• Може и да морализирам, и да изглежда тъпо в очите на младите хора, но поне ги спасявам от мизерията на тяхната глупост. Спасявам ги от тях самите.
    Може и да морализирам, и да изглежда тъпо в очите на младите хора, но поне ги спасявам от мизерията на тяхната глупост. Спасявам ги от тях самите.
    0 Comments 0 Shares 166 Views
  • Както и да е, но е хубаво да сте наясно със всичко, за да ви е по-лежерно и хубаво в Живота. Мирът идва с информираността на своя Живот, така, че да не сте бурни от неяснота за всичко, защото тъмното си е тъмно, и светлото си е светло. Истината ще ви направи Свободни, а Свободата ще ви даде Мир, и всичко ще заспи от будност и свежест за живота, и аз няма да имам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, но е хубаво да сте наясно със всичко, за да ви е по-лежерно и хубаво в Живота. Мирът идва с информираността на своя Живот, така, че да не сте бурни от неяснота за всичко, защото тъмното си е тъмно, и светлото си е светло. Истината ще ви направи Свободни, а Свободата ще ви даде Мир, и всичко ще заспи от будност и свежест за живота, и аз няма да имам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 436 Views
  • Каквото мога правя, за да оправим нещата. Защото няма нищо по-хубаво от Здрав и Щастлив Човек, който се чувства добре и е предразположен за Удовлетворителното Творчество на Своя Живот. Правете добро и не правете лошотия, защото едното е висота, а другото е низост, и вие ще си ядете плодовете на своите действия. Бъдете разумни и малко по-лежерни и пасивни, защото не всяко действие си струва, а пък ако трупаме добри плодове в Живота за себе си, това си е здраве и хубост за нас и за всичко около нас. Без Болести и Страдания е по-хубав Живота и Хората повече виждат, за да им е кеф, че не са потрошени в главата и сърцето. 🙂✌️☀️🌙
    Каквото мога правя, за да оправим нещата. Защото няма нищо по-хубаво от Здрав и Щастлив Човек, който се чувства добре и е предразположен за Удовлетворителното Творчество на Своя Живот. Правете добро и не правете лошотия, защото едното е висота, а другото е низост, и вие ще си ядете плодовете на своите действия. Бъдете разумни и малко по-лежерни и пасивни, защото не всяко действие си струва, а пък ако трупаме добри плодове в Живота за себе си, това си е здраве и хубост за нас и за всичко около нас. Без Болести и Страдания е по-хубав Живота и Хората повече виждат, за да им е кеф, че не са потрошени в главата и сърцето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 158 Views
  • Западната пропаганда беше користна и предизвикваща болки на емоционално ниво, за да са по-манипулируеми Хората чрез тази западна пропаганда, но аз я паузирах, защото направих умни хората за своето емоционално и будно здраве за своя Живот, и сега те се срамуват и им е конфузно да продължават да мътят главите на Хората, а то моето не е лично, а просто в посока спасение на Света от невиждането и неяснотите и користните несвятости, които водят до войни и разруха за умовете и сърцата на Хората.
    Западната пропаганда беше користна и предизвикваща болки на емоционално ниво, за да са по-манипулируеми Хората чрез тази западна пропаганда, но аз я паузирах, защото направих умни хората за своето емоционално и будно здраве за своя Живот, и сега те се срамуват и им е конфузно да продължават да мътят главите на Хората, а то моето не е лично, а просто в посока спасение на Света от невиждането и неяснотите и користните несвятости, които водят до войни и разруха за умовете и сърцата на Хората.
    0 Comments 0 Shares 159 Views
  • Спокойно, като остарея и умра, и няма кой да е до вас в слово, Хората ще забравят порядъчността и визията за нормалността на своя Живот, и Западната Пропаганда за Господство и власт над Света пак може да тръгне, така, че не се притеснявайте за нищо, а бъдете блажени и лежерни и доколкото е възможно над нещата. 🙂✌️☀️🌙
    Спокойно, като остарея и умра, и няма кой да е до вас в слово, Хората ще забравят порядъчността и визията за нормалността на своя Живот, и Западната Пропаганда за Господство и власт над Света пак може да тръгне, така, че не се притеснявайте за нищо, а бъдете блажени и лежерни и доколкото е възможно над нещата. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Аз просто искам Цветен Свят от различни Индивидуалности, както ни го е завещала Светия Дух, а не един Свят един Цвят една Държава и едно господство, защото това беше Борбата на Западната Користност от тънката емоционална манипулация над западните народи. Уважавайте нещата на Светия Дух, дори и да сте нейни Идеологични Врагове, защото Обичай Врага си е казал Господ, и аз не се боря за заличаване на индивидуалности и държавности, а за просветляване на индивидуалности и държавности.
