• Лека нощ и Мирвам и нека бъде хубаво в нашата човешка воля и богомило в системната воля и неутрално в междучовешката воля, защото това е Спасение за индивида, а другото е низост и посредственост и излишност и ненужност за индивида. 🙂✌️☀️🌙
    Лека нощ и Мирвам и нека бъде хубаво в нашата човешка воля и богомило в системната воля и неутрално в междучовешката воля, защото това е Спасение за индивида, а другото е низост и посредственост и излишност и ненужност за индивида. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 158 Прегледа
  • Живея си Живота и не тая злоба към никой, а веднага ми идва да оправя нещата, защото не обичам насилието. Ще се оправим и без уволнения, ами просто с вдъхновение, защото да има шансове в Живота за всички.
    Живея си Живота и не тая злоба към никой, а веднага ми идва да оправя нещата, защото не обичам насилието. Ще се оправим и без уволнения, ами просто с вдъхновение, защото да има шансове в Живота за всички.
    0 Коментари 0 Споделяния 209 Прегледа
  • Откакто си има и съществуват всички неща, има обладавания и забранени плодове и Светци и Грешници, но не се говори за тях, защото е толкова невероятно за вярване, че как да ти повярва някой. Вселената и Живота предлагат вълшебно живеене за Човека, като път на Живеенето в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Откакто си има и съществуват всички неща, има обладавания и забранени плодове и Светци и Грешници, но не се говори за тях, защото е толкова невероятно за вярване, че как да ти повярва някой. Вселената и Живота предлагат вълшебно живеене за Човека, като път на Живеенето в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 178 Прегледа
  • Ето буквално за Човека. Енергия влиза във вас и вие ставате Лош или Добър, като поведение, заради болка или липса на болка. Страшно е защото невниманието и липсата на нормалност в характера ви може да избере за вас липса на мир в Главата от всякакви страхотии. Да си пазим Мира, защото когато имаме Мир не го оценяваме, но когато го загубим, вече го искаме този Мир.
    Ето буквално за Човека. Енергия влиза във вас и вие ставате Лош или Добър, като поведение, заради болка или липса на болка. Страшно е защото невниманието и липсата на нормалност в характера ви може да избере за вас липса на мир в Главата от всякакви страхотии. Да си пазим Мира, защото когато имаме Мир не го оценяваме, но когато го загубим, вече го искаме този Мир.
    0 Коментари 0 Споделяния 187 Прегледа
  • Добре Хора, а сега вие кажете нещо, за да се учим взаимно, защото какво да правим, докато живеем, освен да правим всичко по-хубаво.
    Добре Хора, а сега вие кажете нещо, за да се учим взаимно, защото какво да правим, докато живеем, освен да правим всичко по-хубаво.
    0 Коментари 0 Споделяния 191 Прегледа
  • Да си правим нормални неща взаимно и да си поддържаме нормалността за нашите Животи взаимно и да се обичаме и да се спасяваме взаимно от всички опасности и болчици(болки и страдания и трагедии), доколкото е възможно, и така, какво да правиш.
    Да си правим нормални неща взаимно и да си поддържаме нормалността за нашите Животи взаимно и да се обичаме и да се спасяваме взаимно от всички опасности и болчици(болки и страдания и трагедии), доколкото е възможно, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 207 Прегледа
  • Вижте визията на Светлината за нормалността на Живот и Съществуване. Виждате Човекът, че не казва само някакви ветрове, а плътност, защото понякога, за да е нормално в реалността и времето са нужни изправления(изправяне) чрез саможертви, и друг път се случва да няма нужда от саможертви, но нека сме будни, за да си правим Живота по-хубав, доколкото е възможно.
