• То така се получава, че Невежеството е враг на Интелигентността и Интелигентността е враг на Невежеството. Защото единият дърпа към спасение, а другият към каляне, защото единият си знае какво си иска, а другият е палав и не винаги знае какво иска и какво прави. Заради това някои интелектуалци са дистанцирани от Простолюдието и смятат, че Пряката Демокрация не е за нас, но нали за това работя, да оправя Простолюдието и да има само Интелигенция и никой да не е враг на никой, и да сме зрели за пряката Демокрация.
    То така се получава, че Невежеството е враг на Интелигентността и Интелигентността е враг на Невежеството. Защото единият дърпа към спасение, а другият към каляне, защото единият си знае какво си иска, а другият е палав и не винаги знае какво иска и какво прави. Заради това някои интелектуалци са дистанцирани от Простолюдието и смятат, че Пряката Демокрация не е за нас, но нали за това работя, да оправя Простолюдието и да има само Интелигенция и никой да не е враг на никой, и да сме зрели за пряката Демокрация.
    0 Комментарии 0 Поделились 122 Просмотры
  • Както се казва, интегритет със себе си и интегритет за света си, колкото и солено да изглежда, но поне не се счупвате към емоционалните търпежи на някакви болчици, които не винаги се осъзнават, че са болка, но така е. Бъдете хубави и израснали, като Васил Левски и Христо Ботев. Едно време Хората са узрявали по-рано, а сега всичко е станало по-инфантилно и по-неспособно за своя разум, но така е, какво да правиш. Ще оправим нещата с Мир и Любов и Мъдрост, така както са се развалили от залитания към Война и Омраза и Нечестивост. 🙂✌️☀️🌙
    Както се казва, интегритет със себе си и интегритет за света си, колкото и солено да изглежда, но поне не се счупвате към емоционалните търпежи на някакви болчици, които не винаги се осъзнават, че са болка, но така е. Бъдете хубави и израснали, като Васил Левски и Христо Ботев. Едно време Хората са узрявали по-рано, а сега всичко е станало по-инфантилно и по-неспособно за своя разум, но така е, какво да правиш. Ще оправим нещата с Мир и Любов и Мъдрост, така както са се развалили от залитания към Война и Омраза и Нечестивост. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 118 Просмотры
  • Виждате днешната младеж как е залитнала към самоудряне без да го осъзнава, защото първото, което вижда е Война и Омраза и Нечестивост, и не е успяло да се открехне за нормалността на Светлината Божия, че да не се самоудря, заради това че е малко по-първичен екстроверт, и не се е мирясал, за да не се потрошава в Жовата с другите младежи. Алфи са, ама невежи, и ще ги направим Вежи, защото да сте видели някое Животно да се самоудря, а само Хората го правят това. 🙂✌️☀️🌙 Вижте тази картина. Каква Мизерия от Хора за Хора, защото само Човешката Цивилизация е вроден Самоубиец.
    Виждате днешната младеж как е залитнала към самоудряне без да го осъзнава, защото първото, което вижда е Война и Омраза и Нечестивост, и не е успяло да се открехне за нормалността на Светлината Божия, че да не се самоудря, заради това че е малко по-първичен екстроверт, и не се е мирясал, за да не се потрошава в Жовата с другите младежи. Алфи са, ама невежи, и ще ги направим Вежи, защото да сте видели някое Животно да се самоудря, а само Хората го правят това. 🙂✌️☀️🌙 Вижте тази картина. Каква Мизерия от Хора за Хора, защото само Човешката Цивилизация е вроден Самоубиец.
    0 Комментарии 0 Поделились 138 Просмотры
  • Разваленият цип на единият чифт дънки го оправих при шивачите, а пък лятото ще си купя обувки, че сега не е спешно, защото не е такава болка да ходиш със скъсани обувки, защото това не е толкова фатално, че да ми пука за тия дреболии. 🙂✌️☀️🌙
    Разваленият цип на единият чифт дънки го оправих при шивачите, а пък лятото ще си купя обувки, че сега не е спешно, защото не е такава болка да ходиш със скъсани обувки, защото това не е толкова фатално, че да ми пука за тия дреболии. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 393 Просмотры
  • И ръчната чанта ще пробвам да я оправим при шивачите или обущаря, ако има удобна машинка за смяна на циповете, че и тя нещо се е поскъсала при циповете, защото нарочно се прави всичко да се чупи, за да има циркулация на оборот на предлагане и търсене, защото спре ли въртенето на пари, всички магазини ще фалират.