    Аз просто искам Цветен Свят от различни Индивидуалности, както ни го е завещала Светия Дух, а не един Свят един Цвят една Държава и едно господство, защото това беше Борбата на Западната Користност от тънката емоционална манипулация над западните народи. Уважавайте нещата на Светия Дух, дори и да сте нейни Идеологични Врагове, защото Обичай Врага си е казал Господ, и аз не се боря за заличаване на индивидуалности и държавности, а за просветляване на индивидуалности и държавности.
    0 Comments 0 Shares 179 Views
  • Просветлението понякога е узряване и осъзнаване за Обединение, защото е с Волята на Светлината в Човешкото Сърце и то води до правилност за Живот и Свят, а понякога Просветлението е еманципация от Лошотията и открояване на своята Индивидуалност, но със Светлина в Сърцето много по-малко грешни решения взимаме и много повече правилни решения взимаме за Живота и Света.
    Просветлението понякога е узряване и осъзнаване за Обединение, защото е с Волята на Светлината в Човешкото Сърце и то води до правилност за Живот и Свят, а понякога Просветлението е еманципация от Лошотията и открояване на своята Индивидуалност, но със Светлина в Сърцето много по-малко грешни решения взимаме и много повече правилни решения взимаме за Живота и Света.
    0 Comments 0 Shares 158 Views
  • Ето това се получи, като картинката, защото виждах лошотията на Света и се ядосах, но не такова ядосване към някакви гадни и дребни и нечестиви неща и работи за Живота, като някой мухльо, а този мой гняв беше много дълбок, че да развия словото си и да го изстрелям от дълбините до повърхността.
    Ето това се получи, като картинката, защото виждах лошотията на Света и се ядосах, но не такова ядосване към някакви гадни и дребни и нечестиви неща и работи за Живота, като някой мухльо, а този мой гняв беше много дълбок, че да развия словото си и да го изстрелям от дълбините до повърхността.
    0 Comments 0 Shares 130 Views
  • Вече сме наясно, така че нека всички имаме своя Мир, а не гневни работи и щуротии. Всичко си казах и ми олекна и вече не съм ядосан, а просто съм развил скорост за довършване на тъмнотията(неяснотата) по света към бурности и негодувания, но като изчезна от старост и смърт, има вероятност пак на Човека да му стане тъмно и тегаво и гневно, но каквото стане, така, че нека живеем сега, а после ще живеем в бъдещето.
    Вече сме наясно, така че нека всички имаме своя Мир, а не гневни работи и щуротии. Всичко си казах и ми олекна и вече не съм ядосан, а просто съм развил скорост за довършване на тъмнотията(неяснотата) по света към бурности и негодувания, но като изчезна от старост и смърт, има вероятност пак на Човека да му стане тъмно и тегаво и гневно, но каквото стане, така, че нека живеем сега, а после ще живеем в бъдещето.
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Вижте колко пари имам в двете сметки, общо 89,31 EUR. Аз съм каквото имам, а пък не го мисля, за да си търся някакви несгоди, че да си го направя криво, а просто си живея Живота, защото ми се е случвало да не съм свободен, но да имам пари, и да съм свободен, но да нямам пари, и май, като че ли, Свободата ми оставя по-хубав спомен за Главата, отколкото парите, ама всичко си трябва в Живота, и пари и свобода, за да няма спадове на Духа, въпреки, че аз нямам грижи, защото по-грамотно възприемам нещата спрямо своите реакции, и по-леко минавам през моментите, защото Господ ме ограмоти и облагороди, и благодарение на Божествената Любов и аз мога да давам Божествена Любов без да се правя на Мухльо от земните временности, защото аз не обичам низостите, и заради това съм това, което съм.
    Вижте колко пари имам в двете сметки, общо 89,31 EUR. Аз съм каквото имам, а пък не го мисля, за да си търся някакви несгоди, че да си го направя криво, а просто си живея Живота, защото ми се е случвало да не съм свободен, но да имам пари, и да съм свободен, но да нямам пари, и май, като че ли, Свободата ми оставя по-хубав спомен за Главата, отколкото парите, ама всичко си трябва в Живота, и пари и свобода, за да няма спадове на Духа, въпреки, че аз нямам грижи, защото по-грамотно възприемам нещата спрямо своите реакции, и по-леко минавам през моментите, защото Господ ме ограмоти и облагороди, и благодарение на Божествената Любов и аз мога да давам Божествена Любов без да се правя на Мухльо от земните временности, защото аз не обичам низостите, и заради това съм това, което съм.
    0 Comments 0 Shares 168 Views