• Виждате, че с Човещина(хуманност) и Божия Светлина тези страшни и сериозни теми за религии и вери и всякакви сериозности на астрал, не са чак такова плашило, а просто с Доброта да сме Системата, а не да сме срещу Системата, тоест срещу себе си.
    Виждате, че с Човещина(хуманност) и Божия Светлина тези страшни и сериозни теми за религии и вери и всякакви сериозности на астрал, не са чак такова плашило, а просто с Доброта да сме Системата, а не да сме срещу Системата, тоест срещу себе си.
    0 Коментари 0 Споделяния 57 Прегледа
  • Аз вече казах, че от себелюбие на егоизъм и егоцентризъм и гордости, много двойки Мъже и Жени се самосаботират за нещо Велико и Съвместно заедно. Нужна си е визия и психическата нагласа, че не винаги ще стане по твоята в името на по-голямото и по-значимото заедно. Някак си повече доброта и човещина и разбирателство и саможертви, за да се получи върховно изживяване между Мъжа и Жената.
    Аз вече казах, че от себелюбие на егоизъм и егоцентризъм и гордости, много двойки Мъже и Жени се самосаботират за нещо Велико и Съвместно заедно. Нужна си е визия и психическата нагласа, че не винаги ще стане по твоята в името на по-голямото и по-значимото заедно. Някак си повече доброта и човещина и разбирателство и саможертви, за да се получи върховно изживяване между Мъжа и Жената.
    0 Коментари 0 Споделяния 59 Прегледа
  • Аз да облагородя ментала на народа за неговия Живот, а пък войните са ясни. Героизми от сила на духа от биологичният коктейл на адреналина, заради всякаквите сурови ситуации на Войната, и така, какво да правиш.
    Аз да облагородя ментала на народа за неговия Живот, а пък войните са ясни. Героизми от сила на духа от биологичният коктейл на адреналина, заради всякаквите сурови ситуации на Войната, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 62 Прегледа
  • Всякакви щуротии си има в Живота, ами просто хубаво е да сме по-святи и по-разбрани хора, а пък нека си бъдем Герои, щом това сме си избрали, като Достояние на нашия Дух за Тъмните Войни и Светлите Мирове. 🙂✌️☀️🌙
    Всякакви щуротии си има в Живота, ами просто хубаво е да сме по-святи и по-разбрани хора, а пък нека си бъдем Герои, щом това сме си избрали, като Достояние на нашия Дух за Тъмните Войни и Светлите Мирове. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 63 Прегледа
  • И така, какво да правиш. Да си пием кафето, да си пушим цигарки, и да ни е добре на главата и сърцето, нищо не живеем много полезно, ама карай да върви. 🙂✌️☀️🌙
    И така, какво да правиш. Да си пием кафето, да си пушим цигарки, и да ни е добре на главата и сърцето, нищо не живеем много полезно, ама карай да върви. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 332 Прегледа
  • И аз искам да бъда от ред колегията на Слави Трифонов. Защото съм фен на Слави и се радвам като малко циганче. Аз ще съм най-послушният и верен служител, защото аз съм добър слуга и служител, защото вече информирах, че аз не съм избрал само индивидуалното, като раждане на предателства и раздори, но и цялото, като раждане на саможертви и покорство към Цялото, защото аз не съм мухльо(локална воля), а просто гледам всичко да е хубаво, а пък индивидуалното да е свястно за цялото, а не да се уволняваме, само защото не винаги правим хубави работи за цялото, както се вижда от време на време някоя пристрастна и користна корупция и скандал по нещата в държавата.
    И аз искам да бъда от ред колегията на Слави Трифонов. Защото съм фен на Слави и се радвам като малко циганче. Аз ще съм най-послушният и верен служител, защото аз съм добър слуга и служител, защото вече информирах, че аз не съм избрал само индивидуалното, като раждане на предателства и раздори, но и цялото, като раждане на саможертви и покорство към Цялото, защото аз не съм мухльо(локална воля), а просто гледам всичко да е хубаво, а пък индивидуалното да е свястно за цялото, а не да се уволняваме, само защото не винаги правим хубави работи за цялото, както се вижда от време на време някоя пристрастна и користна корупция и скандал по нещата в държавата.
