• Аз съм Алиса в страната на чудесата, и ми дреме на шапката, защото компилацията в мен е добра и няма грижи, и пляс пляс пляс пляс и оправяме Живота на Хората(народа/съдържанието на компютъра) и на Държавата(властта/контролера на компютъра) и на всичко, и всичко ще заспи. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм Алиса в страната на чудесата, и ми дреме на шапката, защото компилацията в мен е добра и няма грижи, и пляс пляс пляс пляс и оправяме Живота на Хората(народа/съдържанието на компютъра) и на Държавата(властта/контролера на компютъра) и на всичко, и всичко ще заспи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 139 Просмотры
  • Искам да кажа, че всяко оправяне изисква своето технологично време, както в компютъра, а развалата става по-бързо, може би секундно, както в компютъра, но не губете надежда, защото Доброто е с вас и просто не се тормозете, ами доверете се на Бога във вашите Животи, защото чистотата си е чистота.
    Искам да кажа, че всяко оправяне изисква своето технологично време, както в компютъра, а развалата става по-бързо, може би секундно, както в компютъра, но не губете надежда, защото Доброто е с вас и просто не се тормозете, ами доверете се на Бога във вашите Животи, защото чистотата си е чистота.
    0 Комментарии 0 Поделились 185 Просмотры
  • Добре се напих, и после си лягам, и да ме няма, че тая моя глава мира няма. 🙂✌️☀️🌙
    Добре се напих, и после си лягам, и да ме няма, че тая моя глава мира няма. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 163 Просмотры
  • Гласовете в главата ме правят луд човек, и заради това взимам помощни под формата на пенсия по болест, защото имам гласове в главата, но това с пенсията е временно, защото всичко е временно, и просто, ако сте умни, няма да се гневите за временни неща в мизерния Живот на глупости и щуротии от неразбирателство и посредственост за пътищата на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Гласовете в главата ме правят луд човек, и заради това взимам помощни под формата на пенсия по болест, защото имам гласове в главата, но това с пенсията е временно, защото всичко е временно, и просто, ако сте умни, няма да се гневите за временни неща в мизерния Живот на глупости и щуротии от неразбирателство и посредственост за пътищата на Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 140 Просмотры
  • Казвам го заради Хората с Его и Гордост и Предразсъдъци и Самочувствие, които са постигнали в Живота си благодарение на Светия Дух, и не проявяват разбиране към другите човешки усещания и чувства, заради грубост и беззаконност в тях от наученото Зло в тях, заради заблуди и илюзии и грубости в тях, защото Светия Дух им е дала малко Въздух и те вече вирнали нос със слепотата си от заблуда, че те са постигнали нещо, защото не те са постигнали нещо, а Светия Дух им е дала, за да мируват, а те не мируват, защото са грозни в Сърцето, и не знаят, че са грозни, защото не могат да се погледнат отстрани, заради всеизвестната човешка немощ.
    Казвам го заради Хората с Его и Гордост и Предразсъдъци и Самочувствие, които са постигнали в Живота си благодарение на Светия Дух, и не проявяват разбиране към другите човешки усещания и чувства, заради грубост и беззаконност в тях от наученото Зло в тях, заради заблуди и илюзии и грубости в тях, защото Светия Дух им е дала малко Въздух и те вече вирнали нос със слепотата си от заблуда, че те са постигнали нещо, защото не те са постигнали нещо, а Светия Дух им е дала, за да мируват, а те не мируват, защото са грозни в Сърцето, и не знаят, че са грозни, защото не могат да се погледнат отстрани, заради всеизвестната човешка немощ.
    0 Комментарии 0 Поделились 174 Просмотры
  • Всичко е благодарение на Богинята Майка(светия дух), и ако тя не ме беше измъчвала в агонии без причина, аз нямаше да съм това, което съм днес пред вас. Вашият въздух е благодарение на ей този дявол, наречен Богиня Майка, който така мразите и така ви дава, който ме измъчва в неразбирателство за другите хора, защото и тя ви е дала, и на мен ми е дала, а вие злоупотребявате с даденото си, но аз не злоупотребявам с даденото ми, че да бъда несвят, като вас да бъдете несвяти.