    https://www.youtube.com/watch?v=HpesHIfBT3Y&t=4500s
    Вижте визията на Светлината за нормалността на Живот и Съществуване. Виждате Човекът, че не казва само някакви ветрове, а плътност, защото понякога, за да е нормално в реалността и времето са нужни изправления(изправяне) чрез саможертви, и друг път се случва да няма нужда от саможертви, но нека сме будни, за да си правим Живота по-хубав, доколкото е възможно. https://www.youtube.com/watch?v=HpesHIfBT3Y&t=4500s
    0 Коментари 0 Споделяния 149 Прегледа
  • То си е до някакво развитие на разума и нещата в разума на ментално(духовно) ниво, и грамотността на разума прави по-благоприятен Живота с по-малко болежки, ама заради това казах, че да има спокойствие за Човека до облагородяване на Човека, а пък системните страдания трябва да си ги преживеем, а пък излишните страдания не са нужни, като тези лошотии между Хората, защото лошотията между Хората е излишното, а Съдбовното, като ситуации и изпитания за Сърцето са системното. Не знам и аз, ама горе долу да насоча Хората към оправяне на Индивид и Цяло, а не Хората да са в смут за своя Живот, че всичко е изоставено и не се поддържа и не се стопанисва и не се облагородява и няма смисъл нищо, като всичко отива надолу и ние какво можем да направим, а пък всеки човек може някак си да си успокои и подреди Живота, за да се подготви за системните страдания, и така, какво да правиш.
    То си е до някакво развитие на разума и нещата в разума на ментално(духовно) ниво, и грамотността на разума прави по-благоприятен Живота с по-малко болежки, ама заради това казах, че да има спокойствие за Човека до облагородяване на Човека, а пък системните страдания трябва да си ги преживеем, а пък излишните страдания не са нужни, като тези лошотии между Хората, защото лошотията между Хората е излишното, а Съдбовното, като ситуации и изпитания за Сърцето са системното. Не знам и аз, ама горе долу да насоча Хората към оправяне на Индивид и Цяло, а не Хората да са в смут за своя Живот, че всичко е изоставено и не се поддържа и не се стопанисва и не се облагородява и няма смисъл нищо, като всичко отива надолу и ние какво можем да направим, а пък всеки човек може някак си да си успокои и подреди Живота, за да се подготви за системните страдания, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 142 Прегледа
  • За мен това си е важно. Нормалност(мир и спокойствие) в живеенето и Човещинка между Хората и Добро Отношение, заради нормалността и липсата на емоционални трусове между Хората, защото тези скандали и наранявания на Хората помежду си ни разваля, и после трябва да преживеем екзистенциална криза на средната възраст, защото сме си пропиляли времето на Живота в излишното страдание, което ни е развалило, и после Съзнанието, като осъзнае и помъдрее, ще го хване яд и спадове и мрак за Духа, а не е това идеята и смисъла на Човешкия Живот.
    За мен това си е важно. Нормалност(мир и спокойствие) в живеенето и Човещинка между Хората и Добро Отношение, заради нормалността и липсата на емоционални трусове между Хората, защото тези скандали и наранявания на Хората помежду си ни разваля, и после трябва да преживеем екзистенциална криза на средната възраст, защото сме си пропиляли времето на Живота в излишното страдание, което ни е развалило, и после Съзнанието, като осъзнае и помъдрее, ще го хване яд и спадове и мрак за Духа, а не е това идеята и смисъла на Човешкия Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа
  • Една човешка цивилизация може ли да просъществува, ако няма хуманност и разбиране и любов, като плодът ще е липса на приемственост, липса на търпимост, трагедии, истерии, зверство и войни и разруха и деградация и развала и пустош и смут и дразнение за сърцата ни. Така си има Човечност, има си и Зверство. Зверството разваля цивилизацията, а човечността поддържа цивилизацията. Това исках да кажа и вече си почивайте от излишното. 🙂✌️☀️🌙
    Една човешка цивилизация може ли да просъществува, ако няма хуманност и разбиране и любов, като плодът ще е липса на приемственост, липса на търпимост, трагедии, истерии, зверство и войни и разруха и деградация и развала и пустош и смут и дразнение за сърцата ни. Така си има Човечност, има си и Зверство. Зверството разваля цивилизацията, а човечността поддържа цивилизацията. Това исках да кажа и вече си почивайте от излишното. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 142 Прегледа