• Аз си стоя в хралупичката и си устоявам на всякаквите несгоди и страхотии за главата и живота, и се радвам, когато минава и заминава, а аз още съм се запазил, като нормален човек. Късмет е че съм с този мой Дух, ама какъвто и да е Духът все си е щуротия и страхотия за всеки Дух тия изпитания и морални устои. 🙂✌️☀️🌙
    Аз си стоя в хралупичката и си устоявам на всякаквите несгоди и страхотии за главата и живота, и се радвам, когато минава и заминава, а аз още съм се запазил, като нормален човек. Късмет е че съм с този мой Дух, ама какъвто и да е Духът все си е щуротия и страхотия за всеки Дух тия изпитания и морални устои. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 156 Views
  • Сутринта оправих работите с Инжекцията в Психиатрията, и така, какво да правиш, освен да си го правиш нормално, каквото е в твоята власт и воля. 🙂✌️☀️🌙
    Сутринта оправих работите с Инжекцията в Психиатрията, и така, какво да правиш, освен да си го правиш нормално, каквото е в твоята власт и воля. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 185 Views
  • Излязла ми е пъпчица(страшинка) на устната, защото пак нещо страшно съм преживял от Отвъдното. Все тая, карай да върви, защото Мъже ли сме или какво. 🙂✌️☀️🌙
    Излязла ми е пъпчица(страшинка) на устната, защото пак нещо страшно съм преживял от Отвъдното. Все тая, карай да върви, защото Мъже ли сме или какво. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 170 Views
  • Обичайте се вече и се радвайте на Живота, защото това не е Гейско, ами просто е Живот. А пък Гейовете нека си Живеят Живота, защото всеки заслужава Живот в Любов и Радост.
    Обичайте се вече и се радвайте на Живота, защото това не е Гейско, ами просто е Живот. А пък Гейовете нека си Живеят Живота, защото всеки заслужава Живот в Любов и Радост.
    0 Comments 0 Shares 175 Views
  • Нека е правда за Всички Хора. Виждате, че има в Живота всякакви движения и потоци в бит и култура и финанси, но когато са в правда, няма нацупени физиономии и всичко е точно, но когато са в неправда тези движения и потоци, хората страдат, и пледирам за Разумност за по-малко вреда към себе си от Кармичност.
    Нека е правда за Всички Хора. Виждате, че има в Живота всякакви движения и потоци в бит и култура и финанси, но когато са в правда, няма нацупени физиономии и всичко е точно, но когато са в неправда тези движения и потоци, хората страдат, и пледирам за Разумност за по-малко вреда към себе си от Кармичност.
    0 Comments 0 Shares 194 Views
  • Не обичам страданията, защото съм лигльо, но не съм мухльо, по принцип, като го гледам логически. Но никой не ме пита дали искам или не искам системни страдания, а те просто си идват и това е изпита за Сърцето, а пък аз си имам своята визия за нещата и се справям. С Мир и Любов и Мъдрост вярвам, че нашите Сърца(характери) ще станат по-силни за всичките щуротии на системата. 🙂✌️☀️🌙
    Не обичам страданията, защото съм лигльо, но не съм мухльо, по принцип, като го гледам логически. Но никой не ме пита дали искам или не искам системни страдания, а те просто си идват и това е изпита за Сърцето, а пък аз си имам своята визия за нещата и се справям. С Мир и Любов и Мъдрост вярвам, че нашите Сърца(характери) ще станат по-силни за всичките щуротии на системата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 190 Views
  • Точно ей това на Извора на Живота учи човекът на Разум и Благородност, и това е Мииииирно(мирно, като войник), и застини, като камък и не прави нищо. И това Ангелско подхождане облагородява Човешката Природа и Човекът става Благ, като Божество от хубост и визия и всичко нужно за един нормален и уравновесен Живот. Защото Човекът не трябва да се движи, заради другите външни фактори в своето учение на своята природа, а от своите лични вътрешни импулси, когато са предразположени за реализация от Мииииииирно, и така се случва Величието на Живота за Хората. 🙂✌️☀️🌙
    Точно ей това на Извора на Живота учи човекът на Разум и Благородност, и това е Мииииирно(мирно, като войник), и застини, като камък и не прави нищо. И това Ангелско подхождане облагородява Човешката Природа и Човекът става Благ, като Божество от хубост и визия и всичко нужно за един нормален и уравновесен Живот. Защото Човекът не трябва да се движи, заради другите външни фактори в своето учение на своята природа, а от своите лични вътрешни импулси, когато са предразположени за реализация от Мииииииирно, и така се случва Величието на Живота за Хората. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 379 Views
  • И така, какво да правиш, като всичко е Бог и Дявол във въздуха и в Хората и въобще в цялото Сътворение. Не е лесно нищо, защото няма нищо лесно, но има усвояване и опит и изглаждане и оправяне и уредия и по-лесно усещане за нещата, заради времето на Живота, което ни предоставя развитието(еволюцията) в нашите Животи. Не всичко е лошо или добро, но човешката естетичност си знае кое е добро и лошо, така, че всичко е автоматично и аз нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    И така, какво да правиш, като всичко е Бог и Дявол във въздуха и в Хората и въобще в цялото Сътворение. Не е лесно нищо, защото няма нищо лесно, но има усвояване и опит и изглаждане и оправяне и уредия и по-лесно усещане за нещата, заради времето на Живота, което ни предоставя развитието(еволюцията) в нашите Животи. Не всичко е лошо или добро, но човешката естетичност си знае кое е добро и лошо, така, че всичко е автоматично и аз нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 171 Views
  • Ако сме малко по-необуздани за Живота си, като правим не винаги добри неща спрямо човешката естетика, можем да си облекчим усещанията за пътя на нашия живот чрез разкаянието(извинявай и съжалявам), тоест даване на зелена светлина за нашия личен път и живот, за да ни е по-лекичко, като усещане в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Ако сме малко по-необуздани за Живота си, като правим не винаги добри неща спрямо човешката естетика, можем да си облекчим усещанията за пътя на нашия живот чрез разкаянието(извинявай и съжалявам), тоест даване на зелена светлина за нашия личен път и живот, за да ни е по-лекичко, като усещане в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 127 Views
  • Такова човече съм си, защото такава ми е визията, чрез чистота и тишина и мир и благоприятност около ядрото на Човека, за да може да се изяви Човека. На това учи и Църквата и Бялото Братство и аз, като припомням тяхното учение. 🙂✌️☀️🌙
    Такова човече съм си, защото такава ми е визията, чрез чистота и тишина и мир и благоприятност около ядрото на Човека, за да може да се изяви Човека. На това учи и Църквата и Бялото Братство и аз, като припомням тяхното учение. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 157 Views