    Всичко е благодарение на Богинята Майка(светия дух), и ако тя не ме беше измъчвала в агонии без причина, аз нямаше да съм това, което съм днес пред вас. Вашият въздух е благодарение на ей този дявол, наречен Богиня Майка, който така мразите и така ви дава, който ме измъчва в неразбирателство за другите хора, защото и тя ви е дала, и на мен ми е дала, а вие злоупотребявате с даденото си, но аз не злоупотребявам с даденото ми, че да бъда несвят, като вас да бъдете несвяти.
    0 Комментарии 0 Поделились 158 Просмотры
  • Светците не можели да се защитават, но не е така, защото всичко може, защото в бялата страна има черна точка, както и в черната страна има бяла точка. Това е сътворението, вечна несгода между Мъжа и Жената, вечна несгода между Доброто и Злото, вечна несгода към вечна борба с тия слепци и невежи, които гонят и хулят Светлината, че после, като се осъзнаят и помъдреят да се срамят от себе си.
    Светците не можели да се защитават, но не е така, защото всичко може, защото в бялата страна има черна точка, както и в черната страна има бяла точка. Това е сътворението, вечна несгода между Мъжа и Жената, вечна несгода между Доброто и Злото, вечна несгода към вечна борба с тия слепци и невежи, които гонят и хулят Светлината, че после, като се осъзнаят и помъдреят да се срамят от себе си.
    0 Комментарии 0 Поделились 139 Просмотры
  • Аз нямам карми, а все едно съм измъчван, като най-тежко болният кармичен човек. Когато го постигнете това ще разберете, че е по-добре да ви измъчват без причина, отколкото да ви измъчват с причина, защото от причината боли, а без причина не боли. Защото Мизерията не е от вас, а от другия. Аз съм невинен и знам, че мъченията от тъмните сили на Светия Дух са заради спорта, а не да се бичувам, защото съм тъп, че да си поемам някаква вина за някакви гадости, които съм направил. Вие, като не разбирате моето положение, защото нищо не знаете от Живота на Мистика и Астрал - Езотерика, значи няма нужда да се занимавам с вашето невежество, защото няма нужда да се доказвам пред никой човек, без значение семейство или не.
    Аз нямам карми, а все едно съм измъчван, като най-тежко болният кармичен човек. Когато го постигнете това ще разберете, че е по-добре да ви измъчват без причина, отколкото да ви измъчват с причина, защото от причината боли, а без причина не боли. Защото Мизерията не е от вас, а от другия. Аз съм невинен и знам, че мъченията от тъмните сили на Светия Дух са заради спорта, а не да се бичувам, защото съм тъп, че да си поемам някаква вина за някакви гадости, които съм направил. Вие, като не разбирате моето положение, защото нищо не знаете от Живота на Мистика и Астрал - Езотерика, значи няма нужда да се занимавам с вашето невежество, защото няма нужда да се доказвам пред никой човек, без значение семейство или не.
    0 Комментарии 0 Поделились 123 Просмотры
  • Както и да е, ами лека нощ и нека бъдете в мир със себе си, защото аз съм, а за вас не знам.
    Както и да е, ами лека нощ и нека бъдете в мир със себе си, защото аз съм, а за вас не знам.
    0 Комментарии 0 Поделились 170 Просмотры
  • Всичко е точно, защото аз мисля, че каквото ни се дава, като изпитания, можем да ги изтърпим и преодолеем. Така съм мислил теоретично, и така съм се запазил през практическите изпитания. 🙂✌️☀️🌙
    Всичко е точно, защото аз мисля, че каквото ни се дава, като изпитания, можем да ги изтърпим и преодолеем. Така съм мислил теоретично, и така съм се запазил през практическите изпитания. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 199 Просмотры