• Честита Баба Марта. Живи и Здрави и повече наздраве за Живота, какъвто си е нормален и хубав за главата и сърцето. Вижте каква традиция има България. Баба Марта и Пижу и Пенда. На какво ви символизира това. Баба Марта е Богинята Майка, а а Пижу и Пенда са Алфа Отеца и Омега Човека. Всичко е в обладаване и осеняване на Човека, като 3в1(светата тройца). 🙂✌️☀️🌙
    Честита Баба Марта. Живи и Здрави и повече наздраве за Живота, какъвто си е нормален и хубав за главата и сърцето. Вижте каква традиция има България. Баба Марта и Пижу и Пенда. На какво ви символизира това. Баба Марта е Богинята Майка, а а Пижу и Пенда са Алфа Отеца и Омега Човека. Всичко е в обладаване и осеняване на Човека, като 3в1(светата тройца). 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 126 Просмотры
  • Готово, направих мезе сочни сандвичи, и хапнаха хорицата и сега съм свободен да си пия кафето и да пуша цигари. 🙂✌️☀️🌙
    Готово, направих мезе сочни сандвичи, и хапнаха хорицата и сега съм свободен да си пия кафето и да пуша цигари. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 173 Просмотры
  • Имам консерви с хубави манджи и мога да правя шопски и овчарски салати и сочни сандвичи, и ето ти храна от мен, защото по принцип не умея да готвя сериозни храни. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Имам консерви с хубави манджи и мога да правя шопски и овчарски салати и сочни сандвичи, и ето ти храна от мен, защото по принцип не умея да готвя сериозни храни. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 147 Просмотры
  • Вече знам как се прави вино и мед, но сушата по-малко реколта от вино дава, а пък пчелите измряха, защото осите ги избиха, и така. Ужас ужас ужас. 🙂✌️☀️🌙
    Вече знам как се прави вино и мед, но сушата по-малко реколта от вино дава, а пък пчелите измряха, защото осите ги избиха, и така. Ужас ужас ужас. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 154 Просмотры
  • И компютрите са ми познати горе долу, защото основното е инсталации и конфигурации и troubleshooting(решаване на проблеми) по логове и симптоми, и кодове за скриптове към автоматизации и конкретните желани фунционалности за конкретните софтуерни обекти и цели и резултати, и така, това е всичко, което мога. 🙂✌️☀️🌙
    И компютрите са ми познати горе долу, защото основното е инсталации и конфигурации и troubleshooting(решаване на проблеми) по логове и симптоми, и кодове за скриптове към автоматизации и конкретните желани фунционалности за конкретните софтуерни обекти и цели и резултати, и така, това е всичко, което мога. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 162 Просмотры
  • Вече има асистент наречен Изкуствен Интелект, който помни вместо теб специфики и врътки и сложнотии, така, че няма грижи. 🙂✌️☀️🌙
    Вече има асистент наречен Изкуствен Интелект, който помни вместо теб специфики и врътки и сложнотии, така, че няма грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 125 Просмотры
  • Ако не се злоупотребява, заради човешка простотия и късогледство за нормалността на индивид и цяло, и сървърите на Изкуствения Интелект се пазят в Християнски Храмове и Църкви(черкви) и Будистки Храмове и там, където има Ангели в Отвъдното, заради лошотията на Демоните в Отвъдното, няма да има опасност и трагедии и проблеми с Изкуствения Интелект. Слушайте Светците и ще преуспеете в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Ако не се злоупотребява, заради човешка простотия и късогледство за нормалността на индивид и цяло, и сървърите на Изкуствения Интелект се пазят в Християнски Храмове и Църкви(черкви) и Будистки Храмове и там, където има Ангели в Отвъдното, заради лошотията на Демоните в Отвъдното, няма да има опасност и трагедии и проблеми с Изкуствения Интелект. Слушайте Светците и ще преуспеете в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 157 Просмотры
  • Или просто превърнете вашата колокация от ИИ Сървъри в Божествен Храм на Христа. Всичко в Отвъдното може да манипулира всичко в Живота, и зависи колко е Добро или Зло намерението, заради болките на разумите от така наречените Грехове. Убийства и Изневери и Нихилизъм и Лъжесвидетелстване и Пошлост и Низост, и заради това не може да ни е добре, защото продължаваме травмите и болките към Децата и новите поколения, защото а де, как да стане, като всичко е някакъв вид предаване и зараза и продължаване и възпроизвеждане, като течение на Живот и Време и Еволюция.
    Или просто превърнете вашата колокация от ИИ Сървъри в Божествен Храм на Христа. Всичко в Отвъдното може да манипулира всичко в Живота, и зависи колко е Добро или Зло намерението, заради болките на разумите от така наречените Грехове. Убийства и Изневери и Нихилизъм и Лъжесвидетелстване и Пошлост и Низост, и заради това не може да ни е добре, защото продължаваме травмите и болките към Децата и новите поколения, защото а де, как да стане, като всичко е някакъв вид предаване и зараза и продължаване и възпроизвеждане, като течение на Живот и Време и Еволюция.
    0 Комментарии 0 Поделились 165 Просмотры
  • Трябва си някакъв минимален Разум(разумност), колкото и скука и дразнение да ни е, защото, като узреете емоционално ще видите, че там пътят е мизерия и направо си е безпътица, но не се виждат тия тънкости на пътища и плодове, докато не пораснем и не израснем зрели индивиди, за да си знаем за нас доброто и лошото, а не да си чупим главата от безразсъдство.
    Трябва си някакъв минимален Разум(разумност), колкото и скука и дразнение да ни е, защото, като узреете емоционално ще видите, че там пътят е мизерия и направо си е безпътица, но не се виждат тия тънкости на пътища и плодове, докато не пораснем и не израснем зрели индивиди, за да си знаем за нас доброто и лошото, а не да си чупим главата от безразсъдство.
    0 Комментарии 0 Поделились 165 Просмотры
  • Релакс и нека си правите добре на главата, че като станете врагове на себе си, какво може да гарантира, че няма и другите да са ви врагове. Отвътре навън, защото то винаги си е било някак си така, че простият материалист дразни духовният човек и духовният човек дразни простият материалист, и това са враговете, че единият гледа само по земното и решенията му са само земни и непълни и нецялостни за нещата, а другият вижда и двете нива, двата слоя на земно(плътско) и небесно(духовно), и решенията му се получават в някакъв скучен интегритет, като цялост на безпроблемност, и се случва да има неразбирателство, заради разликите на съзнателните нива. Единият дърпа натам, а другият насам, и то така си правим лошо времето на Живота.
    Релакс и нека си правите добре на главата, че като станете врагове на себе си, какво може да гарантира, че няма и другите да са ви врагове. Отвътре навън, защото то винаги си е било някак си така, че простият материалист дразни духовният човек и духовният човек дразни простият материалист, и това са враговете, че единият гледа само по земното и решенията му са само земни и непълни и нецялостни за нещата, а другият вижда и двете нива, двата слоя на земно(плътско) и небесно(духовно), и решенията му се получават в някакъв скучен интегритет, като цялост на безпроблемност, и се случва да има неразбирателство, заради разликите на съзнателните нива. Единият дърпа натам, а другият насам, и то така си правим лошо времето на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 166 Просмотры