    0 Коментари 0 Споделяния 57 Прегледа
  • Щом не съм прекрачил границата на Отца си, значи не съм своенравен и сляп за цялото, че да съм някакъв несвестен и локален индивид, който прави своеволия и кофти работи, а просто обичам всичко да е хубаво, дори и с цената да ме боли мене лично. Не правя глупости и своеволия, а просто искам всичко да е хубаво, и да оправим държавата към някаква приемственост и нормалност за всички маси и фирми и обекти и всичко да е в покой, за да няма някакви нерви и лошотии, че да ни е зле в България.
    Щом не съм прекрачил границата на Отца си, значи не съм своенравен и сляп за цялото, че да съм някакъв несвестен и локален индивид, който прави своеволия и кофти работи, а просто обичам всичко да е хубаво, дори и с цената да ме боли мене лично. Не правя глупости и своеволия, а просто искам всичко да е хубаво, и да оправим държавата към някаква приемственост и нормалност за всички маси и фирми и обекти и всичко да е в покой, за да няма някакви нерви и лошотии, че да ни е зле в България.
    0 Коментари 0 Споделяния 184 Прегледа
  • Аз съм човек(нормален), а не саботьор(нещо пищно и своеволно). Не съм се родил, за да правя кофти работи и саботажи, заради своя воля. Аз съм тук да дам свежест на хората да не се дразнят от системата и да имат сили да продължат живота си, която система не винаги е зла, а просто от неразбиране понякога се ядосваме, защото сме бунтари, и вече осветих умовете на хората, и нека бъдем свестни и балансирани хора, които не правят лошотия на хората и цялото. Няма за какво да се ядосваме, ами просто търсете утехичките в Живота. Труден е Живота и Съдбата понякога е сурова, ама с разум и свястност нещата по-благоприятно вървят. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм човек(нормален), а не саботьор(нещо пищно и своеволно). Не съм се родил, за да правя кофти работи и саботажи, заради своя воля. Аз съм тук да дам свежест на хората да не се дразнят от системата и да имат сили да продължат живота си, която система не винаги е зла, а просто от неразбиране понякога се ядосваме, защото сме бунтари, и вече осветих умовете на хората, и нека бъдем свестни и балансирани хора, които не правят лошотия на хората и цялото. Няма за какво да се ядосваме, ами просто търсете утехичките в Живота. Труден е Живота и Съдбата понякога е сурова, ама с разум и свястност нещата по-благоприятно вървят. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 390 Прегледа
  • Аз обичам спокойствието, и заради това не избирам трънливият път на корупцията и войните между хората. От малко интровертност съм се освестил и ограмотил, за да съм колкото се може по-нормален и човечен и продуктивен и изпълнителен за нещата в Живота, а не да се дърпаме и да се мразиме, като някакви мухльовци. Аз обичам да си мълча и да не изпъквам много много, защото Бога ме е учил на нормалност и да бъда войник, а не някакъв ярък образ на нахакаността и дразнението с хората.
    Аз обичам спокойствието, и заради това не избирам трънливият път на корупцията и войните между хората. От малко интровертност съм се освестил и ограмотил, за да съм колкото се може по-нормален и човечен и продуктивен и изпълнителен за нещата в Живота, а не да се дърпаме и да се мразиме, като някакви мухльовци. Аз обичам да си мълча и да не изпъквам много много, защото Бога ме е учил на нормалност и да бъда войник, а не някакъв ярък образ на нахакаността и дразнението с хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
  • Аз казах, че не съм колективен човек, защото се ядосвам, че хората не са свестни, като войници, и все се спъват нещата в колектива, и заради това, ама аз съм научен да съм съществен за колектива, и се страхувам от индивиди в колектива, които пречат на колектива. Аз казах, че аз съм нищо във взаимоотношение с нещо, и аз нямам конфликти с нещото и не генерирам конфликти с нещото, защото същественост, а не индивидуални своеволия. Аз така си избрах да си бъда, защото да ми е леко в Живота, колкото и да е скучно, че всичко е хубаво.
    Аз казах, че не съм колективен човек, защото се ядосвам, че хората не са свестни, като войници, и все се спъват нещата в колектива, и заради това, ама аз съм научен да съм съществен за колектива, и се страхувам от индивиди в колектива, които пречат на колектива. Аз казах, че аз съм нищо във взаимоотношение с нещо, и аз нямам конфликти с нещото и не генерирам конфликти с нещото, защото същественост, а не индивидуални своеволия. Аз така си избрах да си бъда, защото да ми е леко в Живота, колкото и да е скучно, че всичко е хубаво.
    0 Коментари 0 Споделяния 111 Прегледа