• Не съм ярък и пищен и дразнещ и остроумен в характера си, а просто съм сив и стабилен, за да е хубаво всичко. Не ме е страх от скуката, защото я търпя и се боря за съществени неща, за да има Световен Мир и покой в Хората, и аз да нямам проблеми с Хората.
    Не съм ярък и пищен и дразнещ и остроумен в характера си, а просто съм сив и стабилен, за да е хубаво всичко. Не ме е страх от скуката, защото я търпя и се боря за съществени неща, за да има Световен Мир и покой в Хората, и аз да нямам проблеми с Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 197 Прегледа
  • Човек по принцип се изгражда първо сам със себе си и после с хората, а ако е обратно ще му липсва нещо, като стойност, за да няма конфликти нито със себе си, нито с колектива. Пазете се хора, бъдете хора, и това е. Избягвайте и се молете да няма аномалии и катарзиси и хаос и разруха, защото да е стабилно и благоприятно всичко. Бъдете свестни и удовлетворени от себе си.
    Човек по принцип се изгражда първо сам със себе си и после с хората, а ако е обратно ще му липсва нещо, като стойност, за да няма конфликти нито със себе си, нито с колектива. Пазете се хора, бъдете хора, и това е. Избягвайте и се молете да няма аномалии и катарзиси и хаос и разруха, защото да е стабилно и благоприятно всичко. Бъдете свестни и удовлетворени от себе си.
    0 Коментари 0 Споделяния 152 Прегледа
  • Гледам птичетата и строяха малко и сега си почиват. Бъдете тухлички за къщичката на колектива, а не бъдете разрушители на къщичката. Кротувайте си и то, като всичко е мирно и благоприятно, няма да ви е чак толкова гадно в Живота. Сивотата и стабилността в Живота не са чак толкова неприятни, защото половината е безвредие, а другата половина е разбиране за това, че скучаете, заради по-висшата цел, да няма вреда и развала за индивид и цяло. Такива са моите разбирания, и понякога от ядосване, че хората страдат от несвястност за индивид и цяло, и не вървят нещата, и казвам някакви сърдити работи наобратно, защото не минаваме тънко в Живота. Труден е Животът, но с малко добра воля и добър нрав, не е чак толкова непоносим Живота. То важното е да мине там някак си по-благоприятно Живота и да си ходим в Отвъдното. 🙂✌️☀️🌙
    Гледам птичетата и строяха малко и сега си почиват. Бъдете тухлички за къщичката на колектива, а не бъдете разрушители на къщичката. Кротувайте си и то, като всичко е мирно и благоприятно, няма да ви е чак толкова гадно в Живота. Сивотата и стабилността в Живота не са чак толкова неприятни, защото половината е безвредие, а другата половина е разбиране за това, че скучаете, заради по-висшата цел, да няма вреда и развала за индивид и цяло. Такива са моите разбирания, и понякога от ядосване, че хората страдат от несвястност за индивид и цяло, и не вървят нещата, и казвам някакви сърдити работи наобратно, защото не минаваме тънко в Живота. Труден е Животът, но с малко добра воля и добър нрав, не е чак толкова непоносим Живота. То важното е да мине там някак си по-благоприятно Живота и да си ходим в Отвъдното. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 171 Прегледа
  • Ето оправихме колектива и държавата с разбиране и грижа и разбирателство и визия да вървят нещата нормално за всичко и всички.
    Ето оправихме колектива и държавата с разбиране и грижа и разбирателство и визия да вървят нещата нормално за всичко и всички.
    0 Коментари 0 Споделяния 155 Прегледа
  • Ето вижте Ванката от 7/8 TV колектива, и той е Обладан от Ангел, ама вижте колко е миролюбив за колектива. Светците са безпроблемни за Грешниците, но Грешниците не могат да гарантират, че са безпроблемни за Грешниците, защото всеки дърпа към всякакви локално индивидуални посоки, а Светците служат на по-голямото от тях и те нямат своеволия и конфликти, а са войници и служат. Доброто няма конфликт с нещата, но лошото е без гаранции за нищо.
