• То си е така, че първичната чукундурска екстровертност прави така, че външното да ви води за носа, а себеразвитието на човек и личност от интровертността ви прави силни, за да водите вие себе си за носа. Повече човещина и нормалност за Живота на Хората, а не Чукундурство на простотията от дисбаланс между Интровертност и Екстровертност.
    То си е така, че първичната чукундурска екстровертност прави така, че външното да ви води за носа, а себеразвитието на човек и личност от интровертността ви прави силни, за да водите вие себе си за носа. Повече човещина и нормалност за Живота на Хората, а не Чукундурство на простотията от дисбаланс между Интровертност и Екстровертност.
    0 Коментари 0 Споделяния 185 Прегледа
  • Трябва да ви е чиста вода в главата, а не олио, защото да намирате точните думи за лекуване на вашето сърце. Вие, като не се лекувате и загрубявате, и после хората бягат от вас.
    Трябва да ви е чиста вода в главата, а не олио, защото да намирате точните думи за лекуване на вашето сърце. Вие, като не се лекувате и загрубявате, и после хората бягат от вас.
    0 Коментари 0 Споделяния 176 Прегледа
  • Милите Хора гинат от своята немощ, а пък аз искам да ги направя мощни и неуязвими и адекватни за своя Живот, а не височайшите люде да правят Хората на Маймуни.
    Милите Хора гинат от своята немощ, а пък аз искам да ги направя мощни и неуязвими и адекватни за своя Живот, а не височайшите люде да правят Хората на Маймуни.
    0 Коментари 0 Споделяния 169 Прегледа
  • Както и да е. Почивайте си и успокоявайте разума си към нормалност и не се тормозете за всичко, като всякакви щуротии, защото да не сме с душевни рани, че Господ да бяга от нас, че да не изпуснем спасението си. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е. Почивайте си и успокоявайте разума си към нормалност и не се тормозете за всичко, като всякакви щуротии, защото да не сме с душевни рани, че Господ да бяга от нас, че да не изпуснем спасението си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 194 Прегледа
  • https://www.pobeleli.com/2026/02/zakachalki.html
    https://www.pobeleli.com/2026/02/zakachalki.html
    WWW.POBELELI.COM
    Закачалки за дрехи – ключов елемент за организация и професионално представяне
    Стенни закачалки за дрехи са изключително практично решение за оптимално използване на пространството както в търговски обекти, така и в оф...
    0 Коментари 0 Споделяния 189 Прегледа
  • По-добре да страдаме от системното, а не от излишното, и това исках да кажа, че да си оправяме Живота с разум, а не да има вечни борби и вечни войни между Хората, които ни раняват сърцата и ставаме несъвпадими за Небесното Царство за Блажен Мир накрая за духовния индивидуум, защото Живота е изпитание за Сърцето, колко ще устои в Морал и колко ще се запази от всичкото в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    По-добре да страдаме от системното, а не от излишното, и това исках да кажа, че да си оправяме Живота с разум, а не да има вечни борби и вечни войни между Хората, които ни раняват сърцата и ставаме несъвпадими за Небесното Царство за Блажен Мир накрая за духовния индивидуум, защото Живота е изпитание за Сърцето, колко ще устои в Морал и колко ще се запази от всичкото в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 171 Прегледа
  • За какво да си говорим. Искам да кажа също, че Владимир Путин е адекватен и точен и смислен в Словото си, и е адекватен и смислен лидер на Русия, а западните европейски лидери страдат от емоционални кривини към неправда срещу Русия, и Путин е разстроен, че Европа боледува и не е адекватен партньор за развитието на Света. Страдаме си от бесове на неправилност за глава и сърце, и заради това сме толкова лигави и непродуктивни и несъществени за Живот и Развитие и Политика и всичко.
    За какво да си говорим. Искам да кажа също, че Владимир Путин е адекватен и точен и смислен в Словото си, и е адекватен и смислен лидер на Русия, а западните европейски лидери страдат от емоционални кривини към неправда срещу Русия, и Путин е разстроен, че Европа боледува и не е адекватен партньор за развитието на Света. Страдаме си от бесове на неправилност за глава и сърце, и заради това сме толкова лигави и непродуктивни и несъществени за Живот и Развитие и Политика и всичко.
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Точната дума е болест на емоционалното здраве, като за по-кратко се казва Духовна болест от Духовна Криза на живеенето в Живота. Това е все едно имате Жена Съпруга, и тя получава емоционални безмирици в себе си и се обръща срещу мъжа си, и няма обединение и хармония между Мъжа и Жената, а има раздор от недоуточненото емоционално проблемно поведение на Жената. Ненормалността на Живота е някакъв вид боледуване.
    Точната дума е болест на емоционалното здраве, като за по-кратко се казва Духовна болест от Духовна Криза на живеенето в Живота. Това е все едно имате Жена Съпруга, и тя получава емоционални безмирици в себе си и се обръща срещу мъжа си, и няма обединение и хармония между Мъжа и Жената, а има раздор от недоуточненото емоционално проблемно поведение на Жената. Ненормалността на Живота е някакъв вид боледуване.
    0 Коментари 0 Споделяния 130 Прегледа
  • Мир си трябва, за да се излекуваме, колкото и труден да е Мирът. Да погледнем в себе си, за да се изясним със себе си, и да си оправим обществото и политиката. Нека бъдем здрави в индивидуалност и цяло.
    Мир си трябва, за да се излекуваме, колкото и труден да е Мирът. Да погледнем в себе си, за да се изясним със себе си, и да си оправим обществото и политиката. Нека бъдем здрави в индивидуалност и цяло.
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
  • Хубаво е да сме модерни и готини и свежи, а не клюмнали към неприятности за индивидуалност и цяло. Мислете Мъдро за Децата на Бъдещoто поколение. Какво им даваме, като сме техни Родители, които уж ги Обичаме - Войни и Неприятности им даваме, като Родители, защото заради емоционална несгода, която ще разруши Света.
    Хубаво е да сме модерни и готини и свежи, а не клюмнали към неприятности за индивидуалност и цяло. Мислете Мъдро за Децата на Бъдещoто поколение. Какво им даваме, като сме техни Родители, които уж ги Обичаме - Войни и Неприятности им даваме, като Родители, защото заради емоционална несгода, която ще разруши Света.
    0 Коментари 0 Споделяния 176 Прегледа