като усещане да те отхвърлят, заради това аз не искам да отхвърлям никой, и не отхвърлям никой за каквото поиска, но искам да сме заедно в добродетелта и взаимното опазване в Живота, като си правим хубаво помежду си в Мир и Любов и Мъдрост.
    0 Коментари 0 Споделяния 187 Прегледа
  • Тоест няма никакъв проблем примерно да правя секс с проститутка, защото Ангелчето не му е проблем, ами просто е по-консервативно, ама иначе няма никакви грижи, защото нека има Свобода. 🙂✌️☀️🌙
    Тоест няма никакъв проблем примерно да правя секс с проститутка, защото Ангелчето не му е проблем, ами просто е по-консервативно, ама иначе няма никакви грижи, защото нека има Свобода. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 196 Прегледа
  • Няма точно универсалност в дадените неща в Живота, защото един път така е така, а друг път иначе е иначе, но всичко е до преценка на интелигентността и Консервата на Живота, защото в консервата няма да искате да сложите нещо, което не се яде, защото Животът е за консумация, и да ни е хубаво.
    Няма точно универсалност в дадените неща в Живота, защото един път така е така, а друг път иначе е иначе, но всичко е до преценка на интелигентността и Консервата на Живота, защото в консервата няма да искате да сложите нещо, което не се яде, защото Животът е за консумация, и да ни е хубаво.
    0 Коментари 0 Споделяния 183 Прегледа
  • И аз съм бил отхвърлян, и знам, че е кофти, но имам разум и надделявам на това неприятно чувство. Търпя афекцията, докато разума поддържа моята нормалност, и то отминава, но аз съм си казал, че няма да бъда лош, защото съм си избрал да бъда добър. Този път е по-съществен, отколкото да съм лошо момче.
    И аз съм бил отхвърлян, и знам, че е кофти, но имам разум и надделявам на това неприятно чувство. Търпя афекцията, докато разума поддържа моята нормалност, и то отминава, но аз съм си казал, че няма да бъда лош, защото съм си избрал да бъда добър. Този път е по-съществен, отколкото да съм лошо момче.
    0 Коментари 0 Споделяния 179 Прегледа
  • Понякога уравновесявам хората в техните страсти по Любов към другите може би по-добри Мъже и Жени от сегашните си Мъже и Жени, за да не изневеряват, ама по-добре се развеждайте, ако страдате, и си търсете други партньори. Нормално е в Живота да има проби и грешки, ама повечето неща в Живота са простими, докато ако се повредите в характера от Мъжа си или Жена си, вие самите няма да можете да си простите, защото Божествените Ангели ще избягат от вас, заради това разводите не са лошо нещо, ами просто понякога разводите са спасение на личността, за да не се развали личността към лошо.
    Понякога уравновесявам хората в техните страсти по Любов към другите може би по-добри Мъже и Жени от сегашните си Мъже и Жени, за да не изневеряват, ама по-добре се развеждайте, ако страдате, и си търсете други партньори. Нормално е в Живота да има проби и грешки, ама повечето неща в Живота са простими, докато ако се повредите в характера от Мъжа си или Жена си, вие самите няма да можете да си простите, защото Божествените Ангели ще избягат от вас, заради това разводите не са лошо нещо, ами просто понякога разводите са спасение на личността, за да не се развали личността към лошо.
    0 Коментари 0 Споделяния 183 Прегледа
  • Имаше един филм с Мила Йовович и Дейв Батиста, в който филм се разправя, че Една Бяла Вещица не отказва и не отхвърля никой за техните Желания в Живота, и се получават конфликти с тези желания, като тя трябва да откаже, за да няма конфликти, но тя не отказва и не отхвърля никой, и така ги извъртява нещата, че накрая няма конфликти за никой. 🙂✌️☀️🌙
    Имаше един филм с Мила Йовович и Дейв Батиста, в който филм се разправя, че Една Бяла Вещица не отказва и не отхвърля никой за техните Желания в Живота, и се получават конфликти с тези желания, като тя трябва да откаже, за да няма конфликти, но тя не отказва и не отхвърля никой, и така ги извъртява нещата, че накрая няма конфликти за никой. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 147 Прегледа
  • Опасен и страшен е Животът, така, че си почивайте повече в ума и сърцето във вашия Живот, че да имате гориво за Бъдещето, а не да грохнете, като врагове на Извора на Живот.
    Опасен и страшен е Животът, така, че си почивайте повече в ума и сърцето във вашия Живот, че да имате гориво за Бъдещето, а не да грохнете, като врагове на Извора на Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 176 Прегледа