    Ето вижте Ванката от 7/8 TV колектива, и той е Обладан от Ангел, ама вижте колко е миролюбив за колектива. Светците са безпроблемни за Грешниците, но Грешниците не могат да гарантират, че са безпроблемни за Грешниците, защото всеки дърпа към всякакви локално индивидуални посоки, а Светците служат на по-голямото от тях и те нямат своеволия и конфликти, а са войници и служат. Доброто няма конфликт с нещата, но лошото е без гаранции за нищо.
    0 Коментари 0 Споделяния 160 Прегледа
  • Вижте горкият Слави Трифонов колко предателства е преживял, заради същите Тъмни Божества, като него. Защо има разруха между Тях си, а при Светците няма разруха между тях си. Защото някаква приличност за индивид и цяло и някаква лоялност, като спойка за крепеж и вървеж.
    Вижте горкият Слави Трифонов колко предателства е преживял, заради същите Тъмни Божества, като него. Защо има разруха между Тях си, а при Светците няма разруха между тях си. Защото някаква приличност за индивид и цяло и някаква лоялност, като спойка за крепеж и вървеж.
    0 Коментари 0 Споделяния 121 Прегледа
  • Не се крийте, а просто бъдете горди, защото хората вече са в разбирателство и разбиране за Тъмните Божества, защото аз умилостивих всичко, като разбиране за нещата. Аз търся Мира, заради това не се притеснявайте за нищо.
    Не се крийте, а просто бъдете горди, защото хората вече са в разбирателство и разбиране за Тъмните Божества, защото аз умилостивих всичко, като разбиране за нещата. Аз търся Мира, заради това не се притеснявайте за нищо.
    0 Коментари 0 Споделяния 162 Прегледа
  • Няма грижи, ами нека има разбиране и разбирателство, защото така или иначе сме се пръкнали на белия свят.
    Няма грижи, ами нека има разбиране и разбирателство, защото така или иначе сме се пръкнали на белия свят.
    0 Коментари 0 Споделяния 171 Прегледа
  • Имаше едно предаване по bTV, което се казваше Игра на Предатели. Ами защото всеки Тъмен ум остроумничи и му е мизерия да проявява лоялност, и заради това така се получава, че Тъмните умове понякога страдат от другите себеподобни Тъмни умове. Не спояват, защото всички са велики и има една приказка, че не може да има два лъва в стадото. И такива екзистенциални неща.
    Имаше едно предаване по bTV, което се казваше Игра на Предатели. Ами защото всеки Тъмен ум остроумничи и му е мизерия да проявява лоялност, и заради това така се получава, че Тъмните умове понякога страдат от другите себеподобни Тъмни умове. Не спояват, защото всички са велики и има една приказка, че не може да има два лъва в стадото. И такива екзистенциални неща.
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа
  • Преди време в миналото на човешката история, Грешниците, за да са в някакъв съюз помежду си са правили зловещи ритуали на кръвни клетви и кръвни отнемания, ако някой остроумничи и тръгне да прави предателства. Това са зловещи неща, които са страдание, ама Тъмните Божества си знаят, че е трудно да просъществува някакъв Колектив от всички Велики в Колектива. При Светците няма такива зловещи неща, защото е по-лесно за възприемане и реализация на всичко каквото е нужно, като лоялност и спойки и героизъм от това, че си служител, а не лидер, защото няма болка вътре и помежду им. Няма толкова страхотия от неверие, че всеки може да залитне и да разруши съюза. И такива екзистенциални неща.
    Преди време в миналото на човешката история, Грешниците, за да са в някакъв съюз помежду си са правили зловещи ритуали на кръвни клетви и кръвни отнемания, ако някой остроумничи и тръгне да прави предателства. Това са зловещи неща, които са страдание, ама Тъмните Божества си знаят, че е трудно да просъществува някакъв Колектив от всички Велики в Колектива. При Светците няма такива зловещи неща, защото е по-лесно за възприемане и реализация на всичко каквото е нужно, като лоялност и спойки и героизъм от това, че си служител, а не лидер, защото няма болка вътре и помежду им. Няма толкова страхотия от неверие, че всеки може да залитне и да разруши съюза. И такива екзистенциални неща.
    0 Коментари 0 Споделяния 161 Прегледа