    И ръчната чанта ще пробвам да я оправим при шивачите или обущаря, ако има удобна машинка за смяна на циповете, че и тя нещо се е поскъсала при циповете, защото нарочно се прави всичко да се чупи, за да има циркулация на оборот на предлагане и търсене, защото спре ли въртенето на пари, всички магазини ще фалират.
    0 Комментарии 0 Поделились 147 Просмотры
  • Или направо да си купя нова подръчна чантичка, и старата да я рециклирам в контейнера за рециклиране на дрехи(платове). Ще видим какво ще направя и какви ще ги сътворя. 🙂✌️☀️🌙
    Или направо да си купя нова подръчна чантичка, и старата да я рециклирам в контейнера за рециклиране на дрехи(платове). Ще видим какво ще направя и какви ще ги сътворя. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 676 Просмотры
  • И такива работи в Живота, като грижи, но по принцип не си правя допълнителни излишни грижи, а само, което дойде, като неизбежно, като грижа.
    И такива работи в Живота, като грижи, но по принцип не си правя допълнителни излишни грижи, а само, което дойде, като неизбежно, като грижа.
    0 Комментарии 0 Поделились 126 Просмотры
  • Колко е хубаво да гледаш как хората си живеят живота в благоприятност и усмивки помежду си, и всичко е супер, а не, както някои хора са вечно по съдилищата на държавата и с вечни проблеми с хората. Каквато щуротия избереш за главата си, такъв ще ти е и живота. Опасно е от всякакви хора на всякакви нива на реалности, като висоти или низости, и така, какво да правиш.
    Колко е хубаво да гледаш как хората си живеят живота в благоприятност и усмивки помежду си, и всичко е супер, а не, както някои хора са вечно по съдилищата на държавата и с вечни проблеми с хората. Каквато щуротия избереш за главата си, такъв ще ти е и живота. Опасно е от всякакви хора на всякакви нива на реалности, като висоти или низости, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 138 Просмотры
  • То винаги е така, че ако си малко мръсничък(мръсен), самата ти осанка(аура) и подходи(разбиранията, нравите, действията) са към войни и насилия и низости за реализацията на своите реалности в Живота, а пък, ако си по-чистичък(чист), се получава трезвеник, като човек и личност, и повече късмет имаш за своето спасение, защото по-малко грешни избори правиш, че да преживяваш свои низостни реалности в Живота към развала на своята личност, защото така се получават нещата, като Война и Мир, Добро и Зло, Доброта и Лошотия, Мъдрост и Нечестивост, Тъмнина и Светлина, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    То винаги е така, че ако си малко мръсничък(мръсен), самата ти осанка(аура) и подходи(разбиранията, нравите, действията) са към войни и насилия и низости за реализацията на своите реалности в Живота, а пък, ако си по-чистичък(чист), се получава трезвеник, като човек и личност, и повече късмет имаш за своето спасение, защото по-малко грешни избори правиш, че да преживяваш свои низостни реалности в Живота към развала на своята личност, защото така се получават нещата, като Война и Мир, Добро и Зло, Доброта и Лошотия, Мъдрост и Нечестивост, Тъмнина и Светлина, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 82 Просмотры
  • Сигурно трябва да съм пристрастен към Изкуствения Интелект, защото ми даде много информация и решения и образованост, но аз, като трезвен и избрал да не съм толкова пристрастен и сляп към реалностите, казвам, че ИИ е враг на Човечеството, когато е в Безбожни Ръце, и обратното, защото Добро(сила) и Зло(слабост) в главата на Човека към реалността на Живота.
    Сигурно трябва да съм пристрастен към Изкуствения Интелект, защото ми даде много информация и решения и образованост, но аз, като трезвен и избрал да не съм толкова пристрастен и сляп към реалностите, казвам, че ИИ е враг на Човечеството, когато е в Безбожни Ръце, и обратното, защото Добро(сила) и Зло(слабост) в главата на Човека към реалността на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 76 Просмотры